Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Minden fényképezőbe más memóriakártya kell, vagy egységes? fórum

Minden fényképezőbe más memóriakártya kell, vagy egységes? (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 11. 07:18
Elvileg egységes, de ha bemégy egy fotós vagy elektronikai boltba, bemondod milyen fényképezőgéped van, akkor ott tudnak tanácsot adni.
2008. ápr. 20. 22:13
Nézd meg, mert többféle kártya van, a használati utasításban megtalálod, hogy milyen való bele. Vigyázz a gagyikkal, én már ráfaragtam a Plus-ban vett 1 GB-os kártyával, mert nem működik a gépben. Kiírja, hogy kártyahiba. Máshol vettem másikat, az pedig tökéletes.
2007. aug. 13. 08:38

Azért ajánlatos a tipusonként ajánlottat használni.

nem egyrforma a kép minőség mindegyiknél.

2007. aug. 12. 16:57
Van olyan hogy ugyanannak a gyártónak két gépébe két külömböző kártya kell. Vanak olyan gépek amik XD és SD kártyával is működnek. Az SM kártya már kezd kifutni, de nagyobb elektronikai üzletekben lehet kapni.
2007. aug. 12. 08:49
Japán gépem van,és XD kártya kell bele,ami drágább,mint,az SD.Úgy tudom,van olyan,amibe több féle is rakható,gondolom,az már újabb típus.
2007. aug. 11. 14:56
Mindenhol csak SD kártyát látok, de nekünk régebbi Olympus fényképezőnk van, és úgy emlékszem - bár nem nagyon foglalkoztam a témával - ebbe Smart Media kell!
2007. aug. 11. 14:55
Minden fényképezőbe más memóriakártya kell, vagy egységes?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook