Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Minden éjjel a volt barátommal álmodok fórum

Minden éjjel a volt barátommal álmodok (beszélgetős fórum)


1 2 3
6. Bucóka20 (válaszként erre: 5. - C548cc9d99)
2012. okt. 24. 11:04

Természetesen így,hogy vele álmodok,gondolok is rá akkor is amikor ébren vagyok.

Kb akkoriban kezdődtek ezek az álmok,amikor alapjáraton is gondoltam rá.

De nem úgy,hogy de jó lenne vele stb...hanem inkább a kapcsolatunkon azaz a volt kapcsolatunkon elmélkedtem.Hogy mi miért történt,milyen volt ez meg az stb....

2012. okt. 24. 11:02
nem azzal álmodunk akire sokat gondolunk?
2012. okt. 24. 11:02
Rossz nagyon,mert félek,hogy megmérgezi a kapcsolatomat.Hiszen az álmok bekavarnak.Nem lennék már vele újra együtt,de ezek az álmok nem hagynak nyugodni.:(
3. agis
2012. okt. 24. 11:01
Ezzel a gonddal nem vagy egyedl. En kifejezetten utalok az exemrol almodni.
2012. okt. 24. 10:59
Sajnos igen, pedig az új kapcsolatomban boldog vagyok, és már közös babánk is van. Szerintem saokszor maradnak az emberben keserű emlékek, főleg ha a másik hagyta el.
2012. okt. 24. 10:56

Nagyon rossz,hiszen már új kapcsolatom van lassan fél éve.Vele pedig már nem vagyok együtt lassan 1 éve.(3évig voltunk)

Nem tudok róla szinte semmit(nem is akarok tudni,mert nem érdekel).

Valahol bánt,hogy ,,úgy,, elhagyott annak idején.De már mással vagyok boldog.EGyütt is élünk már a barátommal,minden rendben van.


De olyan rossz reggel úgy kelni mellette,hogy megint az exemmel álmodtam.

Ez a dolog kb 1-1,5 hónapja tart.

Azelőtt nem volt ilyen problémám.


Nem tudom mitől lehet?

Nem fűz már hozzá semmi,csak az emlékek.


Történt már veletek ilyen???

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook