Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyennek képzelsz el egy tökéletes karácsonyt? fórum

Milyennek képzelsz el egy tökéletes karácsonyt? (beszélgetős fórum)

1 2
26. grizus
2014. nov. 6. 22:36
Nem kell rágörcsölni, nem kell semmit túlzásba vinni, nem kell senkinek megfelelni, érezzük jól magunkat, élvezzük és akkor jó lesz.
2014. nov. 6. 22:34
még nem volt részem benne.
24. grizus
2014. nov. 6. 22:33
És sikerüljön jó fát venne, mert én veszem, mondjuk eddig még mindig sikerült, szakértő vagyok a témában.
23. grizus
2014. nov. 6. 22:32
Olyannak, amilyen lenni szokott, csak apukám hiányzik. Legyen jó az égősor és működjön a lemezjátszó, anyukám is jól érezze magát és minden klappoljon, ez a lényeg.
2014. nov. 6. 22:02
Távol Európától
2014. nov. 6. 21:04

Készen van a fa, szép, nem nagy, készen van a vacsora, mindenki időben ott van, örülünk egymásnak, nem nagy ajándék, csak valami, hogy ne legyen üres a fa alja, ami nem üres egyébként, mert tálakban ott a szaloncukor, férjem bekapcsolja a lemezjátszót, szól a Kiskarácsony és társai, égnek a gyertyák, énekelünk, kint esik a hó, itt vannak a szüleink és az unokáink.


Az utolsó sor nem lehetséges.


Jah, hogy egyébként ilyen szokott lenni? Télleg :)


Kiosztom a névleges ajándékokat megnézzük, örülünk, elmegyünk vacsorázni, nevetünk, beszélgetünk, mint minden más alkalommal.


Csak hiányoznak már a szüleink és pár rokon :(

2014. nov. 6. 17:14
Tökéletes karácsonyban még nem volt részem,talán majd idén..Nekem már az tökéletes,ha egészséges a család.
19. 07d11172a7 (válaszként erre: 11. - Dominós)
2014. nov. 6. 16:26

;-)

Hát ez fantasztikus!

Saját szerzemény,vagy talál műalkotás?

2014. nov. 6. 15:45
dominós igen ilyen egy tökéletes karácsony :)
2014. nov. 6. 15:40
Nem képzelem el, mert a "tökéletes" nem létezik.
2014. nov. 6. 15:28
Nagyon jóó :DD
2014. nov. 6. 15:25
Azért mindenki megtalálja benne a rá passzoló részleteket... Nekem is igencsak tetszik.
14. ec7efbffe4 (válaszként erre: 11. - Dominós)
2014. nov. 6. 15:22
Nagy igazság!:D
13. Pondri (válaszként erre: 12. - Dominós)
2014. nov. 6. 15:18

Kedves Dominós!


Ez nagyon megmosolyogtatott. Van benne igazság, nem is kicsi.


Köszönöm!

2014. nov. 6. 14:17
Ja...meeee csúnya szavak vótak benne. :) Nem én írtam, csak idésztem.
2014. nov. 6. 14:16

Csomagoljál, tökpazarlás, akkorfőzzél, főzökpacalt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, csomagolok, holacellux, papíroknál, holapapír, díszeknél, nincskarácsonyos, neb.szki, vanboldogszülinapot, neb.szki, ráíromjézuska.

Gyertekenni, minimaxkell, gyertekenni, mindjárt, gyertekenni, mindjárt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, nemszeretemahalat, pedigfinom, minimaxkell, nemjönjézuska, szeretemahalat, elsóztad, mosthagydabba.

Teddfellemezt, minimaxkell, szentestenem, kiskarácsony, nagykarácsony, pásztorok, namitkaptál, nemlegó, nesirjál, legókell, fakocka, le-he-góó-kell, apaisezzel, nemeztkértem, nincsnemez, mondtamlegót, k.rvadrága, neagyerekelőtt, nehisztizzél, feldőltafa, k.rvaélet, égazégő, mondtamkontaktos, deszépnyakkendő, úgysehordod, akkorisszép, jóalánc, nemkellettvolna, pénznemszámít, ésalegó, kapszanyádtól, nesírjprücsök, szeretlek, énistéged.

2014. nov. 6. 14:15
Holadíszek, fentiszekrény, nincsottsemmi, másikszekrény, égőjó, tavalyvettem, nemégbazdmeg, pótizzó, azsemég, picsábaégővel, kellazégő, kontaktosvagymi, tedleakést, leszgyertya, leégaház, nemkellfűteni, szaloncukor, ötkilóvan, fasznakannyi, gyereknekkell, gömbdísz, szalmadísz, alufóliábandió, csengettyű, nincsencsúcsdísz, húzdráangyalt, fenyőttojik.
2014. nov. 6. 14:15
Holafűrész, szomszédnál, holaflex, szomszédnál, holaszomszéd, zalában, k.rvaanyját, aztlátogatja, picsábafával, kellafa, utlálomakarácsonyt, faragomkéssel, deneazzal, deazéles, kenyérvágó, eszünkzsemlét, hozzáltapaszt, úristen, azmégvárhat, bentvannézdmeg, ferde, ésmost, jobbradől, ésmost, mégmindig, ésmost, derondafa, anyád, anyámathagyjukki, teddleakést.
2014. nov. 6. 14:14
A folytatást nem veszi be :(
7. 3d787b167a (válaszként erre: 5. - Dominós)
2014. nov. 6. 14:12
Kérem a keménykötésű változatot! :)
6. globus (válaszként erre: 3. - 3d787b167a)
2014. nov. 6. 14:11
:D
2014. nov. 6. 14:10

Karácsonyi idill :)

Kénefa, ráérmég, nemérrá, majdholnap, elválok, veszekfát, azjólesz, hogynézmárki, jakérem, akkorazt, mennyilesz, ennyitegyfáért, legyenöt, legyenötfél, legyenhat, jóleszazelső.

Megyünknagyihoz, nemakarok, jönjézuska, minimaxkell, nagyimesél, minimaxkell, mosthagydabba, hozdamackót, eléghárom, csókilonka, köszönjszépen, ilonkáéknakis, mér'nemköszöntél, nembajhabüdös, szálljbe, szálljki, ittanagyi, minimaxkell, hozjézuska.

Hozdfelafát, holatalp, teraktadel, neménraktam, deteraktad, ottszok'lenni, deottnincs, merteraktadel, utlálomakarácsonyt, elválok, megvanatalp, ugyeteraktadel, eltörtbazdmeg, menjteszkóba, félnégybazdmeg.

2014. nov. 6. 14:05
A tökéletes Karácsony számomra mindenképpen a hóval kezdődik, egy gyönyörű hatalmas fenyőfával, aminek az illata beteríti a szobát. Az egész család együtt otthon. Békességben minden gondról meg feletkezve élvezni a karácsony varázsát. :)
2014. nov. 6. 14:02
Elképzelhetetlen. :)
2014. nov. 6. 13:54
Egészség, finom vacsora, jókedv, kandallóban ropog a tűz, kint esik a hó nagy pelyhekben.
2014. nov. 6. 13:51
:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook