Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mindent a bőrünk szépségéért! fórum

Mindent a bőrünk szépségéért! (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 27. 13:22
Köszönöm a válaszokat! Hogy itt milyen kedves, segítőkész enberek vannak! :)
8. bared (válaszként erre: 7. - Ankhesen)
2009. ápr. 24. 07:44
igen, a teafaolajat mi is használjuk mindennap reggel, és délután a bőr letörlésére... egyébként arra jöttünk rá, hogy herpeszre is jobb mint a drága kenőcsök.... tudom, ez nem a reklám helye, de érdemes szétnézni a yamuna termékei között, 400 ft egy szappan, nagyon sokáig tart, igaz, nem habzik úgy mint a szintetikus, de nekem gyönyörű lett tőle a bőröm, és sokfélében kapható....csak nagyszerű dolgokat tudok róla mondani!
2009. ápr. 23. 22:27

szia babapocok, irok Neked ide is :)

Nekem miteszerre az inhalalas jon be legjobban kamilla teabol csinalom,meg illoolajbol(citromfu altalaban) es min.15 percig legyel folotte amilyen kozel csak tudsz,persze torolkozovel fedd be a fejed,nagyon jot tesz a miteszeres arcbornek!!es a pattanasra teafaolajat hasznalok, gyorsan megszunteti!

2009. ápr. 23. 15:52
a lányomnál az ecetes lemosás, az élesztőből kevert arcradír, utána pedig uborkapakolás vált be....tökéletesen tisztít, tonizál ez a kombináció...
2009. ápr. 23. 14:13
Élesztő pakolás.
2009. ápr. 23. 14:07
Nem csak a saját gyártmány érdekel. Minden jöhet, ami hasznos. :)
2009. ápr. 23. 14:05
Mi a neve,ha megtudhatom? :)
2009. ápr. 23. 14:04

Nekem van egy jól bevált készitmény,de nem én keverem.

német termék.

2009. ápr. 23. 14:01
Va -e lyan közületek, aki magának állít össze arcpakolást? Mi jó a miteszerre és a pattanásra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook