Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Minden ami a koraszülöttekkel kapcsolatos fórum

Minden ami a koraszülöttekkel kapcsolatos (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. febr. 17. 14:24

Szia!

A nagyobbik lányom volt koraszülött, ma már 6,5 éves, de 1550 grammal és 43 cm-rel születet.

Én nem tudtam szoptatni. Fejtem, de olyan 3 hónapos kora körül már nem tudtam produkálni a kellő mennyiséget csak fejéssel, egyre több hozzátáplálást igényelt és így egy idő után átálltunk a tápszerre. 3 hétig volt inkubátorba, mikorra elkezdhettem volna szoptatni, addigra már csak a cumisüveget fogadta el, mert azért nem kellett megküzdeni.

Nagyon szívesen segítek, ha tudok!

2012. febr. 17. 14:21

Sziasztok!

Olyan anyukákat várok akiknek koraszülött lett a gyermekük.Az én gyermekem 2012.02.01 született 1800 grammal és 40cm,a 31hét+3 napra.Tanácsokat szeretnék gyűjteni.Etetés,szoptatás,légzésfigyelés,mérlegelés stb...Szeretném szoptatni,de kétségeim vannak sikerül e,tejem van,fejem is,korházban tápszert kap,mert állítólag hasmenést kapott az anyatejtől!Szépen fejlődik elvileg ha nincs gond,jövő héten haza is jöhet,már nincs inkubátorban sem.Várok mindenkit.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook