Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit adnál egy 14 éves fiúnak ballagására aki a keresztfiad? fórum

Mit adnál egy 14 éves fiúnak ballagására aki a keresztfiad? (tudásbázis kérdés)


1 2
8. vmágika (válaszként erre: 7. - E2add1f84e)
2008. jún. 9. 06:24

Óvodai ballagásra ugyanez vagy hasonló?Az sem piskóta!Csoda,hogy a gyerek 14 évesen az általános iskola elvégzése után kiskirálynak gondolja magát és úgy érzi neki minden jár?

Nem is csodálom,hogy már fiatalkorban kialakul a versenyszellem és azon licitálnak,ki kapta a nagyobb értékű cuccot.

7. e2add1f84e (válaszként erre: 6. - Pencil)
2008. jún. 9. 06:01
Gratulálok! Ez az egyik legnagyobb boldogság egy szülő számára. Sajnos sok helyen kis lakodalmat rendeznek, hogy a gyerek befejezte az ált.iskolát. Kinyílik a bicska a zsebemben, amikor ilyent hallok.
6. pencil (válaszként erre: 5. - E2add1f84e)
2008. jún. 9. 05:52

Igazad van.

Nálunk semmi cirkusz nem volt ált. suli befejezésekor.

Érettségi után volt ünnepi ebéd, szülők, ballagó és a testvére. (kitűnő és jó érettségi bizik mellet)

Diplomaosztó után a lányt virágcsokorral vártam a vasútállomáson, a fiam pedig jött utánam megmutatni, mert sajnos nem tudtam Pestre menni vele, "nyári munkám" volt egy közeli faluban.

Mindkettő tudta, hogy az az ajándék, hogy tanulhattak. Nehéz volt anyagilag. Mindkettő dolgozott közben, a fiam pl. nappalin járt és délutánonként, meg éjszaka vállalt mindenfélét, hogy minél kevesebbe kerüljön nekem.

Tudta, hogy az árvaellátás mellé nem sokat tudok adni neki.

És boldog ember így is, hogy maga teremtette meg a családjának a lakást, autót, jólétet. Talán boldogabb is, mint az, akit elhalmoznak mindennel, és a kisujját sem kell mozdítania.

Ja és az sem lényegtelen, hogy jeles lett a diploma a Műegyetemen.

5. e2add1f84e (válaszként erre: 2. - Andita1)
2008. jún. 9. 04:50
Az általános iskolai ballagásra minek kell nagy ajándékot venni-adni? Kutyakötelessége, hogy elvégezze, nem dicsőség a ballagás. Majd,ha az egyetemet is befejezte,akkor jár neki valami ajándék.
2008. jún. 9. 00:39
Én aranynyakláncot vettem neki rajta egy kis sziv medál és bele volt vésve hogy tőlem neked és a dátum
2008. jún. 9. 00:21

Hát ez tényleg állati jó ötlet!!!Én mint virágkötő hideglelést kapok tőle:)))A csokorban virágnak kell lenni!!Nem gyümölcsnek,nem zöldségnek,nem lóvénak,nem bonbonnak hanem VIRÁGNAK!!!!!!!!!!!

A lóvét adjátok inkább boritékba!!!!

2008. jún. 9. 00:14
Manapság nem lehet kiigazodni hogy melyik gyerek miért van oda. Persze ha tudod szíve vágyát, azt vedd meg neki, de én a pénz mellett szavazok, mert azt arra költheti amitől boldog lesz. A pénzt is lehet igényesen odaadni. Pl megkéred a virágárust hogy szerkessze a csokorba. Nagyon jól néz ki, mindig dicsekednek vele és alig várják hogy szátszedhessék és megszámolhassák a lét.
2008. jún. 9. 00:09
Mit adnál egy 14 éves fiúnak ballagására aki a keresztfiad?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook