Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit akarhatnak tőlem? fórum

Mit akarhatnak tőlem? (beszélgetős fórum)

1 2
23. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Saya.)
2015. júl. 14. 23:00

Egyáltalán hogy jutott el hozzád?! Ha jól tudom, ahhoz, hogy örökbe fogadhassanak téged, ahhoz egy lemondó nyilatkozat kell a vér szerintitől. Onnantól kezdve semmi köze sincs hozzád és minden anonim az ő számára. Tehát senki sem adhatja meg az örökbe fogadó család nevét címét.

Így aztán nem értem, hogy ki és mit akarhat az ő nevükben tőled. Amúgy pedig bőven nagykorú vagy, jogodban áll azzal szóba állni akivel akarsz. Ha pedig nem akarsz vele szóba állni, azt is megteheted.

Az egészségügyi gondok, amit említesz téged érint. ha esetleg örökletes és emiatt kellene mégis szóba állnod vele, azt talán ajánlatos volna. de egyébként egyáltalán nem kötelező.

2015. júl. 14. 22:08
Szerintem sem.20 évig miért nem volt kíváncsi rá?
21. simple (válaszként erre: 15. - Luijza)
2015. júl. 14. 22:06
Szerintem nem ér meg annyit, sőt semennyit sem....
20. Saya. (válaszként erre: 17. - 4740439ec6)
2015. júl. 14. 22:02
Fogalmam sincs, a szüleim vezetékes tetelefonszámát tudta meg valahonnan, aztán egy párszor felhívta őket mire elmondta kicsoda.
19. láthatatlanvagyok (válaszként erre: 15. - Luijza)
2015. júl. 14. 22:02
Az egyik oldalon neki köszönheti az életét. A másik oldalon pedig neki köszönheti azt az érzést, hogy "nem kellettem az anyámnak". Mert az qrvaélet, hogy bármilyen boldog családi életet is élt, ez gondolat megfordult a fejében.
2015. júl. 14. 22:00
*egyáltalán
2015. júl. 14. 21:59
Hogy talált meg egytalán?
16. Saya. (válaszként erre: 15. - Luijza)
2015. júl. 14. 21:58

Nem tudod mit csinált/tett, így nem érdemel egy találkozót sem. Sem pedig egy telefon hívást.

Ha nem önhibájából estleg anyagi gondok miatt kerültem volna a szüleimhez akik felneveltek szerettek és gondoskodtak róllam mást mondanék.

De így nem...

15. Luijza
2015. júl. 14. 21:53
Akárhogy is van, ha akarod, ha nem, ő a vér szerinti anyád és neki köszönheted az életedet. Nem döntött az abortusz mellett. Annyit megér, hogy megtiszteld egy találkozóval.
14. syria (válaszként erre: 4. - Láthatatlanvagyok)
2015. júl. 14. 21:50

Egyetértek, az utolsó mondat kivételével.

Szerintem inkább érzelmi támogatást szeretne.

13. krautmanno (válaszként erre: 9. - Saya.)
2015. júl. 14. 21:37
Ha tudod az okot,akkor lehet csak a kíváncsiság vezérli.Bár akkor sem értem a dolgot.ha nem voltak szegények,miért adtak örökbe.
12. krautmanno (válaszként erre: 8. - Saya.)
2015. júl. 14. 21:33
Akkor nem tudom...
11. Petrucics (válaszként erre: 9. - Saya.)
2015. júl. 14. 21:32
Így más a szitu...akkor lehet, valami érdekük fűződik hozzá, anyagilag akarnak lehúzni, vagy ki tudja, valamiért a segítséged kellhet.
2015. júl. 14. 21:32
Ha nem állsz készen a találkozásra, akkor utasítsd vissza, vagy kérj időt.
9. Saya. (válaszként erre: 7. - Petrucics)
2015. júl. 14. 21:30

De tudom miért.

Nem részletezem...

8. Saya. (válaszként erre: 6. - Krautmanno)
2015. júl. 14. 21:29

Talán lehet a pénz de nem hiszem, akkoriban amikor születtem sem voltak szegények és állítólag most sem.

De ki tudja alig tudok valamit rólluk, de ennyi pont elég is....

7. Petrucics (válaszként erre: 1. - Saya.)
2015. júl. 14. 21:29
Nem tudhatod, miért adtak örökbe...lehet, teljesen rajtuk kívül álló tényezők. Az is lehet, hogy pozitívan csalódnál. Bár ilyen legtöbbször a filmekben van, de ki tudja.
2015. júl. 14. 21:26

20 év kicsit sok a lelkiismerethez.

Szerinte, a pénz miatt.Már felnőtt vagy,keresel.

Volt már olyanra példa a környezetemben is.nevelőotthonos gyereket a nagykorúsága után "szeretettel" várta a családja.

5. Saya. (válaszként erre: 2. - Kisj)
2015. júl. 14. 21:24

Igazad van.

Csak furcsa, hogy miért pont most....meg egyáltalán minek.

2015. júl. 14. 21:24

Talán a lelkiismerete miatt keres. Hogy megtudja mi van veled, mert nem hagyta nyugodni, mióta megtette. Mert meg akar nyugodni, hogy nem volt rossz életed, mert meg akar nyugodni, hogy számodra is jó volt ez a megoldás. Legalábbis magát meg akarja győzni erről.

Rosszabb esetben anyagi támogatást szeretne.

2015. júl. 14. 21:23

Tôle... róla.. mindig!

Kérdezd meg tôle, hogy miért!

Mi nem tudjuk; ill. csak sejthetjük.

2. kisj
2015. júl. 14. 21:21

Ha nem akarsz velük találkozni, akkor nem kell velük találkoznod.

Teljesen mindegy, hogy mit akarnak tőled. (szerintem semmi olyat, ami neked jó lenne)

2015. júl. 14. 21:17

3 hetes voltam amikor a szüleim magukhoz vettek majd később pedig örökbe fogadtak.

Mindíg tudtam, hogy a szüleim nem vérszerintiek viszont soha nem éreztették és imádom szeretem őket, ahogy ők is engem.

Nekem boldog szerető családom van így nem foglakoztat kik a vérszerinti szüleim.

Azért nem is érdekelt mert tudtam miért adtak örökbe ami visszatekinte kicsit fájó....nem is igazán szeretnék rólla beszélni....

Most sem igazán volt az eszemben az örökbeadásom és annak körülménye.

Sok minden a nyakamba szakadt amivel most törődnöm kell, egészségügyi gondok stb...nagyon nem hiányzott, hogy felkeressen a vérszerinti "anyám" ( egyáltalán nem tekintem anyának)

Egyáltalán mit akar?

Minek keres?

Én nem akarok találkozni sem beszélni vele!Soha bem is akartam a vérszerinti "szülőkkel" találkozni.

20 év sok idő, miért most akar felkeresni?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook