Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit akar egy 38 éves egy 25 éves lánytól, tényleg csak barátkozást? fórum

Mit akar egy 38 éves egy 25 éves lánytól, tényleg csak barátkozást? (beszélgetős fórum)


1 2
nov. 28. 07:54

45 éves férfi vagyok. Én bármit feltennék arra, hogy ez a stratégia része. Biztos, hogy csak rajtad múlt, hogy nem történt semmi. Tudja, hogy most ettől nőtt a szemedben.


Inkább csak az a kérdés, hogy mennyit szeretne. Ha te is jól taktikázol, akkor akár egy hosszabb kapcsolat is lehet belőle.

nov. 28. 02:54
nem,ne legy naiv!
nov. 2. 08:17
Szerintem meg ez a nem próbálkozott be csak ilyen beetetés dolog. Hogy bizz benne. Ha csak barátkozni akarna nem filmezni hiv magához, hanem beülni valahova dumálni, vagy egyéb program.
nov. 2. 08:09
A cuki, kislányos dolgok sok férfi számára vonzó tulajdonságok. Ne akarj megkomolyodni emiatt. Az rendben van, hogy nem érez irántad többet. De az csak magyarázkodás, hogy pont emiatt nem. Mellesleg én nem hiszek abban, hogy egy 38 éves férfi atyai szeretetet érez egy 25 éves nő iránt.
27. PöttyösPanka (válaszként erre: 17. - Ghost👻)
nov. 2. 08:06
Azért annyira ne nézzük le a férfiakat sem, hogy ha valaki csinos, egyből muszáj legyen nekik rávetniük magukat. Az, hogy a férfi távolabb ült le tőle, semmilyen értelemben nem fokmérője FI csinosságának.
26. tulipán*** (válaszként erre: 24. - Banános Zselé)
nov. 1. 17:24
simán! Sőt! Szerintem jó, ha minél tovább gyermeki lelke marad egy embernek. Tudjon nevetni, könnyednek lenni, stb. Miért kellene befeszülni? Ráér majd ha az élet rákényszeríti.
25. Ghost👻 (válaszként erre: 24. - Banános Zselé)
nov. 1. 14:32
Hetven èvesen is lehet hülyülni. Az nem egyenlő a gyerekessèggel.
24. Banános Zselé (válaszként erre: 21. - Ghost👻)
nov. 1. 14:31
azért 25 évesen lehet hülyélni még, hiszen ilyen korban még mennek fesztiválokra
nov. 1. 14:29
13 év az nem olyan nagy különbség, ennél vannak sokkal nagy korkülünbségek
22. 3066f49f9a (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 1. 14:28
Jóval? 13 évvel. Az nem sok. És a korod alapján felnőtt nő vagy.
21. Ghost👻 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 1. 14:25

Akkor ideje lesz abbahagyni a kislányos hülyesègeket. Egy idő után már nem cuki hanem szánalmas.

25 èvesen amúgy is illő lesz!

nov. 1. 14:23
Jóval idősebb nálam ez a férfi egyébként és nem mondta azt hogy nem vagyok vonzó csak hogy barátságot érez irántam mert hogy túl fiatal vagyok szerinte, vannak olyan kislányos dolgaim ami miatt nagyon cuki vagyok, nagyon szerethető és megkedvelt megszeretett de emiatt többet nem érez.... Amúgy szerintem vonzó vagyok rengeteg férfi megnéz utcán sokan leszólítanak...
19. 3066f49f9a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 1. 14:17
Semmit, vagy tesztel. Így a képedbe vágta, hogy abszolút nem vonzod? Barátkozzon vele a halál. 😄
nov. 1. 13:09
A kinézet egy dolog, a belső értékek egy másik, aztán van ápoltság, amiről sokan hallgatnak.
17. Ghost👻 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 1. 13:02

Nos,egy 38 èves mèg nem öreg.

Kicsit vicces,hogy csinosnak ìrod le magad,de egy ereje teljèben lèvő fèrfi távolabb ül le tőled...

Nem vagyok biztos abban,hogy olyan vagy,mint amilyennek magad gondolod.

16. timycat (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 1. 12:17

Nagyon olcsó bekajáltatási szöveg, de a reakciód erre elég érdekes, sosem akarnék "többet" egy olyan férfitól, aki közli velem, hogy nőként az ő szemében semmi vagyok.

Ez valami bizonyítási vágy nálad, hogy de?


Persze barátkozni lehet, de elég rossz alap, hogy mint nő nála abszolút nulla vagy.

15. liliom10 (válaszként erre: 11. - Olajbogyo)
nov. 1. 11:39

Az a férfi, akinek volt gyerekszobája, sosem mondana ilyet ! Ő nem egy " úriember" !

Mondhatta volna, hogy csak barátkozni akar vagy szeretne, és kész.

14. unom (válaszként erre: 11. - Olajbogyo)
nov. 1. 11:15
Talán el akarja kerülni a félreértéseket, de úgy látszik, nem sikerült.
13. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 1. 10:53

Szerintem még csak a beetetés résznél jár. A figurák nem akarnak barátkozni. Vagy érdekli őket a nő vagy nem, de szimplán haverkodni nem akarnak. Tapasztalat. Szerintem vagy meg akar jobban ismerni és eldönteni, hogy rád menjen-e, vagy időt akar neked hagyni, hogy megkedveld.

Mi a következő lépés? Miben maradtatok?

12. Ági0830 (válaszként erre: 11. - Olajbogyo)
nov. 1. 10:26
Egyetértek. Szerintem is sértő. Én is megsértődtem már hasonlón, még azzal együtt is, hogy nem érdekelt engem az illető, mint férfi. Mi lett volna, ha még érdekel is? Összetörte volna a szívem.
11. olajbogyo (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 1. 10:12

Az hogy intenzíven közeledett hozzád az utóbbi két hónapban, miben nyilvánult meg?

Ez a szövege, hogy mint nő abszolút nem vonzod, szerintem kicsit sértő. Oké, lehet hogy nem vonzod tényleg, de miért kellett ezt közölnie veled?

10. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 1. 09:43
Lehet mégsem vagy olyan csinos :)
nov. 1. 09:23
barátságot nem tudom miért ilyen hihetetlen
nov. 1. 09:23

Mondjuk barátkozni?

Megeshet ám az is, hogy az emberek nem esnek hanyat, ha kettesben maradnak.

Tutom, tudom, vannak akiknek nem elképzelhető különneműek között a barátság, de attól az még létezik.

7. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 1. 08:55
Van ám olyan is, hogy barátkoznak az emberek, és abból alakul ki a vonzalom. Ha úgy látja egy idő után hogy el tudna képzelni téged társául, esetleg gyermeke anyjául, akkor közeledni fog.
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 1. 08:31
Azért azt valahogy fel kellene tudni fogni, hogy nem vonzódhat hozzád mindenki...
5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 1. 08:31

Mi a kérdés? Elmondta mit akar.

"Ő azt állítja hogy nagyon szimpatikus vagyok neki de mint nő abszolút nem vonzom és csak barátságot szeretne tőlem."

4. Betsy78 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 1. 08:17

Több lehetőség is van

-jobban meg akar ismerni, mielőtt eldönti mit akar (ha tényleg érett gondolkodású, neki a személyiséged fontosabb mint a külsőd, és tudni akarja hogy passzoltok e egymáshoz

-lehet hogy bejössz neki, de zavarja a korkülönbség (volt ilyen ismerősöm, nagyon tetszett neki egy tizenévvel fiatalabb lány, de nem mert neki írni azzal hogy "túl öreg vagyok" - rábeszéltem hogy írjon rá, most épp az esküvőre készülnek)

-lehet hogy nem vagy az esete, vagy mást szeret és tényleg csak barátságot akar tőled

Szerintem várd ki hogy mi lesz...

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Hottie)
nov. 1. 08:06
Hát lehet többet....
2. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 1. 08:05
Te mit szeretnél?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook