Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit álmodtál? fórum

Mit álmodtál? (beszélgetős fórum)


2023. jan. 11. 16:12

Sziasztok. Az a helyzet, hogy nem fogok szerénykedni...

Első álmom egy Sphinx volt, félelmetes és erős.. Valahogy hatalmas volt inkább energiában, mondjuk méretben is.Utána azonosítottam.

Aztán volt egy visszatérő álmom. Egy hatalmas és félelmetes házban " ébredtem "... Féltem. Aztán egyszer csak volt nálam egy kés és mindenkit likvidáltam ezek entitások. A legnagyobb helységben volt a fő gonosz Azt is kivégeztem és átalakult. Lejtett, felül álltam víz csobogott lefelé meztelen nők elindultak alulról. Nem volt szexuális " töltete "

Azóta nem Bt egy rémálmom se. Azt álmodok amit akarok.

Asztrál is volt csomó. Tudatos álomban mindenem megvan vagy legyőzhetetlen vagyok.Asztrálban több 100 km és épületek tetején rohangálok 200 al. Repülök siklok - egyre gyorsabban. stb. A végén megszállok valakit vagy kapok feladatot. Már atomot is b4sztak rám beugrottam a folyóba és arra keltem, hogy az üres méretben térdelek. Általában harcolok mindíg győzök." rémálmaim csak apokalipszis álmok voltak.

4. kisj
2022. dec. 23. 19:27

A régi lakásunkban a cselédszobában felmásztam egy létrán, és átdugtam a fejem a plafonon.

Sosem láttam még ilyen csodás tengerpartot!

Csak egyszer álodtam és már nagyon régen, de még mindig élénken emlékezem rá.

2022. dec. 23. 19:11
Erre a kérdésre azt szokták mondani viccesen,hogy gömbölyűt és elgurult:)
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 23. 19:03

Mindig álmodok valami marhaságot.

Azt èszrevettem,hogy ha nappal alszok, kizárólag rémálmaim vannak.

Mindre emlékszem.

2022. dec. 23. 19:00
Mit álmodtál? Vagy melyik álmodra emlékeztél utoljára?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook