Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit ajándékozzak szalagtűzőre? fórum

Mit ajándékozzak szalagtűzőre? (tudásbázis kérdés)

2009. febr. 13. 06:21
Szerintem is ballagásra való a nagyobb ajándék. Én szalagtűzőre maximum valami kisebb dolgot vinnék. Esetleg valami bohókásat. Ajándék boltokban körülnézel, biztosan találsz valamit ami elnyeri a tetszésedet. Vagy köttess csokrot raffaellóból, esetleg hozzá egy fényképalbum, stb..
2008. okt. 18. 13:34

nekem 2éve volt a szalagavatóm,és én sem kaptam semmit.

De pl ha még nincs bankkártyája nyithatsz neki azt (ha lehet nélküle) az egyeteme ugyis ma már kötelező.

Vagy van vmi autónyereményes akármi, amivel autót lehet nyerni, és te fizeted be, de ha ugy dönt h nem vár tovább és nem akar nyerni akkor kiveheti a pénzt, azt azösszeget amenyniért te megvetted. Ilyen azt hiszem az otp-nél van

Vagy pl egy könyv is, esetleg olyan amiylen irányba megy majd tovább.

Esetleg egy szép fülbevaló, nem muszáj h arany lehet, ezüstöt is lehet kapni nagyon szépet.

Hirtelen ennyi jutott eszembe :)

2008. okt. 18. 11:49
Köszi az ötleteket. Még valami olyasmire gondoltam, hogy utalvány vagy valami, aminek az egyetemen is hasznát vehetné...
8. d879a0c5b4 (válaszként erre: 5. - 19861160fc)
2008. okt. 18. 10:41

hát akkor én is egy szép könyv mellett teszem le a voksom...


Nekem három éve volt a szalagavatóm, én senkitől nem kaptam semmit. Csak azért mondtam.

7. Raistlin Majere (válaszként erre: 5. - 19861160fc)
2008. okt. 18. 10:34
Egy szép könyvet, egy drágább albumot. Én ilyesmit vinnék.
2008. okt. 18. 10:30

EGY VIRÁGKÖTŐVEL KELLENE BESZÉLNI,HOGY NEM E TUDNAVIRÁG CSOKOR KÖZZÉ VAGY BELŐLLE CSOKROT KÉSZÍTENI.

TUDOM NEM NAGY ÖTLET DE REMÉLEM SEGÍTETTEM

5. 19861160fc (válaszként erre: 4. - D879a0c5b4)
2008. okt. 18. 10:24
Nálunk szoktak ilyenkor értékesebb ajándékot is adni, pl. ékszert a szülők, keresztszülők. De hogy mi mit vigyünk, fogalmam sincs!
2008. okt. 18. 10:22

Szia!

Nálunk nem szokás adni ilyenkor semmit. Ha mégis akarsz valamit, akkor egy csokor virág.

Nagyobb ajándékkal várd meg a ballagást :)

2008. okt. 18. 10:21
Valamilyen személyes kis tárgyat, ami kötődik az ünnepség jellegéhez és a megajándékozott személyiségéhez. Semmi esetre sem drága holmit, vagy pénzt !!
2008. okt. 18. 10:21

Szalagtűzőre vagyunk hivatalosak! A nővérem leányát ünnepeljük és fogalmam sincs mit kellene neki ajándékoznunk. Ha esetleg pénzt adunk, akkor mennyit?

Előre is köszönöm a segítségeteket!

2008. okt. 18. 10:20
Mit ajándékozzak szalagtűzőre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook