Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen tapasztalataid vannak az energiatakarékos égőkkel kapcsolatban? fórum

Milyen tapasztalataid vannak az energiatakarékos égőkkel kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. jan. 6. 09:55

Vannak kifejezetten spot alakú energiatakarékos izzók. Azok pont úgy néznek ki mint a rendes spotok.

Nekünk sok helyen van. A legrégebbiek a konyhában és az étkezőben 7 éve használatban vannak.

Egy ment tönkre pár hét alatt, amit az IKEA-ban vásároltunk, de számla ellenében simán kicserélték.

2009. jan. 6. 09:43
nekem amúgy még egy takarékos izzóm sem ment tönkre, pedig a legrégebbiek már biztos vannak vagy öt évesek
2009. jan. 6. 09:42

lehet kapni már "összecsavart" energiatakarékos izzót is, az nem lóg ki sehonnan.

valamint már van hagyományos izzónak kinéző, ámbár valójában takarékos izzó is.

2009. jan. 6. 09:13

Hosszúak és kilátszanak a lámpabúra alól. Legalábbis amit én használok.

Viszont nem forrósodik át, mint a többi égő.

5. Jéghegy (válaszként erre: 4. - 0c8f59af96)
2009. jan. 6. 09:08
Attól függ, hogy milyen márkájú égő.. Szerintem. Vannak mindenféle neve nincs gagyik, azok nem megbízhatóak!!!!!!!!!!!!!
4. 0c8f59af96 (válaszként erre: 3. - Jéghegy)
2009. jan. 6. 08:14
Nálunk pont fordítva van.Arról nem beszélve,hogy az ET (energia-takarékos) égők 3000 óra helyett jó,ha 100-at kibírtak....
2009. jan. 6. 08:12
Nekünk mindenhol az van, igaz nem csinál akkora fényt,(hozzá kell szokni)de nagyon jó- sokat lehet vele spórolni;)
2009. jan. 6. 08:12
Kicseréltem a hagyományos égőinket energiatakarékos égőkre.A villanyszámlám tetemesen nőtt.......visszacseréltem.Most kevesebb az áram-számla összege.....
2009. jan. 6. 08:11
Milyen tapasztalataid vannak az energiatakarékos égőkkel kapcsolatban?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook