Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen tapasztalataitok vannak az Ezüstkolloidról? fórum

Milyen tapasztalataitok vannak az Ezüstkolloidról? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
6. gréger (válaszként erre: 4. - Dobrotka)
2008. márc. 25. 17:52
Olcsó???
2008. márc. 25. 17:49
Ez engedélyezett,bevizsgált (és nem olyan drága), errefelé sokan fogyasztják ezt.De azt hiszem, én is meg fogom venni a gyógynövényboltban kaphatót, valahogy abban én is jobban bízom.Csak akkor adod a gyermekednek, amikor beteg, vagy egyébként is, immunerősítőként?
4. dobrotka (válaszként erre: 2. - Gréger)
2008. márc. 25. 17:47
Az ezüst kolloid abszolut nem veszélyes, mert 2.immunrendszert képes felépíteni a szervezetben. 650 féle vírus és baktérium ellen hatásos. Egy baja van, hogy olcsó! Levélben ha írsz, megadom kinél lehet beszerezni, üdv: Béla
3. ipi
2008. márc. 25. 17:43
szia, én adom időnként a gyermekemnek, aki 2, 5 éves lesz. Most éppen köhögős-taknyos, javulgat. Nekem biztos, hogy 1 napnál nincsen tovább gondom a torokfájásommal. De mit értesz azalatt, hogy házi készítésű????? Ezzel vigyázni kellene ám. Csak engedélyezett kolloidot fogyasszál, ami bevizsgált termék, mert ha nem jó minőségű, abból baj lehet.
2008. márc. 25. 17:36

Sziasztok!

Érdekelne, hogy ad-e a gyermekeinek valaki ezüstkolloidot, és ha igen, milyen tapasztalataitok vannak vele kapcsolatban.Nagyon sok jót hallottam róla, állítólag egy baktérium sem él meg mellette, és nagyon jó vírusölő hatása van.Én a napokban kaptam ajándékba egy házi készítésű fajtát, és tényleg sokat javult két nap alatt a kisfiam.Vajon tényleg ettől?Vélemények?Tapasztalatok?

2008. márc. 25. 17:31
Milyen tapasztalataitok vannak az Ezüstkolloidról?
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook