Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen tapasztalatok vannak az orrpolip műtétről? fórum

Milyen tapasztalatok vannak az orrpolip műtétről? (tudásbázis kérdés)


2014. márc. 4. 04:23
nem szukseges a mutet,nekem is van orrpolipom es doki mondta kinohet ujra mutet utan is.ha nem okoz gondot job nem muteni.
4. bnoi7525 (válaszként erre: 3. - Nzs2001)
2014. febr. 20. 15:02
Szia, megkerdezhetem, hogy ki mutott? Rendben volt minden? Sajnos en sem uszom meg mar sokaig szerintem a mutetet, mert folyton el van dugulva az orrom, es eleg sok orrspray-t hasznalok. Csaladban tobb embernek is volt orrpolipja, szoval tartok tole, en jovok.
2014. febr. 20. 09:20

Szia!

Nekem kb. másfél éve volt, de lehet, hogy már több is úgy repül az idő. Engem is altattak, nem volt semmi gond, jól ébredtem, nem volt semmi hányinger vagy hasonlók. A műtét után sem volt fájdalmam, kellemetlen a tamponálás, hogy az orrodon nem kapsz levegőt, de ez sem vészes. A legkellemetlenebb amikor a tampont kihúzzák, ez fájt, de csak néhány másodperc az egész. Utána viszont már nagyon jó, lehet orron át lélegezni. Hamar mehettem is haza, és semmi további gond nem volt. Szóval ne félj. Bőven megéri, hogy azóta nem volt arcüreg gyulladásom, és nincs mindíg eldugulva az orrom.

Szegedi vagyok, engem itt műtöttek a Fül-orr-gége klinikán.

Minden jót, gyors gyógyulást neked!

2014. febr. 20. 09:07

Szia!


Apukámnak volt orrpolip műtétje kb. 10 évvel ezelőtt. Nagyon elterjedt volt, de jól sikerült a műtét, semmi nem maradt vissza. :) Ő nem fent volt a műtét alatt, semmi gond nem volt. Mostmár laparoszkóposan csinálják, nem farigcsálják mint régen. Apu műtét után hamar helyrejött. Már másnap szinte semmi nem látszott.


Jól teszed, hogy altatásban kéred, így legalább jól ki tudják takarítani. Jó orvosod van?


Sajnos én debreceni vagyok, csak gondoltam leírom a tapasztalatot.

Ne félj, nem lesz semmi gond.

2014. febr. 20. 08:28
Orrpolip műtétre készülök,de nagyon félek.Azt már eldöntöttem,hogy altatásban kérem,persze vannak erről is rémhírek.Véleményeket,tapasztalatokat várok,kinek milyen volt,és hol csinálták?Bp.-i vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook