Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mindig ilyen fájdalmas lesz az évforduló? Ti hogyan élitek meg azt a napot, amelyiken elveszítettétek a szeretteiteket? fórum

Mindig ilyen fájdalmas lesz az évforduló? Ti hogyan élitek meg azt a napot, amelyiken elveszítettétek a szeretteiteket? (beszélgetős fórum)


1 2 3
3. 3265084553 (válaszként erre: 1. - 2757fc97dc)
2011. jan. 21. 22:43
A gyászév letelt. Most van itt az ideje előre tekinteni, a jövő felé!
2011. jan. 21. 22:39

Sajnos ez nagyon sokáig nehéz lesz...

Az én helyzetem más, mert én a Mamámat veszítettem el lassan 6 éve, de még most is nemcsak az évfordulókon, hanem szinte bármikor elkap a zokogás... :S

2011. jan. 21. 22:38
1 évvel ezelőtt veszítettem el a barátnőmet (biztos vannak, akik rámismernek, mert már írtam itt a történtekről). Járok pszichológushoz, mert nagyon nehezen viselem, de mivel tavaly ilyenkor történt a baleset, ezért ma méginkább felszakadtak a sebek. Kimentem Hozzá a temetőbe, de elkapott a sírás:S (meg itthon is) Nem is volt erőm sokáig a temetőben maradni... Minden emlék elárasztott, a megismerkedésünk, az együtt töltött szép idők és az is, amikor közölték, hogy baleset érte... Mit tegyek: vegyek mostmár erőt magamon, vagy engedjem meg egy kicsit a gyengeséget?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook