Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mióma és méhnyakrák közeli állapot. Ti mit tennétek? fórum

Mióma és méhnyakrák közeli állapot. Ti mit tennétek? (tudásbázis kérdés)


1 2
8. JudyTim (válaszként erre: 7. - 5bcf1b7c01)
2012. nov. 23. 21:45
Én is pontosan tudom és ettől a határértéktől tartok. Mi van ha januárban csak februárra vagy márciusra kapok időpontot? Mi van ha addig ez az érték átbillen rákossá és esetleg már hiába műtenek, mert utána derül ki, hogy már áttétes volt de nem vették észre? És jön a halál, pedig megelőzhették volna most amikor kértem, hogy vágjunk bele a műtétbe...
2012. nov. 23. 21:40

A mióma jóindulatú elváltozás.

Kb. úgy néz ki, mint a lagy porcogó...

A 4-es érték valóban figyelmeztetô, de nem rák. Lényegében határérték. Persze lehet másik orvossal másik szövettant vetetni, értékeltetni...

6. Talentum (válaszként erre: 2. - JudyTim)
2012. nov. 23. 21:34

A rákos sejteket táplálja a cukor és a finomított szénhidrátok, hüvelyesek, és krumpli kukorica származék, valamint a tejtermékek.

Én a helyedben gyorsan el kezdeném a palo étrendet és szednék nagy adag cvitamint dvitamint, valamint omega3 zsírsavat. Ezek már két alatt is nagy változást indítanak be a szervezetben.

Valamint a te helyedben ketogén diétát tartanék,ami olyan mint az Atkins, de szigorúbb, hús és zsír. Nem növényi finomított olajok, hanem hidegen sajtolt mag olajok, hal tojás, marha sertés stb. - mivel ezek nem tartalmaznak cukrot, ezért a rákos sejtek behalnak tőle.

Ennék hozzá répát, káposztát, meg olyan zöldséget, ami nem gabona, nem rizs, nem krumpli és nem hüvelyes. Eleinte nehéz, de kivitelezhető. Ja, és kolbász császárszalonna, tepertő megengedett.

A hat hét pedig pont elég ahhoz, hogy az orvos is lássa a különbséget. Olvass utána a neten. Megéri.

(én endometriózisból gyógyultam ki a paleoval) még egy dolog, igyál jó minőségű zöld teát és feletjsd el a gyümölcsleveket, az is sok cukrot tartalmaz. gyümölcsöt meg édeseket cukroskat próbáld kerülni.

2012. nov. 23. 21:31

Én is konzultálnék másik dokival is, bár én úgy gondolom, hogy igaz nagyon hosszúnak tűnik, de mindegyik orvos azt mondaná szerintem, hogy várjátok meg a 6 hetet és újabb szűrés..:(

Ha a te helyzetedben lennék, én is megpróbálnám megkeresni mindenáron a leghamarabbi műtéti lehetőséget, és mivel nekem is 3 gyerkőc van itthon (legkisebb 27 hós), engem sem érdekelne, ha valamelyik női szervem bánná is, hiszen mi is megállunk már baba téren....

4. Picurka1968 (válaszként erre: 3. - Szafaripók)
2012. nov. 23. 21:29
Írtam neked a másik fórumra!
3. szafaripók (válaszként erre: 2. - JudyTim)
2012. nov. 23. 21:24
Keress egy másik orvost, minimum konzutlátlni mihamarabb!!!
2012. nov. 23. 21:21

21 hónapja szültem császárral, minden a legnagyobb rendben volt a 6 hetes vizsgálaton is, egy fél éve rendszertelen lett a havim és nagyon vérbő, de mivel csak nov. 7-re kaptam időpontot rákszűrésre, nem foglalkoztam vele. Ekkor a doki észre vette, hogy a méhfalban több mióma van, nem nagyok ezért még a kaparás sem indokolt, mondta. Ellenben a sors iróniája, hogy a méhnyakrákszűrés eredménye PAP4a lett, ami a rák előtti stádium.

Kértem, hogy akkor ejtsük meg a műtétet, mert már 3 gyerek után semmi értelme a méhemnek, amire azt válaszolta, hogy indokolatlan a nagy műtét, várjuk meg a 6 hét regenerálást és ismételjük meg a szűrést. Utána ráér a műtéten gondolkodni. Én nagyon félek, mert a 21 hónap az nem sok idő és ha átlépek a rák stádiumba januárig akkor lehet visszafordíthatatlan a folyamat, és akkor a kicsi anya nélkül marad.

Ti mit tennétek a helyemben?

2012. nov. 23. 21:20
Mióma és méhnyakrák közeli állapot. Ti mit tennétek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook