Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2012-ben Bp-en egységesen mindenhol május 7-11 között van az óvodai beíratkozás? fórum

2012-ben Bp-en egységesen mindenhol május 7-11 között van az óvodai beíratkozás? (tudásbázis kérdés)


13. nykcy85 (válaszként erre: 12. - Ettesz2)
2012. ápr. 23. 11:21

Ok,várom a beszámolót!

Ja csak ugye nekünk azonnali felvétel kéne a munka miat! :-S

12. ettesz2 (válaszként erre: 11. - Nykcy85)
2012. ápr. 23. 11:19
Most hívom őket. Majd beszámolok, mire jutottam. E héten van nyílt hét. Meg szeretném nézni személyesen.
2012. ápr. 23. 11:16

Én is néztem azt is! :-)Nektek nem kell méltányosságit beadni a szoc.oszt.-ra?

Ja és a lányok apja is a 13.kerületben dolgozik a tevében.

10. ettesz2 (válaszként erre: 8. - Nykcy85)
2012. ápr. 23. 11:11
A fóti út tőlünk elég messze van. Tegnap én is egy 13. kerületi ovit néztem ki, a Gyöngyösi óvodát. Te melyiket? Mivel páromnak is, nekem is a 13-ban van a munkahelyünk, és az otthonunkhoz közel esik a 13. kerület ezen része.
2012. ápr. 23. 10:56
Láttam hogy újpesti ovikról érdeklődsz! :-)Én a Fóti úti oviban voltam gyakszin.:-) A szállón laktunk még annó ami ott van az ovi mellet! :-)
8. nykcy85 (válaszként erre: 6. - Ettesz2)
2012. ápr. 23. 10:48
Ti is Pesten vagytok?Hanyadik kerület?
7. nykcy85 (válaszként erre: 6. - Ettesz2)
2012. ápr. 23. 10:47
Mi most a 23.kerületben lakunk,a leendő munkám miatt a 13.kerületbe szerettem volna őket íratni oviba és bölcsibe.Nem tudom miért csinálják ezt...teljesen el vagyok keseredve mert a munkahely se fog rám várni hónapokat.Lehet mégegyszer megpróbálom a szoc.osztályt hátha kifogok egy másik ügyintézőt és mást mond! :-S Komolyan tiszta szégyen hogy ezt a világot éljük.Pedig minden papírom megvan.Válási,szándéknyilatkozat...és letojnak,és főleg ez a dupla pénz idegesít,miért,nem éri meg elmenni dolgozni ha odafizetem az oviba meg bölcsibe.
6. ettesz2 (válaszként erre: 5. - Nykcy85)
2012. ápr. 23. 10:31

Hanyadik kerület ez? Ilyet én még nem is hallottam.

Igaz, hogy nálunk meg a körzetes óvoda vezetője munkáltatóit kér tőlem, pedig elmondtam, hogy otthon vagyok a kicsivel, és elvileg óvodához nem kell munkáltatói. A sor végén vagyunk, de ha van hely, akkor köteles fölvennie, ha minden kritériumnak megfelel. Minek ez a trükközés?

5. nykcy85 (válaszként erre: 4. - Ettesz2)
2012. ápr. 23. 08:57
Nekem is totál érett a csajszi minden szempontból,sőt ráadásul bölcsibe is járt (a hugicájával együtt)és sír hogy miért nem mehet már oviba...Ja lenne munkám csak a kerületileg illetékes bölibe nem veszik fel a kistesót mert a 2 év alattiaknál nincs hely...(júl-ban lesz 2)!de járt bölibe már az előző lakhelyünkön.A kerületbe ahova mennék dolgozni ott meg azt mondták hogy írjak méltányosságit és adjam be a szoc osztályon majd elbírálják...:-( Ja szándék nyilatkozat is van és válófélben vagyok vittem az idézést is és azt mondták hogy DUPLA pénzt kell fizetnem ha felveszik őket mert nem vagyunk kerületbeliek!Értitek ezt???
4. ettesz2 (válaszként erre: 3. - Nykcy85)
2012. ápr. 23. 08:48
A nagy fiam most tölti a 3-at, de személyiségéből fakadóan és egyéb szempontból is abszolút óvoda-érett. Nekem sem egyszerű, mert ahová körzetileg tartozunk, az az óvoda nem szimpi. Ráadásul én a kisfiammal egyébként is itthon vagyok/leszek. Vagyis beírathatom bárhová, több helyre is, de a felvételi sorrend legvégén kullogunk. Azért bizakodom.
2012. ápr. 23. 08:40
Köszi.Már próbáltam őket telefonon elérni de nem veszik fel...nem is értem.Csak olcastam hogy több oviban is akkor van...a csajszim már 4 éves lesz októberben csak sajna a költözés miatt nem tudta elkezdeni ott az ovit itt meg küszködök a felvételért...faca...
2. ettesz2 (válaszként erre: 1. - Nykcy85)
2012. ápr. 23. 07:58
Szia, Az önkormányzati óvodákban biztosan. Én is ebben a projektben utazom most. :)
2012. ápr. 23. 07:50
Aki tud segítsen...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook