Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mire vagy kire gondolsz szex közben? fórum

Mire vagy kire gondolsz szex közben? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. jún. 5. 20:02

Én már 15éve vagyok a férjemmel. Nem gondolok másra , mert jó vele.

Nem hiszem hogy kéne másra gondolni ha jó a szex.

2009. jún. 5. 19:53
Senkire,rá,meg azért nem mert ott van előttem,mögöttem...:P,és CSAK arra,hogy milyen jó vele!Vagy kéne másra is?
8. Ymanie (válaszként erre: 7. - Minerva223)
2009. jún. 5. 19:50
ez szerintem is így van.és nem magamra gondoltam mikor kiírtam ezt a témát.sokan vannak így
2009. jún. 5. 18:57
Szerintem akármennyire is szuper a kapcsolat,az idő múlásával azért beindul a fantázia is:-)))
6. 66bb35c772 (válaszként erre: 4. - 8ee31e318f)
2009. jún. 5. 18:09

nem értek ezzel egyet...szia...

sztem a másvalamire, másvalakire gondolás szex közben egyáltalán nem adott kapcsolatot minősíti...

2009. jún. 5. 18:09
Én 11 hónapja vagyok a párommal és isteni vele a szex.Én is arra gondolok mennyire szeretem és milyen jó vele és arra hogy remélem neki is jó velem!!
4. 8ee31e318f (válaszként erre: 1. - Ymanie)
2009. jún. 5. 18:06

nem tagadom voltam igy novel. utana hamar lapatra is kerult, vagy kerultem. szerintem ha ez a dolog elofordul, az azert van, mert nem illek ossze az adott novel. nem elegit ki, ugy ahogy vagyom ra, nem szeretem ugy ahogy vagyok ra.


szerintem ez a kulcsa. hisz ha minden tokeletes. hova fokozhatna az ember, es miert vagyna tobbre, akar gondolatban.


nem tudom mi oka hogy masra gondolsz, es nem ismerem a paroddal valo kapcsolatod, de lehet nem o az igazi, akire mindig is vagytal.

:)

2009. jún. 5. 18:01
En majdnem 2,5 eve vagyok vele, de en se gondoltam soha senki masra. Tole jobb nem kell es nem is lehet :)
2009. jún. 5. 17:54
Én 5. éve vagyok együtt a párommal, és hát nem hazugság: én senki másra nem szoktam gondolni. Nekem tökéletes vele az ágyban, arra szoktam gondolni, hogy mennyire szeretem, és hogy milyen jó vele.
2009. jún. 5. 17:47
Köztudott,hogy nem mindig a párjára koncentrál az ember fia-lánya szex közben.Van,hogy másra gondolunk,hogy élvezetesebb legyen.Ti hogy vagytok ezzel????
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook