Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen szellemes/paranormális, UFO-s könyveket tudtok? fórum

Milyen szellemes/paranormális, UFO-s könyveket tudtok? (beszélgetős fórum)


3. janszi (válaszként erre: 1. - F24f95ef62)
2022. aug. 1. 08:18
Keresd Yliaster Daleth műveit.Seth könyvéből az első tetszett még.Én meg Várkonyi Varázstudományába olvasnék bele szívesen.Azt gondolom,a legjobb írók átjárnak infóért.Azt is gondolom,hogy pazarlás a mai űrkutatás,egy pökhendi tudós soha nem fogja megérteni a valóságot,mert a világképébe nem fér bele.
2022. aug. 1. 07:02

TV-ben: Travel Channel adón:

Alaszka mélyén, Bigfoot nyomában, Bermuda háromszög, Nasa:Lezáratlan akták, Nasa:Titkosítás feloldva...


De van valamelyik adón (vagy pont ezen) egy másik sorozat is, "Egy helyen a kísértettel", vagy valami hasonló...

2022. júl. 31. 22:58
Mert anno kértem ilyen témájú könyveket. A Fényképet született ikrek-et, Harc a szellemek és démonok ellen-t és az Istenek szemtanúját. Csak az a baj hogy ezek a könyvek nem pontosan ezekről szólnak, hanem átmennek nagyon tudományosba. Nekem olyan kéne, ami pl a szellemeknél az eseteket írja le, a körülményeket, véleményeket megéléseket. Az Ufoknál is konkrét eseteket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook