Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit csinál egy gyártósori operátor munkás? fórum

Mit csinál egy gyártósori operátor munkás? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
75. df1e1c376c (válaszként erre: 74. - Globus)
2020. jún. 2. 21:21
A kedvenceim a cuki a bolt, jönnének kisegíteni, de munkanélkülieket azért hétvégén ne... Csak 5 nap maradna a hétből segget vakarni.
74. globus (válaszként erre: 72. - Df1e1c376c)
2020. jún. 2. 16:05
Kifogásaik tára kimeríthetetlen.
73. df1e1c376c (válaszként erre: 71. - Globus)
2020. jún. 2. 16:04

Azt kivanom, hogy egy neni suhitsa meg oket egy bottal, mert semmihaziak.


:DDD


Legalabb PC-tek vagyunk

72. df1e1c376c (válaszként erre: 71. - Globus)
2020. jún. 2. 16:01

En tudom, en tapasztaltam.


Es ok mennyit fognak fel abbol, hogy kevesebb a befizeto?

71. globus (válaszként erre: 70. - Df1e1c376c)
2020. jún. 2. 15:53
Abszolút nem rászoruló vagy beteg emberekről írtam, hanem életerős negyvenes-ötvenesekről. Férjem ajánlotta valamelyiknek, hogy jöhet az ő cégéhez, éppen van felvétel. Mennyit lehet keresni? Elkezdett anyázni, hogy "faxom kel fel annyiért". Ma szólt egy nő, hogy nem tudnánk-e állást kínálni, mert kiszámolták a nyugdíj éveit, és 22-t találtak, pedig 63 éves. Nem tűnt fel neki, hogy sosem fizették ki a táppénzét, amikor beteg volt?
70. df1e1c376c (válaszként erre: 67. - Globus)
2020. jún. 2. 15:47

A legjobb, mikor ezek megmondjak, hogy hogyan kell segiiilyezni.

Es te vagy a hulye.

(Mert meg -TENYLEG mindig dolgozol?)



Hogy all a Mars program? Szerintem egy raklap van, akit ki lehetne loni.

69. globus (válaszként erre: 68. - Epresturmix)
2020. jún. 2. 15:45

Szerintem a pofája jár, nincs már ilyen, hogy csak tartanak egy dolgozót munka nélkül. Rendszerváltás előtt mindenkinek volt munkája, de milyen? Udvarseprés, levélgyűjtés, reggeliért menés.. :D

Nyilván könnyebb körülményei lehetnek irodában (meleg, tisztaság, kényelmes szék, számítógép), de a munkát el kell végezni. Ha nem ma, hát holnap duplán.

68. Epresturmix (válaszként erre: 63. - Flóra76)
2020. jún. 2. 15:37
Tudod mit utálok? Amikor azt mondom, gyárban dolgozom és a másik azzal vág vissza, hogy neki alig kell dolgozni, tegnap se csinált semmit, alig volt munkája, elvan, nem kell megszakadnia. Mondom, oké és ez miért jó? Persze erre nincsen magyarázata. Értem én, hogy ló. asz munka, de legalább megfizetikre êrti, de miért veri erre a nyâlât????
67. globus (válaszként erre: 63. - Flóra76)
2020. jún. 2. 15:20
Legalább húsz olyan embert ismerek, aki nem dolgozik, nem dolgozott és nem is akar. Valakinek a zsírján megél vagy feketén vállal munkát. Majd sírdogálni fog kicsit, ha eljön a nyugdíj ideje, aztán úgyis kap egy kis segílykét. A befizetők pénzéből.
66. df1e1c376c (válaszként erre: 55. - Mikkmókus)
2020. jún. 2. 15:17
Ez nagyon így van. És a nehéz része, hogy csak úgy tudja az ember egyszer megítélni mit nem bír, ha már kipróbálta (elégszer).
65. df1e1c376c (válaszként erre: 54. - 826302286d)
2020. jún. 2. 15:08

Mindent nem lehet robotikaval megoldani. Egyre tobb minden lesz, es akkor majd meg azoknak az embereknek sem lesz munkahelyuk....


Amiket irsz, embersegen mulnak. Nem a munka jellege, hanem a helyi vezetoseg es a kollegak hozzaallasan mulik.

Es itt kiemelnem az utobbit. Mert azon a helyen, ahol majd' be, ott a masik penztaros volt a kocsog, aki visszament mielott a sor eltunk volna.


Szar hely, szar lofa, szar, ha valaki nem tudja otthagyni. Fejetol budos a hal, de ha egymas kozt igy viselkednek az emberek, es minel ujabb, annal tobbet szopatjak meg hagyjak egyedul, az sehova nem vezet.

64. Piroska52 (válaszként erre: 63. - Flóra76)
2020. máj. 30. 15:02
hiába na, ,,,a munkához úgy kell hozzáállni,hogy más is hozzáférjen,,,
63. Flóra76 (válaszként erre: 61. - Piroska52)
2020. máj. 30. 15:00

Egyetértek.

A lusta munkaundorosokkal tele a padlás. Azt vettem észre, egyre többen vannak. Bárhol jártam a világban, mindenhol tapasztalni, hogy kevés munkával szeretnének sok pénzt keresni.

62. Piroska52 (válaszként erre: 60. - Levarosbukta)
2020. máj. 30. 14:57
imádom az ilyen okoskákat,
61. Piroska52 (válaszként erre: 59. - 826302286d)
2020. máj. 30. 14:56

én már nyugdijas vagyok,de van 5-gyerekem,5-féle munkával,

és egyiknek sem könnyű,

mindenkinek dolgozni kell valahol,hacsak nem ezüstkanállal a szájában született,

de ilyenek nem sokan vannak,

láttam már óvónőt takaritani,és nem esett le a korona a fejéről,mert egyedül nevelte a gyerekét,és kellett a pénz,

aki gyárban dolgozik,nehezebb mert fizikailag, idegileg is birni kell,


de minden munkának van mindenféle oldala,aki nem birja keres mást,

én csak attól akadok ki,ha valaki nem is akar dolgozni,csak okoskodik,és várja a segélyt,

60. levarosbukta (válaszként erre: 58. - Piroska52)
2020. máj. 30. 14:46

"a fóruminditónak az a baja,hogy nem igazán fűlik a foga a munkához,semmilyen munkához,"


Nem tudom ez miből jött le neked, nagyon nagy arcod van csak azért mert ellébecolsz vagy lébecoltál gyerekekkel, vegyél vissza.

59. 826302286d (válaszként erre: 58. - Piroska52)
2020. máj. 30. 14:43

Bocsánat Piroska,azt hiszem rajtad csattant az ostor.

🌹

Viszont ,nagyon kevés az a hely ami mentálisan és fizikailag nem teszi tönkre az embert .

Véleményem szerint az ember a legfőbb érték és nem mindegy milyen körülmények között dolgozik.


Egy szebb világban ezt tekintetbe kellene venni,de hát tudjuk ,hogy a profit és a kényszerből végzett meló miatt ez nem így van.


De mint tudjuk nekem jogom sem lenne beledumálni ezekbe a dolgokba ,mivel már 7éve nem otthon élek .

58. Piroska52 (válaszként erre: 56. - 826302286d)
2020. máj. 30. 12:49

csak hogy tisztába tegyük a dolgot,

akinek nem inge,nem veszi magára,

van ilyen üzem is, meg olyan is,

nem feltétlen csak egy gyárban van ,,,félanalfabéta,,,csoportvezető,minden helyen van ilyen,

a fóruminditónak az a baja,hogy nem igazán fűlik a foga a munkához,semmilyen munkához,

azért irtam,amit irtam,

még egyszer,akinek nem inge,nem veszi magára,

ha nem tetszik a hely,keres másikat,hiszen minden sarkon várják tárt karokkal a dolgozókat,


ugye?

57. mikkmókus (válaszként erre: 56. - 826302286d)
2020. máj. 30. 06:43
👍
56. 826302286d (válaszként erre: 41. - Piroska52)
2020. máj. 30. 01:24

Nem kifogásokat kerestem ,miután két év és egy idegösszeomlás után feladtam a ,,szuper,,gyártósori munkám.


Rólam aztán senki nem mondhatja ,hogy síránkoztam és büdös volt a munka.


Ahogy az emberrel beszéltek félanalfabéta csoportvezetők az volt a csúcs!


De ettől függetlenül említettem a Fórumindítónak ,hogy addig míg nem próbálta ,nem tudja milyen lesz a munkája.


Lehet ,hogy szerencsés lesz és megszereti a leendő munkáját.

2020. máj. 30. 00:54

Engem lány létemre érdekelt a gyógyszergyári gép, amit kezelni kellett... De nem ám csak gombokat nyomogatni Komoly fizikai erőt igényelt alapból, ha volt vmi gond a géppel, hibát megkeresni, elhárítani...plusz a 10 percenkénti 20 kilós zsákokat emelgetni, feltölteni tartályba szájmaszkban, overálban, kámzsában 12 óra hosszáig, végig állva. Meló-hazaút plusz 2,5-3 óra összesen.

Azt vettem észre magamon már egy hónap múlva, hogy nem vagyok képes egyáltalán ott lenni fejben, később egyre többet betegeskedtem is, így fizikai tüneteim miatt betegszabira is egyre sűrűbben mentem. Nekem mindig azt mondták, hogy a munkát meg kell becsülni. Amíg nem próbálod ki, nem tudod hogy milyen, hogy tetszeni fog-e vagy sem?!

Viszont nem mindenkinek bírja a szervezete a műszakolást, ez tény. (Egyébként sem egészséges szerintem.) A munkahely váltás sok tényezőtől függ, aki megteheti, hogy jobb helyen helyezkedjen el, az váltson, ne gondolkozzon.

54. 826302286d (válaszként erre: 46. - Df1e1c376c)
2020. máj. 29. 23:00

Ja,igen!Baromságok mi???


Amikor szerencsétlen csaj véres nadrágban dolgozott


egész nap,mert nem engedték ki a mosdóba


Vagy mikor szerencsétlen emberke rosszul lett a nagy hőségben ,mert nem ihatott vizet !


Én ott voltam ,nem volt büdös a melóba!


A kütyüket lehet robotikával is előállítani ,de nem kell a hülye biorobot mi???

2020. máj. 29. 23:00

Amúgy én meg üveget is fujtam egy hétig, ahova nem akartak felvenni, mert "tulkepzett" vagyok.

Ugyis lelépek. És igaz volt.

52. df1e1c376c (válaszként erre: 50. - 346cfad937)
2020. máj. 29. 22:54
Miért? Próbaidő vagy, másnapra felmodhatsz.
2020. máj. 29. 22:53

Én voltam cipobolti dolgozó .egyedüli dolgozó felhuztam kiegészítő atlagot a kivantra, meg meg egy hét után tudtam mi hol van, és hatalmas siker, mindig annyi fért be, mint én mondtam.


Pedig nem tudok számolni.



600 millió kávét legyártani baromi monoton. Valaki fobe Line magát, ha százszor "jopofoznia" kellene.


Hány ember rakta össze a környezetem?


Én nincs alapbér.

50. 346cfad937 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 29. 22:46

Mit kell ott csinálni? Amit mondanak. 😄

Egyébként egy fiatalnak nem nagy szám. Az biztos, hogy monoton és pörögni kell.

2020. máj. 29. 22:20
Én állásinterjún voltam. Bementem, megnéztem a gyártósort és ki is fordultam az ajtón.
2020. máj. 29. 21:16
Aki még alapbert írt: ha nem lennének "összeszerelő országok", akkor hogy lenne alapbér?
47. df1e1c376c (válaszként erre: 17. - Varadero)
2020. máj. 29. 21:14

Nem kötelező kötelező közvetítő hoz menni, tessék, keress cégtől cégre!

Ez egy szolgáltatás.

A ""köcsög" leveszi a sápot, de az alkalmi munka végeztével lesz másik.

46. df1e1c376c (válaszként erre: 16. - 826302286d)
2020. máj. 29. 21:11

Betiltjuk a szalagmunkat, és akkor honnan lesz minden kutyud, amiről ilyen baromságokat írsz?

Minden munkát meg kell csinálni, és megbecsülni. Lehet ezt emberséges módon is tenni, és ha nem úgy van, az tényleg baj.


Én is vártam 2 órát a pisilesre (nem is voltam ott sokáig). Az ilyen embertelen, és nem szabadna hagyni.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook