Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen porszívót érdemes venni? fórum

Milyen porszívót érdemes venni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2007. nov. 5. 13:38

Szia

Nekünk ZEPTER vizes porszívón van. De inkább csak volt. Szívásteljesítménye 0, még új korában is. (Nem tudom, hogy a víz miatt vagy mart ZEPTER)Van egy régi elektrolux Mondo, szívásteljesítménye sokkal nagyobb mint a vizes porszívóé.

Szűrő beszerzése körülményes, nehéz az elész gép, szerintem hangos, hiába szellőzettük és mostuk ki a tartályát használat után akkor is büdös, kábele rövid.

Most fogjuk kb. 4 év után kikukázni. H

2007. szept. 21. 19:43
Mi most néztük az ipari porszívókat a neten (párom munkájűához kell vmi elszívó berendezés), otthonra nemrég vettünk. Leesett az állunk, mert olyan porszívó (IPARI) ami egyben tisztítógép, vízszívó berendezés (akár medencékhez is) ezer dolgot tud nem sokkal drágább, mint az a ciklonos porszívó, amit nemrég vettünk, és 2 hét múlva szinte semmit nem szívott. Drága volt, ma már, ha rajta van a ciklon, semmit nem szív, anélkül se nagyon, de tanultunk belőle. Legközelebb csakis ipari!!!
2007. szept. 15. 17:12
Nekünk Roomba robotporszívónk van 1 éve.Nem olcsó,de egyedül,felügyelet nélkül is dolgozik.Nincs zsinór,befér mindenhova,mielőtt lemerül önállóan megkeresi a töltőt,rágurul.Van távirányítója is,ha a fotelben ülve akarjuk irányítani.Akkor 90ezer Ft-ba került,de nem bántuk meg.Neten rendeltük meg,csak be kell írni a keresőbe:robotporszívó.Most robotfűnyíróra gyűjtünk.)))
29. NOA
2007. aug. 4. 11:21
porzsák nélkülit
2007. aug. 2. 20:10
Tudom,hogy ez nem a reklám helye,de nekem ZEPTER porszívom van.Egy kicsit borsos az ára,de minden pénzt megér.
27. age11
2007. aug. 2. 18:28
én megfogadtam, ha porszívót cserélünk, akkor oda figyelek arra is, hogy a csöve amit fogok könnyű legyen.Mert néha leszakad a kezem.
26. szanád (válaszként erre: 25. - Martian)
2007. aug. 2. 18:12
Na azért ilyen hely elég kevés van.Vagy ez hiányzik vagy az
2007. aug. 2. 16:06
mindenképp olyan helyen vegyed ahol sok a választék, és szakszerű eladók vannak, és segítenek a választásban
2007. aug. 2. 14:43
Amelyik üzemképes. :)))))
23. Roni24 (válaszként erre: 22. - Grétus)
2007. aug. 2. 09:26
Erre én is kíváncsi lennék!
2007. aug. 2. 09:24
Ha a pénztárcád megengedi SZERINTEM mindenképp SZÁRAZ MÉLYTISZTÍTÓS porszívót vegyél. Ha gondolod privát üzenetben megindokolom a véleményem.
2007. aug. 2. 07:12

Ne hallgass senkire,mert mindenki mást mond és csak összezavarodsz.

Azt vedd meg ami neked a legszimpatikusabb

20. Krysty
2007. aug. 2. 06:42
Szerintem is a vizes a legjobb de ha olcsóbbat szeretnél akkor is legalább a porzsák nélkülit válaszd.
19. Delete
2007. aug. 2. 05:22
az új pórszívó a jó porszívó. és bizony vizes porszívólegyen.
2007. aug. 2. 01:18
azért is jó a porzsák nélküli mert ezeket szét lehet könnyen kapni a tartályát azt le mosod, kirakod száradni, és újra tiszta az egész
2007. aug. 2. 01:15

samsung vagy aeg pórszívót vegyél, és porzsák nélkülit

a samsungnál van a csövénél van egy pohár és abba gyülik a nagyobb kosz, és a porszívó gyűjtőtartályába már csak egy kis púderszerű por megy be

aeg-nél egyenest megy a tartályba, de ez is szuper mert azt kiöntöd, és nem kell vele porolni mint a porzsák ürítésnél

2007. aug. 1. 22:38

Az én ajánlatom nem vizes porszívó, hanem "csak" porzsák nélküli: LG Cyking. Én is ilyen tanácstalan voltam, amikor vettem, és ezt egy barátnőm ajánlotta, aki ezt a típust használja, és erre esküszik. Ez volt az első ebben a kategóriában és sok gyártó ezt koppintotta le utána, de nem mindegyik sikerült ilyen jól. Ebben is sokszoros porszűrés van és HEPA filter (az egy nagyon apró lyukú mosható szivacsfilter, ami nem engedi ki a levegőbe a port), szabályozható a szíváserő, méghozzá a cső tetején, ahol fogod (ott is kell ki-be kapcsolni) és adnak hozzá egy kárpittisztító fejet, amilyen a legdrágább (több százezres) porszívókhoz van, szuperül leszedi még s kutyaszőrt is. Amit nagyon szeretk benne, hogy akkor sem csökken a szívóereje, amikor a tartály tele van - ez nagyon sok porszívónál hiba!

Én is gondolkoztam vizes porszívón, de mivel nem vagyok túl rendes, attól féltem, hogy majd jól beposhad nekem a víz, ha nem ürítem időben... így azt nem próbáltam, de ez nagyon bevált!

www.lg.hu/proddivergent.do?categoryId=050301&parentId=0503

15. 5521dce537 (válaszként erre: 13. - Stefisch)
2007. aug. 1. 22:17
Köszönöm! Megnézem!
14. Roni24 (válaszként erre: 12. - 5521dce537)
2007. aug. 1. 22:15
Oké, ahogy gondolod! :)
2007. aug. 1. 22:09

Mindenképpen vizes porszívót vegyél, többen ecsetelték már hogy miért jó ez. Én is erre "koplalok" most, mert ez nem 5-6 ezer forint, viszont tina68 tömören, röviden leírta minden előnyét...

AGUAFILTER [ aquafilter ] vizes porszívó vízszűrős porszívó ...AGUAFILTER >>> a 99,97%-os tisztaságot szavatoló vizes porszívó, vízszűrős porszívó takarítógép rendszer bemutatása.Mely kitűnően alkalmas; parlagfű pollen ...

www.aguafilter.hu/ - 19k - Tárolt változat - Hasonló oldalak A google oldalon írd be, hogy vizes porszívó, vagy egy másik, porszivó.lap.hu é ezen az odlalon csak porszívókról olvashatsz. :)))

12. 5521dce537 (válaszként erre: 11. - Roni24)
2007. aug. 1. 22:08
40000 Ft-ot! Csak a négy év gari fecsigázott!! A szűrő árakról is érdeklődtem, nem olyan vészes, pár ezer forint!
11. Roni24 (válaszként erre: 9. - 5521dce537)
2007. aug. 1. 22:05
Nekem Zelmer volt az előző porszívóm, de nem vizes volt, csak sima porzsák nélküli! A szűrő nagyon hamar tönkrement benne, aminek a cseréje drágább, mint maga a porszívó, és nem volt elég erős a szívóereje. Nemtudom mennyit kérnek érte, amit én az előbb említettem 29990 Ft.
10. dentro
2007. aug. 1. 21:45
attól függ milyenek az anyagi körülményeid .Én most vettem a mult héten egy porzsák nélküli porszivot samsung ,nagyon bevált .A fiam szerint nagyon jól választottam.
2007. aug. 1. 21:37
Én is vizes porszívóban gondolkodok! Eddig a legjobb ajánlatot egy háztartási gépek boltban kaptam! Egy Zelmer nevű porszívót ajánlottak! Két tartályos: száraz és vízes! 4 év garival. Esetleg ismeri valaki?
2007. aug. 1. 21:31

Csak vizes porszivót vegyél, mert megköti a levegőben az allergén anyagokat. Kiszívja a poron éló atkát, és élösködő mentes, tiszta jó illatú lesz a lakásod!!


Tiszta porszívó ügynök duma lett a végére:-DDDD

2007. aug. 1. 21:07
Ha új porszívót kellene vennem, én 1000 % hogy vizes porszívót vennék! Szerintem ilyet vegyél! :) Rovus Aqua Power :)
2007. aug. 1. 21:01
Ha tudsz egy drágábbat venni akkor vizes,ha olcsóbbat szeretnél,vannak porzsák nélküliek nagyon jó áron...
5. 754c7e07c3 (válaszként erre: 4. - Kalenda)
2007. aug. 1. 20:57
Szintén ezt ajánlom.
2007. aug. 1. 20:50
Legjobb a vízes porszívó!
2007. aug. 1. 20:48

Szia!


Teljesen egyetértek Anitával, mindenképpen porzsák nélkülit vegyél, igaz a vizes jobb, de szerintem sokkal drágább

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook