Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Minden áron el kell fogadni egy jobb álláslehetőséget a mai világban? fórum

Minden áron el kell fogadni egy jobb álláslehetőséget a mai világban? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. szept. 12. 20:49

itt sem lesz egyetértés:)))

Én nem akarok dönteni ebben. Kicsit jobban mennék, mint maradnék, de nincs határozott állásfoglalásom valamelyik mellett.

2011. szept. 12. 20:49
Én is mennék, de a párom tuti nem menne, pont a gyökerek miatt.
4. 07016ed7ac (válaszként erre: 1. - Pepi2)
2011. szept. 12. 20:47
Menjetek!!!
2011. szept. 12. 20:47
Szia. Szerintem menni kell, és ha nincs más lehetőség, vinni kell a Papát is.
2011. szept. 12. 20:46
Szerintem nincs szabály. Közösen kell dönteni. (Én mennék - de én én vagyok, te meg te.:) )
2011. szept. 12. 20:43

sziasztok! a véleményetekre lennék kíváncsi, mert képtelenek vagyunk dönteni, a családban/barátok között is megoszlik a vélemény.

Jelenleg férjemnek egy egész jó állása van, ami nem azt jelenti, hogy milliomosok vagyunk természetesen, de nem kell hónap végén nézni, hogy van -e még kenyérre pénz, vagy hogyan áll a csekkbefizetés, persze spórolunk, és hitelünk is van(szerencsére nem sok). De van autónk és lakásunk(ami nem hitelre megy).

Ez az állás viszont olyan, hogy ma van, ki tudja holnap lesz-e? Most felajánlottak neki egy állást, ami igen sok pénzzel járna, de kb 4-500km az otthonunktól, ott se ismerős, se barát, se rokon nem lenne, egyedül lennénk teljesen. Kb, mintha külföldre mennénk, csak itthon...(és a nyelvvel nem kell megbirkózni). Anyósom meghalt, apósomat viszont nagyon szeretjük, a gyerekeink is(4van!), így viszont őt is ritkán látnánk(most naponta), ő egyedül lenne teljesen. minden hétvégén hazajárni pedig nagyon fáraszató lenne a 4 picinek.(5órás út)

Van 4 gyerekünk, most mozgassuk őket is, igaz talán az mindegy, hogy az alsó tagozatot hol járják meg az ovit...

de mi lesz 3-4 vagy 6év múlva, pl ha nem tetszik az állás, vagy az ő munkájával nem elégedettek, bármi, akkor megint új munkahely keresése és költözés az újabb városba, újabb iskola, ovi?

A szüleink korosztálya persze ahhoz szokott hozzá, hogy lediplomáztak, vagy szakmát szereztek, és elmentek egy céghez, majd nagy valószínűséggel onnan mentek nyugdíjba. De ma örül az ember, ha állása van pláne, ha egy ilyen lehetőség megüti, akár csak 2-3 évre...(annyit keresne ez idő alatt, hogy egész jövőnket bebiztosítaná...)Ráadásul ahol lakunk (igaz még gyeden vagyok a legkisebbel) esély sincs állásra, ott nekem is adnának állást...

szerintetek el kell fogadni egy ilyen lehetőséget, vagy a "gyökerek" az elsők és hagyjuk elmenni, hátha jön majd valami "jobb"?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook