Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a vélemény a szegedi Jó Közérzet Központ álláslehetőségeiről? fórum

Mi a vélemény a szegedi Jó Közérzet Központ álláslehetőségeiről? (beszélgetős fórum)


2012. aug. 21. 21:15

Én nem ítélek el egyházat, vallást, népcsoportot.

Szerintem nézzétek meg ezeket a filmeket, a saját felelősségetek amit tesztek, hol dolgoztok. A videókat nem én töltöttem fel. Rengeteg hasonlósággal lehet találkozni rengeteg cégnél.

Javaslatom, hogy próbáljátok ki nyugodtan, ha kell egy kis tapasztalat az életben...

Legyetek jók és töltsetek tesztet, ha akartok!!!

Nem mondok cégneveket, nem akarok sehol üzletet rontani, úgyis van lista, csak keresgélni kell.

:D


[link]


[link]


[link]

6. Aegle (válaszként erre: 5. - Mkriszti81)
2011. júl. 11. 18:49

Hát, hivatalos oldalon van feltüntetve az egyházzal való kapcsolatuk, nem ez vagy az mondta.

Amúgy lentebb írta valaki, hogy velük érdemes tisztes távolságban maradni, amivel egyetértek. Ugyanis nem egy ismerősöm keveredett véletlen kapcsolatba velük és azóta sokszorosan megbánta.

Én is arra jutottam, hogy hagyom a fenébe. Főleg, hogy visszanéztem és tényleg szinte 2 havonta hirdetik meg ugyanazokat a lehetőségeket.

2011. júl. 11. 16:53

Én azt javaslom, ne a netet használd infó-gyűjtésre, hanem kérdezd meg őket, nekik tedd fel a kérdéseidet egyenesen! Itt csak ál-infókat, tév-rémhíreket kapsz sajna... (értsd: "hallottam valahol, valakitől, aki valahonnan hallotta...")


Mellesleg nem tök mindegy, hogy az adott központot aki üzemelteti, annak mi a személyes vallása?

Semmi köze az adott munkahelyhez...

Pl. csak azért nem fogadnál el adományt/segítséget, mert azt krisnások szervezték? Vagy katolikusok? stb...

4. baloghany (válaszként erre: 2. - Aegle)
2011. júl. 11. 14:52
Én nem dolgoztam ott, de valóban a szcientológiával kapcsolatban van. Róluk meg viszont hallottam. Én a helyedben messze elkerülném őket, mert ha egyszer közéjük kerülsz véletlen, akkor nem engednek el.
2011. júl. 11. 14:51
Nekem túl gyanús, hogy, vagy havonta hirdetik meg ugyan azt az állást. Szerintem ez is olyan, hogy alkalmaznak szinte bárkit, pár hónapig, amíg nem kell utána fizetni, aztán meg mondvacsinált indokkal elküldik.
2011. júl. 11. 14:32

Call-canterest és eladót is keresnek napi 8 órában, de az üzlet 10-20 óráig van naponta nyitva. Ezt nem egészen értem, hogy jön ki a 8 óra.

Fenntartással is vagyok, mert kis keresés után kapcsolatot találtam az üzlet és a szcientológia között, és utóbbitól szeretnék jó távol maradni.

Van olyan esetleg, aki már dolgozott ott?

2011. júl. 11. 14:30
Mi a vélemény a szegedi Jó Közérzet Központ álláslehetőségeiről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook