Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen olcsó szállásokat tudtok ajánlani Bibionén? fórum

Milyen olcsó szállásokat tudtok ajánlani Bibionén? (tudásbázis kérdés)


2012. febr. 18. 21:02
Van egy másik olcsó.Appartamenti Laguna Piccola
2012. febr. 16. 14:39
Sziasztok! Én is 7 főnek keresek szállást. Tavaly már voltunk Bibioneban. Jó volt a szállásunk, de gyerekekkel voltunk és inkább kertes kellene. Találtam egy jót, de már most nincs hely 7 főre, ráadásul tengerparti. Árban mire gondoltatok?Nálunk max 500 euro a hétre.Ami közel van a parthoz az mind drágább.Ami tényleg olcsó és közel van Appartamenti Bristol.Egy légterű, tehát ha többen mentek min. kettőt kell bérelni.Melyik szezonban indultok?június elején 35E/nap
2012. febr. 6. 10:54
Na akkor már ketten vagyunk, viszonylag olyat keresünk, ami közel van a tengerparthoz, és jó áron van, mert sokan megyünk, nem szeretnénk egy csomó pénzt költeni a szállásra, hiszen nem ott bent szeretnénk kuksolni, mondhatni, csak aludni-fürödni mennénk. Így nem számít a luxus. Ha valamit megtudok, akkor jelzem neked :)
2012. febr. 6. 10:50

Szia!

Én is csatlakozom. :) Mi is oda szeretnénk menni. És a múltkor már keresgettem szállás ügyben és olyat nem találtam, amit mi keresünk.

2012. febr. 6. 10:37

Sziasztok!


Van esetleg aki tud tanácsot adni szállás ügyben? Nyáron 7-8 fővel szeretnénk menni Bibioneba nyaralni, olcsó szállás érdekelne minket. Néztem itt fent fórumokat, de szállásról konkrétan nem találtam. Aki esetleg gyakori vendég Bibionénak, várom visszajelzését. Köszönöm szépen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook