Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Minden jel arra utal, hogy megcsalt, hogy lehet feldolgozni, mit tegyek?Segitsetek fórum

Minden jel arra utal, hogy megcsalt, hogy lehet feldolgozni, mit tegyek?Segitsetek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
8. 1b0de372a7 (válaszként erre: 1. - A955c72109)
2012. márc. 12. 10:37

Szia!


A kérdésedre már adtál is választ szerintem..volt ott egy fontos momentum..ha eddig megtette,ezután is megfogja.

A pasikban mindig is meglesz a vadász ösztön,csak valaki vagy tudja kordába tartani a vágyait vagy nem.

Nekünk ugyebár nőknek akiknek van agya és nem csak a kártya leolvasója alul,több kell mint szex tehát kell érzelem is.

Őszinte leszek hozzád én bizony vissza csalnám és felvenném videóra és lejátszanám neki...hogy nah hogy ízlik?

Nem pakolnék nem válnék,megfutamodás..ez az egyik másik meg,hogy ami egy hímnek az nekünk is jár nőknek.


Viszont amíg nincs konkrét bizonyítékod,feleslegesen túráztatod magad ez még nem konkrét bizonyíték amit leírtál.

Másik fontos momentum,hogy zuhany és nőciskedés és új ruhák és egyebek...hiszen gyanum van a terhesség utánni depresszió jeleire nálad,tesómnak is ez volt,fűvel fával össze tette a sógoromat.

Szóval nézz tükörbe és ne írdd le magad!


Ha meg vége lesz? Neked lesz nehezebb gyerekkel elölről kezdeni.

Ugyanis még mi nők elvagyunk a kölök témával a pasik 99%-ka vallja azt és nem hinném,hogy túlzok,hogy tud ő még gyereket csinálni és nem vállalja fel más kölkét.

Azt meg megint ne írjam,hogy tudtad mibe mész bele,hogy mennyire nagy a vérmérséklete..bizony bizony a kutyából nem lesz szalonna.

Fogadkozni jó,de nem ő az a tipus akinek ha lesz alakalma akkor nem használja ki..eddig ha nem volt semmi az alkalom miatt is volt.

Ha pedig tudod az igényeit ismét a te hibád..ugyanis a bele hajszolásban is neki van igaza.

A sex mint olyan házastársi kötelesség szerintem,úgy hallottam.


Szóval eröltesd meg magad mostmár hiszen ez az út amin jársz nem jó felé vezet.

Itt kérhetsz tanácsot is írnak is majd 100-an hiszen más nyomorában mindenki olyan okos..viszont neked kell eldöntened..

Ha akarod akkor bizony tudnod kell azt is,hogy lehet lehetsz akármilyen jó nő és szexi akit te választottál nem éppen apa tipus...

ha kell akkor tartsd meg,ha nem meg lépj ki és próbálj meg egy jó lelkű balekot még most találni magadnak amíg pici a gyerek,mert minél nagyobb lesz neked annál nehezebb lesz mással elölről kezdeni az életedet.



Sok sikert kívánok!

2012. márc. 12. 10:36
Vagy megszokod, vagy megszöksz. Ha ez függőség, hát segíts rajta, ha mindketten szeretnétek. Vagy lelépsz és új életet kezdesz, még ha nehéz is lesz. Vagy vele maradsz, és jól megszívatod, és te is keresgélsz szexpartnereket úgy, hogy leessen neki, mennyire vacak érzés tud lenni, ha ilyet csinál. Ha neki lehet, neked is. Ha ez nélkül nem tud élni, és nem segít semmi, akkor sanyi van. Én nem maradnék egy ilyennel sem, ki tudja hányadszor kufircolt félre, még valami betegséget hazahozna..fúúúúúj
2012. márc. 12. 10:34

"Tegnap azt is mondta, hogy keressem meg a hiváslistát, ezt a májusit, de lehet fogok találni rajta hivást, mert volt egy akit felhivott, de nem ment el hozzá."

Ezt elhiszed? Hogy csak felhívta? Én nem merném elhinni neki.

Sajnálom ez az én véleményem.

Három éve folyamatosan rád jön, hogy ellenőrizd, mert nem bízol benne. Mindig találsz bizonyítékot, ő mindig tagad, te meg csendben maradsz.

Szerinted ez így jó? Most jut eszébe változni? Mikor a gyereketek két éves?

Azt mondják a lányok olyan férfit keresnek, mint az apjuk. Mit mondanál neki, ha ez a történet vele játszódna le? Tűrj kicsim, én is tűrtem?

2012. márc. 12. 10:30
ez egy patkány...már ne haragudj meg...én már az elején kidobtam volna a francba.hogy tehet ilyet???ott a felesége gyermeke ő meg félrekacsingat?????én az ilyennel inkább nem írom le mit tennék...HAGYD EL!!Jobb lesz, találsz ezerszer jobbat!hát mit képzel ez magáról....pfff.NE HIGGY NEKI
2012. márc. 12. 10:29

Nem tanácsot szeretnék adni.

Vannak férfiak, akik - bármilyen ok miatt - így élik ki a vágyaikat... Sajnos ez egy bizonyos időtől kezdve már szinte függőség... Neki ez szórakozás. Persze úgy is lehetne kérdezni, hogy mit szólna ahhoz, ha a felesége tenné ugyanezt?

Nem dobna hátast tőle, az biztos.

Ez is ugyanolyan függőség, mint a játék, az energiaital, stb.

2012. márc. 12. 10:26
én hagynám ez túl sok. Már másodjára sem viseltem volna el. De persze ez sosem ilyen egyszerű tudom pláne kisgyerekkel. De én nem biznék benne az tuti többet és el sem hinném hogy egynél sem járt.
2. csgybzs (válaszként erre: 1. - A955c72109)
2012. márc. 12. 10:25

Magyarul egy éve voltatok együtt (se házasság, se gyerek), mikor először lebukott??

Ehhez nem nagyon lehet mit hozzászólni... megint van egy rosszul járt gyerek.... sajnos.

2012. márc. 12. 10:17

Sziasztok!


Tanácsot szeretnék kérni.

4 éve vagyunk együtt,2 éve házasságban,van egy 2 éves kislányunk.

Az egész történet ott kezdődött,hogy nem voltunk szent életüek az előző házasságunkban egyikönksem.

Kapcsolatunk 1 éve tartott, amikor gyanus lett.

Utánna kerestem a neten,miket nézegetett,és találtam is,szexpartner kereséseket.

Kérdőre vontam,erre azt mondta, ezeket csak ugy nézegeti.

El akartam költözni tölle,ő mondta befejezi,hidjek neki,nem csalt meg.

Elhittem, azt mondta komolyan képzeli velem a jövőt,élete végéig,sőt gyereket akart.

Mondtam jó.

Megszületett a kislányunk 2 éve.

Ekkor megint gyanakodtam,és a gyanakvásom nem volt alaptalan,ismét szexpartner keresések.

Kiborultam egy kicsi gyerekkel mi tévő legyek,ő azt mondta ekkor is,nem csalt meg,csak mivel nem tudtunk szexelni,kellett neki,hogy rárántson,és ezeket nézegette, az volt neki az izgató,hogy elérhetőek lettek volna ezek a nők,ha akarja.

Ezt is elhittem,de ezek miatt bennek kettétőrt valami.

Egy alávaló,gaz,galád embernek tartottam.

Persze, nem volt hova mennem.

Kapcsolatunk e miatt folyamatos, hullám völgyekből, és némi vihar nélküli csendről szólt.

Sokat dolgozik, jön megy az országban, reggel megy este jön.

Más-más városokba megy.

1 hete,megint kiváncsi lettem, és megnéztem a dolgait.

Szomoruan tapasztaltam,hogy voltak olyan megkeresések megint szexpartnereket keresett,mikor ment egy adott városba,és aznap reggel épp ott keresett csajt.

Persze,megnéztem a hiváslistát, és az adott hölgyet,hogy milyen számon hirdet a telefonjárol nem hivta fel.

Májusban megint volt egy ilyen B.csabára volt uta, napokkal előtte rengeteg alkalmi szexpartner kereső hirdetést nézett meg.

Hogy ezeket felhivta-e nem tudom,mert nincs meg ez a hiváslista.

Persze, szembesitettem vele, mondta, igen látja, és ő is a helyemben, valószinű, erre gondolna.

De hidjem el,hogy nem ment el egyikhez sem.

Tegnap azt is mondta,hogy keressem meg a hiváslistát,ezt a májusit, de lehet fogok találni rajta hivást,mert volt egy akit felhivott,de nem ment el hozzá.

Azt mondta, romboljuk le a házat, és mátol kezdve épitsünk ujat.

Bocsássak meg neki?

Ha elment ezekhez a nőkhöz?

Vagy költözzek?

Persze ő azt mondja, én kergettem bele ebbe, mert nem voltam vele, persze,mikor hozzá sem birtam érni,undorodtam tölle,most is egyik felem azt mondja,maradjak,ha volt ilyen bocsássam meg.

De a másik felem azt mondja,hadjam a fenébe menjek,ha megtette, ez után is megfogja.

Mit tegyek?


SEGITSETEK? KÉREK SZÉPEN VÉLEMÉNYEKET KI MIT TENNE A HELYEMBEN????????

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook