Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mindjárt itt a szülinapom. A rokonok majd írnak/felhívnak.... fórum

Mindjárt itt a szülinapom. A rokonok majd írnak/felhívnak.... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

22. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 17. 14:29

Gondolom van annak valami oka, ha senki feléd sem néz.

Egyébként nekem bőven elég, ha felhívnak...

21. Hold3
2023. júl. 17. 03:03
Biztos van olyan rokonod, vagy barátod aki fontosabb mint a többi.Ha nem akarsz nagy bulit rendezni, hívd meg csak őt, vagy menjetek el egy étterembe és ünnapelj vele kettesbe.Ha családi házba laksz jó ötlet egy bogrács parti.Oda több embert is meghívhatsz.Te főzöl és ilyen esetbe a meghívottak hozzák a piát.Még a hangulat is jó lesz Boldog Születeésnapot kívánok
20. gyöngy:) (válaszként erre: 17. - Piroska52)
2023. júl. 16. 23:46
Köszönöm!
2023. júl. 16. 21:27

Előre is Nagyon Boldog Születésnapot Kívánok!


Én is 10+ éve így töltöm, de megtanultam kezelni. Legyen ez a Te napod! Csináld azt, amihez kedved van, kényeztesd magad, pihenj, stb. Tedd azt, ami boldoggá teszt! - Bár én könnyen mondom, mivel introvertált vagyok, így kiválóan tudom élvezni az egyedüllétet, amikor nem függök másoktól és attól hogy ők mit szeretnének.

Ha társaságra vágysz, akkor hidd el, nem szégyen - szervezz egy baráti/családi összejövetelt! Nekem nagyon sok ismerősöm magának szervezi a születésnapi "buliját", igazán ritka az olyan, akinek ezt más "megoldja" - legalábbis az én ismeretségi körömben. Tehát ha erre vágysz, hajrá! :)

18. csikil4ny (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 16. 19:54
Van annak valamilyen oka, hogy szomorkodsz a szülinapodon?
17. Piroska52 (válaszként erre: 13. - Gyöngy:))
2023. júl. 16. 19:53
Boldogat.
2023. júl. 16. 17:16

Akkor tőlem is egy Boldog szülinapot!🎂


Bár, pont az ilyet kifogásolod.


Én annyira nem szeretem, ha köszöntenek. Nem tudom, hogy miért. Szeretek a középpontban lenni, de pont nem ezzel.


Én kivettem az FB-n a szülinapomat, hogy ne érezzen senki kényszert a köszöntésre🙃


Akinek meg fontos, az úgy is tudja;)


Hozzám mindig jönnek a szülinapomra vendégek és nem zavar, amúgy is szoktak jönni.


Főzök nekik, iszogatunk, beszélgetünk, stb.

Nem szokták lelakni a lakást, és nem zavar, hogy kicsit pakolnom kell utánuk;)

2023. júl. 16. 17:16
Én sem ünneplem még facről is levettem ..igazàndiból azért mert az az egy aki hiànyzott sosem köszöntött fel..igy meg mit ért az a 800üzenet?! Semmit..
14. Myra
2023. júl. 16. 14:21
Miért nem hívod meg egy étterembe vagy a lakásodba a barátaidat vagy rokonaidat?
13. gyöngy:) (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 16. 13:49

Boldog születésnapot!

Milyen ünneplést szeretnél? Személyes köszöntést, torta, ajándékok vagy buli?

Nekem a héten volt, de bőven elég volt, hogy a rokonok írtak egy üzenetet vagy felhívtak. Infarktust is kaptam volna, ha még ünnepelnem kellene, az a 10 perc hírnév nekem pont elég volt, amit ezzel foglalkoztunk.

12. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 16. 13:00
Miért szomorkodsz? Miért nem szervezel magadnak valami jó programot?
11. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 16. 12:53
Boldog születésnapot.
2023. júl. 16. 12:53

Pont elég hogy felhívnak, üzenetet írnak.

A hideg kiráz attól, hogy megint eltelt egy év.

Egyre közeledik, amikor már egy sem lesz.

2023. júl. 16. 12:50

Boldog szülinapot!



💖💖💖💖

8. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 16. 12:45

Szülinapra leginkább meghívottként a potyára szeretnek menni az emberek. Hiányzik az neked, hogy kitedd a lelked, süss, főzz, szervezkedj ebben a nagy melegben. Amikor eljönnek lepusztítanak mindent, magadra hagynak a takarítással. Cserében kapsz néhány szál fonnyadt virágot, vagy megolvadt csokoládét, na meg az üdvözletet, amit telefonon is elmondhatnak.


Az igazi az, ha meglepetés bulit szerveznek csak neked. Kérdés, te szerveztél-e valakinek ilyen bulit, vagy csak elvárod.


Ne szomorkodj, egyszer, ha valakinek nagyon fontos leszel, akkor ő majd igazán szépen felköszönt.


Személy szerint nekem is fontos volt fiatal koromban mind ez, de mára a hideg kiráz tőle.

2023. júl. 16. 12:37
Boldogot neked!:)
6. ab443a467a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 16. 12:22
Szervezz házibulit, és hívd meg őket!
5. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 16. 12:20

Legyen boldog a szülinapod, és ne szomorkodj! Úgy vélem, még igen fiatal lehetsz.

Én szomorkodhatnék mert nekem már jóval kevesebb szülinapom lesz mint eddig volt, de nem teszem. Nem is ünneplem csak megemlékezek, és megállapítom hogy megint eltelt egy év. Egyre fogy az időm, hamarosan el is fogy. Szerencsés vagyok, mert ezzel semmi bajom nincs.😀

4. Shukran (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 16. 12:03

Milyen szerencse, hogy nem vagyok a FB-on!

Egész jól megvagyok nélküle.


Boldog szülinapot kívánok! 🌼🌺🌹

3. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 16. 11:57
Ebből is látni, hogy nem számít, hány ismerősünk van.
2023. júl. 16. 11:53
Boldog szülinapot kívánok szeretettel!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook