Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen porszívót érdemes venni? fórum

Milyen porszívót érdemes venni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
92. c906e7f5a1 (válaszként erre: 91. - Bummihatka)
2012. máj. 28. 21:02
Nem rossz a vizes, csak macerás a tisztítása.
2012. máj. 27. 20:29
vizes, a legjobb
2012. máj. 27. 17:46

Használ valaki Samsung VCC74A5V3W típusú porszívót?

Ilyet szeretnék, de csak akkkor venném meg, ha tényleg jól szív, nem csak kínlódás vele a takarítás.

Nemrég vettem egy Elektroluxot, de ahoz képest, hogy milyen drága, nagyon nem vagyok vele megelégedve.

Nem szív rendelen, folyton takarítani kell benne a szűrőt, ami igen időigényes.

89. hamyka (válaszként erre: 88. - Pillango2004)
2012. ápr. 14. 20:35
erre gondoltam köszy szépen megfogom lesni :)
88. pillango2004 (válaszként erre: 87. - Hamyka)
2012. ápr. 14. 16:52

Samsung VCC74A5V3W


Hogy hogy hol lakik?

És hol elérhető?

87. hamyka (válaszként erre: 86. - Pillango2004)
2012. ápr. 14. 12:25

szioka :)


milyet vetetek? :D


pontos nevet/ tipust/ hol lakik/ hol elérhetö? :D xd :D

2012. ápr. 14. 11:34

Meg vettük tegnap a porszívót!

Most minden ragyog, szó szerint!!!!!!!

El se hiszem, hogy ilyen por volt a lakásban, amiket ez össze szívott percek alatt!

Nagyon jól döntöttünk szerintem.

Igaz, majdnem 2 hónapot gondolkodtunk de megérte.

Kis gyerekeseknek főleg ajánlom!

85. hamyka
2012. ápr. 14. 10:44

akkor most melyik az a porszivo hogy gyorsan kitakaritom és kész is a kitakaritása? :d


vagy ez a teszkos porszívó-orszíjó lenne? :D

84. hamyka (válaszként erre: 83. - Bagiray)
2012. ápr. 14. 10:43

Szióka :)


Köszyke az ajánlást :)


Teszko felém is van ill a közelben, háát nem azt mondom hogy a teszko nem joo de érdemes vigyázzni vele :)

83. bagiray (válaszként erre: 78. - Hamyka)
2012. ápr. 14. 00:09

[link]


Üsd be a "tesco színes" szavakat a keresőbe, ott a háztartási részlegen megtalálod 1600/220 watt szürke-lila. Nekem bevált.Már mostam is a szűrőt, szépen bírja, csak hagyni kell száradni kb 1-2 napot. Lágy szőrű festőecset+mosogatószer. Beecseteled a mosogatóval, aztán zuhany, majd száradás. Mintha új lenne. Természetesen előtte a nagyja port valahol kiütögeteg. A tartályt is kiöblíted. Heti használatnál tíz perc meló, és mindig tiszta, friss porszívóval szívol. Nálunk kevés a szőnyeg, ami van az is vékony, a nagyobb szívóerő fel is venné, ez is alapon megy. A kislányom kajálásai után tök mindegy mit szívok fel semmi sem büdösödik a porszívón keresztül. Plusz szűrő kb. 2000 forint, felváltva használva naponta tudsz szívózni.

82. Gavrilo1 (válaszként erre: 81. - Hamyka)
2012. ápr. 13. 09:51
Én egy hónapig használtam, ezerszer volt jobb mind ía vizesnél, mind a porzsákosnál. Mint a merci és trabant, legalább ilyen különbség.
81. hamyka (válaszként erre: 79. - Gavrilo1)
2012. ápr. 13. 09:35

háát, nem tudom eléggé rosszat olvasok a Kirbiröl is a neten...


Akkor most hogy is van ez??

80. hamyka (válaszként erre: 79. - Gavrilo1)
2012. ápr. 13. 09:22

Szioka :)


Köszy hogy vissza irsz :D


Kirby? hmmmmmm......


mesélném róla? :D


Privátban irdmeg melyikre is gondolsz oks?? :)


Ezt én is hallottam hogy a vizessel az a baj hogy belebüdösödik ha nem öntöd ki azoonal :D de ez pont olyan hogy amikor felmosol nem öntöd ki a felmoso vizet :D


Mért csak egy ideig volt nálad?? vagy csak bérelted??


irj és üdv: hamyka :D

79. Gavrilo1 (válaszként erre: 78. - Hamyka)
2012. ápr. 13. 07:46

Nekem van 2 vizes is. Egyikkel sem vagyok megelégedve. Képtelenség tisztítani őket, a tartályba beleragad a szennyeződés, kimoshatatlan járatai vannak. Ha egy órát hagyom benne a vizet használat után már szaglik, pedig alakatrészeire is szétszedtük már.

Nálam a csúcs a Kirby- ha rámszakad a lottó mindeképpen veszek, egy álom. Tavaly volt nálam egy ideig kipróbálásra, semmi lebegő porszemcse, nem porzott az ágy.

78. hamyka (válaszként erre: 77. - Bagiray)
2012. ápr. 13. 04:42

szioka :)


Hüüü, köszyke a hozzászolást :)


pontos tipust tudnál irni??


Illetve akkor most milyen porszívot használsz? :D


Igen igyvan a porzsákossal ahgoy mondod :D


Nekem is van porzsákos porszívom de én azért utálom mert szük helyre kell betenni a porzsákot,én nem tudom rendesen betenni a porzsákot lehet az én ügyetlenkedésem nem tom...


Nekem deltonom van, még apám vette de leakarom cserélni másikra...


Jah meg láttam a neten annyiféle szuper csodát,egyik lehet jobb mint a másik de horrorisztikus áron van :D


másfajtát nem probáltál még? ha probáltál még valamilyet szivesen venm ötleteidet/praktikáidat ha vannak :D


Énse vagyok gazdag emberke :D


Állásom nincs se nekem se anyunak.... Mind ketten levagyunk százalékolva és a leszázalékolási pénzböl élünk...


üdv: nektek: hamyka


ui: azt nagyon jol tudom hogy ot venni olcson baromi nehéz :D


IrjatoooK!!

2012. ápr. 12. 18:20

Elég sokat olvastam, és íme a véleményem: Átlagosan élek családommal panelban, egy egy éves édes lánykával. Nem vagyunk nagy takarítók, tök átlag. Heti porszívó, a többi, amikor kell. Samus porszívónk volt és van is, porzsákos. Elég sokan járnak hozzánk, illetve a Hercegnő is maszatol. A porzsákos szívóval az a bajom, hogy amíg nem dobod ki a zsákot ott pang benne minden. por, szösz, kifli, stb, cserélni pedig csak ha tele van. Nos vettem mellé egy áruház olcsó ciklonos lila színű szívókáját akciósan. Ha nem válik be nem bukom sokat alapon. Számomra jól szív, nekem nem kell 500 watt szívóerő, ami felszedi a szőnyeget. Takarítani egyszerű: tartály nyit, szemét a wc-be, csap alatt gyorsan elmos, és ennyi. Nem fúj vissza port, és lényegesen olcsóbb a fenntartása mint a nyolc hepa filteresnek. Ha maximalista vagyok a filtert egy kis ecetes vízben meglögybölve kész a fertőtlenítés is. Senkit sem akarok megbántani, főleg nem a beteg embereket, de szerintem hiába a sok hepa, ha az ember nem úgy él. Nyitott ablak, lakásba ki, be. Hozzáteszem évente takarítógépezés van szőnyegnek, bútornak. Lényeg: lehet van akinek az egyszerű, olcsó is jó.


Jó tanács hepa filter mosóknak: néha ecetes vízbe áztassák be egy kicsit, mert a csapvízből nagyon sok vízkő rakódik le a pólusokban, és rontja a teljesítményt. Bár minden filtert érdemes évente cseréni.

76. hamyka (válaszként erre: 75. - Pillango2004)
2012. ápr. 12. 06:27

OOhh ajánlotok porszívo orszijot? :D


Köszyke, megsasolom :)


a samsung márka az joo, nem a világ legjobb márka,de egész jo kis márka meglesem köszyke :D


üdv: hamyka :)


Ui: ha esetleg vesztek egy ilyet kérek rola élmény beszámolot is :)

75. pillango2004 (válaszként erre: 74. - Hamyka)
2012. ápr. 12. 05:22

Mi ezen gondolkodunk:

Samsung VCC74A5V3W

74. hamyka
2012. ápr. 11. 20:32

Sziasztok még mindig nem döntötem el teljesen hogy milyet is kéne venni ha veszek :D


Lehet vizes porszivot kéne vennem,ebbe aztán mehet minden mégha viz is éri nem lesz baja ellenben a száraz pórszívoval ha viz éri kampec a motornak....


lehet a vizes lesz a befutó még nem tudom :D

73. hamyka
2012. ápr. 10. 05:08

sziasztok!!


Láttam valaki itt szót emlit arrol a kobold izéröl... Nem próbáltam méég,de egyböl az villant a fejembe hogyha évente kell csak cserélni a szüröt addig ott tenyészik benne a baktérium?? vagy hogy is van ez??

72. 92422a8764 (válaszként erre: 69. - Martin3)
2012. jan. 7. 17:20
ja, a pillanatragasztó a tuti :) akkor már a biztosra kell menni ,oda is ragad :) [link]
2012. jan. 7. 16:46
Jár még erre valaki?
70. adnilem01 (válaszként erre: 69. - Martin3)
2011. jan. 13. 00:18
Megírnád a típusszámát?
69. martin3 (válaszként erre: 66. - Adnilem01)
2011. jan. 12. 20:55

nekünk Lg van, és a szívóteljesítmény a lényeg, úgy szív, majd odaragad a szőnyeghez..és minden szűrős, és végre porzsák nélküli! imádom!

a porzsák egy nagy hülyeség, ez sokkal jobb!:)

2011. jan. 12. 17:19
Szia! Csatlakozom zebracsikó véleményéhez. Koboldom van, és nem adnám bármilyen vizesért sem oda. Ha padlószőnyeged van, semmi esetre se vegyél vizes porszit.
67. zebracsikó (válaszként erre: 66. - Adnilem01)
2011. jan. 12. 16:49
Vorwerk a legjobb
2011. jan. 12. 12:05

Sziasztok!


A porszívónk beadta a kulcsot.

Sürgősen vennem kell egy másikat.


Nektek milyen fajta vált be?


Nézelődtem a neten, és itt is elolvasgattam a korábbi fórumokat, de van, amelyik már több éves, tehát nem aktuális.

Priviben írjatok légyszi márkát és típusszámot.

Egyenlőre úgy néz ki, hogy porzsák nélkülit szeretnék, és fontos a HEPA filter is.


Előre is köszi :)

2011. jan. 12. 12:00
Ajánlj egy jó porszívót
64. Julie0812 (válaszként erre: 63. - Tűzeső)
2009. jún. 5. 15:01
Nagyon érdekelne ez a robotfelmosó, milyen típus és hol vetted?
2009. jan. 24. 18:07
Megvan a robotfelmosó!Nekünk bevált.A fugák visszakapták a színüket,port alig kell azóta törölnöm.Elég bele langyos víz meg kevés ecet.Addig járkál,amíg ki nem fogy a víz a tartályból.Akkor ki kell önteni a koszost.A porszívó azóta csak a szőnyegen dolgozik.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook