Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyenek a skorpio fèrfiak? fórum

Milyenek a skorpio fèrfiak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
33. Baster
2009. jan. 18. 18:16

eloszor azt mondja h menjek haza,utàna meg megsèrtodik ès azt mondja,hogy ha haza megyek boldog lenne ha felhivnàm!Ha felhivnàm???

Akkor mit akar?Attòl tartok semmit....

2009. jan. 18. 18:12
A szavaid alapján úgy érzem, hogy saját magadat szeretnég meggyőzni. A legtisztább ha megbeszéled vele, hogy ő mit is akar.
31. Baster
2009. jan. 18. 18:11

Mindig mikor estefelè megèrkezett,megkèrtem menjen el,mert ennek csak egy futò kapcsolatnak kellen lennie!De mègis velem maradt!Nem volt hajlandò elmenni!

Nekem van egy 5 èves kapcsolatom,de fele ruhàm màr dobozokban volt,mielott elutaztam volna,de mègis egyutt èlek valakivel-egyenlore!Ezt o is tudja!Nem tudom,h talàn befolyàsolhatja-e ez is.....tanàcstalan vagyok!!!

2009. jan. 18. 18:08

Szia! szeritem ne a horoszkóp alapján próbáld őt megfejteni. Az én párom is skorpió, de sok minden nem jellemző rá, ami a skorpiók jellemzésénél le van írva. A párom is eleinte nehezen mutatta ki az érzéseit, sőt sokszor az sms-ekre is nehezen válaszolt. Mára már sikerült nagyjából betörnöm, olyannyira, hogy júniusban lesz az esküvőnk. Én mérleg vagyok, és sok helyen azt írják, hogy nem passzol a két jegy együtt. De szerintem ez csak rajtunk áll.


4 hét szerintem kevés arra, hogy teljesen eldöntsd mit akarsz, hisz kevés időt töltöttetek ahhoz együtt, hogy rágyere érdemes e feladnod az eddigi életedet.

29. Baster
2009. jan. 18. 18:08

De akkor mondjàtok meg,ha csak le akart volna fekudni velem,nem jott volna vissza minden nap,nem mentunk volna el egyutt szorakozni,nem csòkoloztunk volna minden 10 mèteren belul....stb

Aki csak AZt akarja,nem fozoget neked,nem sut palacsintàt!

28. Baster
2009. jan. 18. 18:03
Itt èlek egy olaszorszàgi szigeten,tegnap is a tengeren voltam,egy szàl polòba-èn meg vissza akarok menni a nagy hidegbe sètàlgatni vele!!!o meg egy sms-t se ir!!!!Mèrt vagyok ilyen bolond???
27. Baster (válaszként erre: 26. - Aladin21)
2009. jan. 18. 18:01

Hazamentem karàcsonyra ès amikor megèrkeztem odault mellèm ès egyszeruen lehetett èrezni ahogy vibràlt a levego!Beszèlgettunk-ismerem règ ota amugy,de soha nem beszèlgettunk!Azt mondja h o màr gondolkodott rajta milyen is lehetek...:)

Kèsobb mondta hogy o is èrezte a hasàba a zsongàst amikor meglàtott!!!4 csodàlatos hèt volt ez.....mennyit sètàltunk a hòba ,hidegbe!

De szerintem komolytalan fiù!Mondtam az elèbb neki,mire os szerintem megharagudott...azt mondta hogy ha o komolytalan ne fuzzek hozzà nagy remènyeket...:( Erre leraktam a telefont!Azt hiszem csak hulyèt csinàlok magambòl!

26. aladin21 (válaszként erre: 25. - Baster)
2009. jan. 18. 17:33
nem tudom ... biztosan érez valamit irántad, de írtad hogy még csak 1 hónapja vagytok együtt, és lehet hogy ennyi idő alattt nála még ez a "szerelem" nem jött elő .... de ha hiányzol neki, akkor az csak jelent valamit!
25. Baster (válaszként erre: 21. - Aladin21)
2009. jan. 18. 17:10

Mièrt mondja hogy tobb kell ahoz h szerelmes legyen?Akkor nem is szerelmes1

Vagy az a baja h nekem vissza kellett utaznom,ès nem meri kimutatni''''??

ki tudja...........

24. aladin21 (válaszként erre: 23. - PiciSery)
2009. jan. 18. 16:39
szivesen, az én barátnőmnek is nov.22 én van szülinapja, és ő 100% -osan skorpió XD
23. PiciSery (válaszként erre: 22. - Aladin21)
2009. jan. 18. 16:35

Köszönöm, ez egy kicsit megnyugtató, páromnak van ekkor a szülinapja, aztán multkor horoszkópot akartam nézni neki, az meg azt írta, hogy nem is skorpió:D

Köszönöm mégegyszer a választ

22. aladin21 (válaszként erre: 20. - PiciSery)
2009. jan. 18. 16:26

az még 100%-osan skorpió :D

az biztos !

21. aladin21 (válaszként erre: 18. - Baster)
2009. jan. 18. 16:24

én amikor szerelmes vagyok, akkor nagyon "furi" vagyok, hogy hogyan lehet rajtam észrevenni ??..

az "anyós-jelölt" egyből észre vette rajtam xD, bár még nem is ismert anyira....

pl ahogy a barátnőmre nézek, senki másra nem nézek úgy, olyan "csillogós-szenvedélyes" szemekkel mint Ő rá :D

... eleinte még énsem mutattam ki az érzelmeimet, de idővel hogy "feloldódtam" természetesen jöttek a dolgok maguktól, de az a kis "szikra" minden pillantásunkban köztünk van.

2009. jan. 18. 16:23

november 22 az még skorpió?

mert több helyen is utánanéztem már, és nem mindenhol számított annak, és szeretném biztosra tudni:(

19. aladin21 (válaszként erre: 16. - Herengtimea)
2009. jan. 18. 16:14

amit írtál az őszinteségről .. háát én szeretem ha őszinték vagyunk egymáshoz a barátnőmmel, én anélkül nem is tudom nagyon elképzelni a dolgokat,

féltékenység sajnos nekem is van, bár ennél a kapcsolatban nem annyira jelentkezik mint az előzőben, itt teljesen megbízom a barátnőmben!

és az utolsó sorod is teljesen igaz!

"ha egy skorpiót megcsalsz az nem fog megbocsájtani"

18. Baster (válaszként erre: 13. - Aladin21)
2009. jan. 18. 15:31

hogy lehet rajtad èszrevenni?Vagy te sem mutatod ki?

Mi is egy hònapja lennènk egyutt,ha otthon volnèk...:(

2009. jan. 18. 13:41
ezt az előző állitásomat még egyszer átgondoltam,nincs visszacsalás,nincs megbocsájtás!
2009. jan. 18. 13:39
az igaz szerelem,a legtüzesebb ami létezik,soha nem fogtok unatkozni,mert ha nem az egyik akkor a másik talál ki valamit,a szépen kivül a szurkálódás mindig menni fog,hol az egyik hol a másik,a békülés jó és élvezi mind a kettő.figyelj a múltadra,ha őszintén elmondod az lesz a baj,ha nem vagy őszinte az a baj.a skorpiók nagyon szeretik az őszinte embereket.a kapcsolatunk elején elmondtam minden a múltamról,1-2 év múlva pedig a fejemhez vágta,mérges voltam de én ugyanezt csináltam,ami nagyon megnehezitette a kapcsolatunk az a féltékenység,ha egy skorpiót megcsalsz az nem fog megbocsájtani,esetleg hacsak vissza nem csak bosszúból és akkor egy-egy.
15. aladin21 (válaszként erre: 14. - Herengtimea)
2009. jan. 18. 13:31

és hogy jöttök ki ??

mert én is skorpió vagyok és a barátnőm is, egy hónapja vagyunk együtt és eddig nagyon jó :D

2009. jan. 18. 13:29
a skorpió férfi tele van titkokkal és soha nem fogja bevallani,hogy szerelmes még mielőtt meg nem bizonyosodna róla,hogy az a másik szerelmes belé,szóval a biztosra megy.nekem skorpió a párom és énis az vagyok.
13. aladin21 (válaszként erre: 9. - Baster)
2009. jan. 18. 12:07
arra gondolsz hogy én honan tudom mikor szerelmes vagyok ?? vagy hogy mások hogyan látják ezt rajtam ??
12. Baster
2009. jan. 18. 09:56
Vagy egyàltalàn megèri e feladni mindent miatta,holott nem szerelmes mèg belèm,de mèg lehetne!Mibe vagyok???Ugy viselkedek 27 èvesen mint valami15 èves kis csitri......de ha megbolonditotta az eszemet meg a szivemet!!!!Mit lehet ilyenkor tenni???
11. Baster (válaszként erre: 5. - Aladin21)
2009. jan. 18. 09:53
Lusta VOLT BIZTOS IRNI SMS-T tegnap,holott megigèrte!!
10. Baster
2009. jan. 18. 09:52
Amugy èn is skorpiò vagyok!!
9. Baster (válaszként erre: 4. - Aladin21)
2009. jan. 18. 09:50

Honnan lehet tudni mikor szerelmes vagy??

Van otthon egy fiu magyarorszàgon,akivel megismerkedtem most karàcsonykor (nem èlek otthon!)4 csodaszèp hetet toltottemel vele!!25 èves!ès haza akarok menni vègleg miatta!!!Azt mondja h szeret velem lenni ès nagyon vàrja h haza menjek!De nem tudom,h csak azèrt mondja hogy ne bàntson meg,vagy tènyleg igy van!De ahoz h szerelmes legyen neki tobb ido kell!!!Azt mondja!

8. Grácia (válaszként erre: 7. - 8f1ddc2679)
2009. jan. 18. 01:15
wow én is skorpió vagyok :)
2009. jan. 18. 00:53
A Skorpió analógiája párhuzamba hozható a késsel.. Nincs skorpió kés nélkül, amit beléd ne vágna.. Vagy meggyógyít vele, megmenti az életed (orvos) vagy megöl (gyilkos).. és akiben sok skorpió-vonás van, arra ez nagyon igaz.
2009. jan. 18. 00:10
Huhh, nekem egy skorpió fiúm van, egyszerűen imádnivaló:)
2009. jan. 17. 23:35

ja és mégvalami ....

alapjáraton lusta vagyok .. nagyon XD

de ha valamit eltervezek , azt addig csinálom amig véghaz nem viszem , vagy elnem készül ...

2009. jan. 17. 23:10

háát én "skorpió srác" vagyok ... és nem is tudom mit lehet várni tőlem ...

én átlagosan : nagyon hangulat ember vagyok, sokat tanulok a saját hibáimból, és azokat többet nem követem el, nehéz engem megbántani, de ha sikerül... arra az emberre többet nem tudok úgy nézni mint előtte ..... vagyis inkább viszonyítás kérdése (kihez hogy viszonyulok)....

ha valakibe beleszeretek, akkor húúúú , bármit megadok neki (amit tudok) és csak ő kell nekem , szenvedélyesség is jellemző rám ..

hát mit mondjak még .... ha valakit megutálok ... az ne kerüljön elém :D

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook