Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Missed ab utáni terhesség...és a vele járó izgalom! fórum

Missed ab utáni terhesség...és a vele járó izgalom! (beszélgetős fórum)


2011. febr. 17. 11:34

Én voltam.

nyugalom, ne stresszelj!

11. Nana22
2011. febr. 16. 07:55

Köszönöm a biztató szavakat-ilyesmire van szügségem...

Mert igaz h nagyon örülök neki de félek is h neh baj legyen megint...

de szerintem nem lesz m ak nem akart volna ilyen gyorsan jönni a baba hozzám...

számolgatom h egy kicsit elszámoltam magam,m októbertől januárig cs 2x volt meg a piros most meg már pozi teszt nem lesz gond belőle??

mindegy majd a doki megmondja


alig várom h halljam a szivmüködését...


más is volt az én helyzetemben?minden rendben volt?

10. Nana22 (válaszként erre: 8. - Andika'77)
2011. febr. 16. 07:50

De vagyok ott is,meg mindenfelé!

cs nem akarom fájditani a szivüket h nekem igen nekik meg még nem sikerült,de persze h olvasom azt az oldalt is meg a baba a pocakban-forumát is meg még egy párat...

2011. febr. 15. 22:56

Sok szerencsét,és semmi stresszt!!!:)

És csatlakozom az előttem szolókhoz,csak pozitívan állj hozzá,és örülj annak a pici életnek ami elkezdődött benned!!:):):)

2011. febr. 15. 22:50

Nana,

A másikon már nem vagy?Oda már ne írjak Neked?

7. cac78ceb03 (válaszként erre: 1. - Nana22)
2011. febr. 15. 22:36
Nem tehettél volna semmit, hisz nem Te rontottad el. Most is csak egyet tehetsz: tudomásul veszed, hogy az életnek nem Te vagy az ura. És megbízol Abban, aki szerinted az.
6. mimmo33 (válaszként erre: 1. - Nana22)
2011. febr. 15. 20:19

Szia!


Ne idegesítsd magad az a legfontosabb.Ha nincs olyan probléma ami megakadályozzon egy egészséges terhességet, akkor ne lesz gond;)

Mi is így jártunk öcsi előtt:(

Májusban több pozitív tesz mellett sem volt élő terhességem...aztán júliusban már terhes voltam;)Jövőhéten meg már 1 éves:D

Jó egészséget, és boldog babavárást!

2011. febr. 15. 20:19
Az első 12 hét mindent vagy semmit alapon működik, de tényleg a pozitív hozzáállás a lényeg.
2011. febr. 15. 20:18

Ja és nem te rontottál el semmit, nem azért halt el a baba.ezeket e butaságokat kell elfelejteni és túllépni rajta!

egyébként örülök a pozitív tesztnek!

2011. febr. 15. 20:18
Egy a lényeg ne idegeskedj!
2011. febr. 15. 20:17
pozitív hozzáállás és semmi baj nem lesz!
2011. febr. 15. 20:16

Nekem októberben volt egy missed ab-om 9hetesen,szivleállás miatt.

Utána megjött 47.napra később vissza állt a ciklusom 30.napra,nagyon pontosan aminek én örültem is.

2menstruációt vártunk meg és 14.-én újra pozitivat teszteltem...nagyon örülök neki de...


Tele vagyok félelemmel,kételyekkel,nem tudom mit csináljak v mit ne,h ne rontsak,meg ilyenek,gondolom másnak is volt hasonló gondjai...


Azért irok ki egy fórumot h találjak sorstársakat,és elmondják a történetüket v esetleg hasonló helyzetben vannak mint most én...


:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook