Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mindig elmegyek egy kis kamu betegszabira. Végül is... fórum

Mindig elmegyek egy kis kamu betegszabira. Végül is... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

jan. 17. 02:16
mindenki maskepp csinalja!-igaz ez a kozmondas,de sok ember velemenyevel egyetertek itt!
24. globus (válaszként erre: 20. - Bichi)
jan. 16. 20:17
Pontosan így. Inkább ráhagyja, mint azon veszekedjen, hogy menjen be vizsgálatra. Ha bemegy, akkor is kénytelen elhinni, amit a beteg mond, csak magának csinál plusz munkát.
23. ,zumba
jan. 16. 18:46
Tett ilyet valaki rendszeresen, majd egyszercsak a munkahely kapuján kívül találta magát. Kinek mi éri meg.
jan. 16. 18:43
Én marha általában megvárom amíg a fáradtságtól lebetegszem. Idén nem fogom! Vagy szabi vagy tp!
21. Bigus2
jan. 16. 17:50
A fizetésemből élünk, ilyen passziót nem engedhetek meg magamnak és a kollégáimmal se szeretnék kitolni, akik helyettem is dolgoznak vagy én pistulok bele a munkába, ha visszamegyek.Betegség esetén táppénz, fáradság esetén szabi.
20. Bichi (válaszként erre: 8. - Enissa)
jan. 16. 17:36
Manapság már simán kiír orvos, ha betelefonálsz, legalábbis nálunk, szóval a legtöbb helyen nem látja, mikor táppénzre veszi.
19. globus (válaszként erre: 9. - Enissa)
jan. 16. 16:59
Csak az. Műtétre is szabit írattam, mondjuk szerdára esett, hétfőn dolgoztam, lapar volt. Gyerek abszolút nem volt beteges, nyári szünet első napjára kértem időpontot mandula kivételre, jobb ha tudja, mihez tartsa magat 😀
18. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 16. 16:53
Valahol megértem, nem mindig fizikai betegség miatt kell a táppénz, néha csak muszáj kilépni a mókuskerékből. Ehhez kell azonban egy olyan orvos, aki táppénzre vesz. A miénk nem olyan. Én most pont táppénzen vagyok, de ehhez az kellett, hogy kezelés után ne bírjak lábra állni.
17. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 16. 16:23
Ha meg tudod oldani és neked így jó
jan. 16. 16:17

Még iskolába jártam velem is előfordult két alkalommal, mikor a nyári olimpia ősszel zajlott 1988, 2000), hogy 1-1 hétre kiírattam magam, hogy lássam a versenyek javát.

A munkából egyszer akartam kamu betegség miatt hiányozni, mert már tele volt a t.köm a sok hülyeséggel, erre sikerült a hüvelykujjamat a fenyő faragása közbe kettévágni, így végül mégis volt oka, hogy kiírassam magam.

jan. 16. 15:39
Nem baj, csak ezt a xar sztorit ne meséld! A home office semmilyen módon nem hasonlítható a betegszabihoz.
14. birebora (válaszként erre: 6. - Globus)
jan. 16. 14:54
Én sem sokkal többet, azt is a gyerekemmel mikor pici volt. 1998-ban voltam utoljára betegállományban. És ezt most gyorsan lekopogtam.
jan. 16. 14:49
Biztos megérdemled, de míg a másik teljes bért kap, addig te táppénzt ami 67% talán. De persze biztos jó így neked, hisz megérdemled:)
12. tumbo2 (válaszként erre: 2. - Ghost👻)
jan. 16. 14:28
mikor menni nem tudtam a köszvénytől,majd elájultam mennyi táppénzt kaptam.
11. tumbo2 (válaszként erre: 6. - Globus)
jan. 16. 14:26
én is ritkán.mikor volt az adóbevallás,lázasan is dolgoztam.mikor hazaértem,beültem a kádba,de később megint fölment a lázam.hát pocsékul voltam.
jan. 16. 14:16
Jól teszed..ha fáradt vagy és túl sokat dolgozol, főleg ha a sima szabit sem akkor veszed ki amikor te akarod...
9. Enissa (válaszként erre: 6. - Globus)
jan. 16. 14:11
Ritka példány vagy. Ebben benne van a gyerek betegsége is?
8. Enissa (válaszként erre: 7. - Panna.33)
jan. 16. 14:10
Mégis van, hogy bármilyen fáradtnak is érzi magát az ember, fizikailag MÉG nem látja az orvos ki nem ír, na akkor kell valamit kitalálni.
7. Panna.33 (válaszként erre: 5. - Enissa)
jan. 16. 14:07
Ha az összeomlás veszélye fennáll, akkor nem kamu a betegszabadság.
6. globus (válaszként erre: 5. - Enissa)
jan. 16. 13:51
18 napot voltam tp-en teljes munkaviszonyom alatt. Igazolásom van róla 😀
jan. 16. 13:50
Néha jó egy kis kamu betegszabi, mintsem jöjjön a teljes összeomlás.
jan. 16. 12:53
Hát,igen párom is szegény alig mer már betegszabira,táppénzre jönni. csak ha nagyon muszáj...
jan. 16. 12:46
Eriggéyé!
jan. 16. 12:40

Gyönyörű....

Sokan még betegen is dolgoznak,mert a táppénz èhen halni is kevès.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook