Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen szakmát érdemes elvégezni manapság egy huszonéves nőnek? fórum

Milyen szakmát érdemes elvégezni manapság egy huszonéves nőnek? (beszélgetős fórum)


11. 8d00a82c06 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 31. 20:26

Dolgoztam.

Van szakmám ezen kívül is illetve a szemét és vagonőrin belül is vannak plusz vizsgáim.

De, ha visszamegyek valószínűleg a másik szakmám a megyek vissza.

Idegileg nagyon tönkre tud tenni.

Voltam gyárban, nem kellemes, sőt! Ott teljesen kikészültem. Konkrétan idegösszeomlással hozott haza a férjem. 3 napra nem is emlékszem.

Bolt:azt itt nem részletezem hogy ott inkább mire kell figyelni max privátban, de ott a vásárlóktól lehet agyfszt kapni.

Objektum. Halálra unod magad.

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - 8d00a82c06)
2020. júl. 31. 20:21
Látom van tapasztalatod. Nyugodtan írhatod ám az ellenérveket érdekel főleg ha te is dolgoztál ebben.
9. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 31. 20:14
A szakmát nem elvégezni, hanem tanulni szokták.
8. 8d00a82c06 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 31. 20:13
Azt azért ne felejtsd el, hogy a hirdetés, csak hirdetés. Nagy esetben nem a valóságot hirdetik ebben a szakmában.
2020. júl. 31. 20:10

A munkaidővel tisztában vagyok.


Igazából megnéztem a netet milyen állásajánlatok vannak és ez az amit mindig folyamatosan keresnek. Találni köztük azért egész jókat is.


Egyik ismerősöm aki szintén nő mesélt milyen mert ő is ebbe helyezkedett el előtte meg egy gyárban volt. Hát a gyári munkát hagyjuk is arról borzalmakat hallani ezért is szeretnék valami szakmát amiben dolgozni is tudok.

2020. júl. 31. 20:05
Egy valamiből meglehet, meglehetett élni😂
5. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 31. 20:01

Megcsinálhatod, de elmondom egy két dolgot.

Ha olyan helyen tanulsz, ahol nem csak fizetsz akkor kemény, száraz jog!

Pénzt nem fogsz vele keresni.

300-320 órával kapsz normális fizut.

Tekintélyed nincs.

Bejelentés sokszor kérdéses.

Az alvállalkozó alvállalkozójának az alvállalkozója fog foglalkoztatni a fővállalkozó formaruhájában.

24 órás szolgálatok.

Soroljam még?

2020. júl. 31. 19:48

Vegyésztechnikus.

Logisztika, áruforgalom.

TB ügyintéző.

2020. júl. 31. 19:48
Látazerész.
2. andita1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 31. 19:37
Akkor már inkább villanyszerelő.
2020. júl. 31. 19:16

Sziasztok.


Szerintetek milyen szakmát érdemes manapság elvégezni amiből meg is lehet hosszútávon normálisan élni nőként?


Jelenleg eléggé érdekel a Személy és vagyonvédelmi okj bár nem tudom nőként ebbe mennyire lehetne érvényesülni.


Ti mit gondoltok mi az amiből nőként is könnyen meglehet élni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook