Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mintha átok ülne rajtam.. Van itt még valaki, aki olyan végtelenül szerencsétlen mindig a párkapcsolatok terén, mint én? Beszélgessünk! fórum

Mintha átok ülne rajtam.. Van itt még valaki, aki olyan végtelenül szerencsétlen mindig a párkapcsolatok terén, mint én? Beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


1 2 3
43. Mari20
2011. jan. 27. 11:59

Szia Drága

mielött bele melegednél a negativ gondolataidba, ajánlok neked néhány mentő övet.


Fejleszd magad, édes


az amit most gondolsz, érzel, kimondasz, azzal alapozod meg a holnapod....


amit kisugárzol , az tér hozzád vissza


tehát az első ( amit ajánlok) egy gondolat nagytakaritás.


irj le minden negativ gondolatot, érzést ami a fejedbe kavarog, ird rá volt


egy másik lapra tiszta fejjel, milyennek szeretnéd az életed.....


és amelyik boldoggá tesz, azt olvasd el minden nap....


apró dolgokat irok neked a változáshoz.... ha használ és szeretnél még ötletet, akkor keress meg


ird fel papirkára , FELTÉTELEK NÉLKÜL SZERETEM MAGAM tedd a fürdőszobába a tükörre, amikor reggel kimész és a tükörre nézel, elmosolyodsz, és mond ki olvasd fel, minden reggel , este

hogy el ne felejtsd, társitsd a fogmososhoz...


fogadd el magad , csodállatos ember vagy, jelenlegi tapasztalataidat a környezetedtől kaptad, tanultad, ha nem tesz boldoggá, akkor pont itt az ideje, hogy változtass rajta.


ha akarod hogy folytassuk ... akkor irj


sok szerencsét kivánok

remélem jól értelmezed a szavaim....



én is átéltem azt amit te most élsz át.


üdv MAri

2011. jan. 27. 11:55
Én is szerencsétlen vagyok pasik terén. Egy váláson már túl, közeledve a negyvenhez. Szeretnék még gyereket, de nem találom az apukát, az idő meg fogy.
41. 1d1983f461 (válaszként erre: 39. - Sunshine24)
2011. jan. 27. 11:50
Te így látod , Én meg másképp ezzel nincs is gond, de én próbálom ennek az egész helyzetnek a pozitívumát is látni és tényleg azt gondolom: jobb hogy így alakult ez a dolog mint, hogy hónapokig csak játszadozott volna vele majd kidobja, mint valami szemetet. Mellékesen azt hiszem én se tudnám megmondani egy másik ember szemébe: nem vagy nekem elég jó, nem tetszel. És nem feltétlen azért, mert gyáva vagyok, hanem mert nem akarom megbántani. De a békesség kedvéért nem használom többet a korrekt szót:)
40. sunshine24 (válaszként erre: 15. - 1d1983f461)
2011. jan. 27. 11:23
De a pasik máshogy gondolkodnak. Ők nem veszik észre, hogy egy nő mérföldekkel jobb, mint ők. Soha nem hallottam olyan férfiról, aki ilyenre hivatkozva dobott volna egy dekoratív nőt. Ezért van az, hogy rengeteg szép nő mászkál ronda, köpcös, kopasz pasikkal.
39. sunshine24 (válaszként erre: 5. - 1d1983f461)
2011. jan. 27. 11:20
Korrekt? Ha korrekt lenne azt mondta volna, hogy ide figyelj kisanyám, nem jössz be, csak szórakoztam kicsit. Nem ilyen szánalmas szöveget nyom, amit még egy óvodás sem hisz el.
38. Lina13 (válaszként erre: 26. - 8f1ddc2679)
2011. jan. 27. 10:11

Szerintem is :-(

Bár fontos lenne tudni, hogy ő hány éves? mióta ismered a neten? úgy értem hogy sokáig leveleztetek, és végre megtörtént az első randi és még egy randi... bensőségesnek nevezhető a dolog, vagy pár levél után belecsaptatok a lecsóba? :)

2011. jan. 27. 08:28
Jajj, Én is mesélhetnék....sok pasi azt hiszi most jöttünk le a falvédőről.....tévednek, de nagyot!!!
36. Pahet a vadász (válaszként erre: 35. - 8f1ddc2679)
2011. jan. 27. 01:45
Te ez a pasi hány éves? mert elég fura dolgokat mondott... amúgy mesélhetnék én is mikbe futottam bele....pffff
2011. jan. 27. 00:28

de az a vicc, hogy azt is megbeszéltük, és ő kezdte, hogy milyen emberek vannak, olyanná válik számukra egy társkereső mint a drog, nem tudnak "leállni" senki mellet sem róla, mindig ott motoszkál hogy hátha jön egy mégszebb, mégcsinosabb, mégszőkébb, mégkékebbszemű..

Hát épp Magáról beszélt:)))

34. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 33. - Ailen Zia)
2011. jan. 27. 00:24

szóval innen fúj ez a szél... még jó hogy összerakjuk a puzzle darabkákat.

De gondolod, hogy az indíttatás tényleg az, hogy én nem vagyok elég jó neki?

áhh, akkor is gusztustalan nem?! akárhonnan nézem, sántít..

2011. jan. 27. 00:15
Egyszer nekem a 2 éves kapcsolatomban azt mondta a barátom, hogy én biztos elhagyom őt, mert én tök csinos szép vagyok, ő meg milyen már, tuti elhagyom... Megfordult a fejemben, hogy arra megy... Persze azt mondta nem azt akarta ezzel mondani. Én sem értettem őt. Én kapcsolatban éltem meg, hogy nem társkeresőn, de írogatott más lányoknak.
2011. jan. 27. 00:09
Még sajnáltam is egy ponton, hogy biztosan az a baj hogy nem hiszi el hogy ő kellhet nekem, de aztán rájöttem hogy ez hülyeség, voltak jelek amiket ha vesz látszik hogy bejön a nőnek vagy sem, innentől nem jogosítja fel semmi a további kereséshez.. elvileg.
31. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 29. - Ailen Zia)
2011. jan. 27. 00:07
sajnos a férfiak többsége szereti a sok vasat, ez az igazság.
2011. jan. 27. 00:06

Azért örülök, hogy nem velem van baj aki teljesen rosszul gondolja..

mert igazából nincs nagy tapasztalatom ilyen téren, hogy vakrandi..

de akkor csók már elég kellene hogy legyen a "törléshez".

29. Ailen Zia (válaszként erre: 27. - 8f1ddc2679)
2011. jan. 27. 00:04

Vagy szeret több vasat tartani a tűzben...

Hagyd is a fenébe, nem éri meg idegesíteni magad vele! Inkább az elején derüljön ki, mint közben, hogy ő ilyen egyén.

28. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 25. - Ailen Zia)
2011. jan. 27. 00:03

Mondom, szavak azok voltak.. közös jövő, szép élet, társak legyünk... szavak szavak..

Lehet, hogy Ő márcsak ilyen:: mindenkinek megadja az esélyt - mit is képzeltem, hogy csak nekem:DDD a kis naív:)

2011. jan. 27. 00:01

És igen, jobb nő vagyok "nála", de hiába minden, a kedvesség, összhang, minden, neki kitudja mi kell.

Megmondtam neki, hogy az a baja hogy ezt nem tudja.

26. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 23. - Ailen Zia)
2011. jan. 26. 23:59

Szerintem sem normális dolog ez.

De mindenesetre kiábrándító, kiábrándultam belőle.. mert mondhat bármit, szép szavak ide vagy oda, ha ezt nem lépi meg ráadásul órákig ott lóg, akkor megette a fene szerintem.

25. Ailen Zia (válaszként erre: 22. - 8f1ddc2679)
2011. jan. 26. 23:58

Kezdett? S most beléd van vagy már nem? :)

Ha meg megadja az esélyt, valahogy evidens, hogy akkor nem másnak adja, hanem nektek kettőtöknek. Hacsak nem háremet akar tartani.

24. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 15. - 1d1983f461)
2011. jan. 26. 23:57
szerintem ez a különbség a férfiak és nők között, ez csak nekünk lenne probléma, valójában nekik nem..
23. Ailen Zia (válaszként erre: 21. - 8f1ddc2679)
2011. jan. 26. 23:56
Ezt én sem értem, ha tanújelét adja, hogy tetszett neki a találkozó, csók is volt... Még mindig nem gondolja úgy, hogy ez egy kapcsolat?
22. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 20. - Ailen Zia)
2011. jan. 26. 23:55

na ez az. de meddig tart a szakasz?

Egyébként ezt a 2 szót használta ő is: megadni az esélyt.. hogy adjuk meg.

Már kezdett belémszeretni, saját bevallása szerint - jó etetős szöveg:)

2011. jan. 26. 23:54

Akárhogy is, de ha engem akar, akkor nem ott tölti az idejét.

Még randi után este is felment, pedig jól sikerült, csók is elcsattant és sokat beszélgettünk őszintén, legalábbis úgy adta elő. Én nem értem.

20. Ailen Zia (válaszként erre: 18. - 8f1ddc2679)
2011. jan. 26. 23:54
Ilyen hasonló esetre valaki azt mondta nekem egyszer, hogy: megadja az esélyt magának, mert nem kell elkapkodni... Persze ez csak az ismerkedős szakaszra vonatkozott.
19. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 17. - Ailen Zia)
2011. jan. 26. 23:52
Hát, üdv a klubban:))
2011. jan. 26. 23:50

Lenne még egy kérdésem:

(mert internetes ismeretségről van szó)

Szerintetek mennyi idő és randi után várható el, hogy törli magát az ember az oldalról, ha minden ok?

Ugyanis én húztam fel magam, hogy feljárkált és nézelődött, közben mi találkoztunk, sms-eztünk, velem képzeli a jövőt stb.. Én pedig kiakadtam mert utálom ha hülyének néznek, vagy tartalékjátékosnak...

2011. jan. 26. 23:49

Én egyszer elmentem randira. Kérdezősködött, ...a szexuális életemről, én meg azt mondtam neki, hogy én 1 évig tuti nem fekszem le senkivel... Mit ad isten, randi után egyszer hívott fel, hogy lemondja a következő randit (persze ezt úgy adta elő, hogy csúsztassuk másik napra). 5 napig semmi hír róla, mire bepöccentem és kérdőre vontam. Csak azt akartam, hogy legyen arca megmondani. Benyögi nekem ezt: rájöttem, hogy nem fogott meg benned semmi. Őőő, igen. Mint kiderül, heti 1szer élt nemi életet aztán valakivel akit felszedett. :) (Ez igen viccesen derült ki mondjuk.)


Másik fiúval két napot voltam együtt, mire benyögte, hogy ő hát lényegében arra ment, de én annak is kijelentettem abban a 2 napban, hogy nem fogok 1 hét után az ágyba kikötni. Milyen furcsa, ezt sem láttam jó ideig, de ezt is kérdőre vontam, akkor derült ki, hogy ezért...


Aztán lett egy hosszútávú kapcsolatom (aminek már mondjuk vége), de úgy örültem, hogy nem csak arra ment...


De most megint kezdek félni, hogy ki lesz a következő... Mindig olyanokat fogok ki, hogy húú...

16. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 14. - Marjann)
2011. jan. 26. 23:47
na de komolyan.. ez is mondvacsinált szöveg, nem? mert ennek inkább örül valaki, szerintem.. meg akkor nem kellett volna a második randi, de már ez első sem mert tudta milyen vagyok.
15. 1d1983f461 (válaszként erre: 13. - 8f1ddc2679)
2011. jan. 26. 23:46
Én se járnék olyan pasival aki sokkal jobban néz ki mint én, örök rettegés lenne nah vajon mikor hagy el egy jobbért, sose tudnám igazán elhinni, hogy tényleg engem akar:) Szóval ez is lehet ám érv nem is olyan hihetetlen:)
14. Marjann (válaszként erre: 13. - 8f1ddc2679)
2011. jan. 26. 23:43
Lehet, hogy pont ez a probléma, hogy úgy érzi te jobbat kaphatnál nála és ezért fél.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook