Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen lesz a szex a hosszú távú nagy korkülönbséges kapcsolatban? fórum

Milyen lesz a szex a hosszú távú nagy korkülönbséges kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


1 2
34. 98e28fd60a (válaszként erre: 1. - Salime)
2019. jan. 13. 00:18

Nálunk 12 év van. 8 éve vagyunk együtt. Ő 42, én 30 vagyok. A szex mennyei. Semmit nem változott az évek alatt. Pont olyan, amilyenre mindketten vágyunk. Spontán, vad és kellően hosszú is..nem panaszkodhatom.😊

A kor csak egy szám...

33. 585a7aa9ec (válaszként erre: 1. - Salime)
2019. jan. 9. 07:14
köztem és a párom között 15 év van , az ő javára. Semmi probléma nincs a sexel, szuperul működik, én is aggódtam, de nem volt rá okom. 3 éve vagyunk együtt és semmit nem változott, kívánjuk egymást folyamatosan, persze van hogy az egyikünk fáradt, de ez természetes, szerintem ne aggódjatok emiatt.
32. 2b6afe8d01 (válaszként erre: 28. - Andilaci)
2019. jan. 9. 07:08
Szerintem akkor laposodik el ha hagyják. Mi eddig jól állunk, bár csak 5 éve vagyunk együtt, de szerencsésnek érezzük magunkat.
31. Salime (válaszként erre: 30. - Linzerkarika888)
2018. máj. 19. 10:08

Szia! Most merült fel köztünk újra ez kérdésnek és a tőlem kapott nyugtatás megacélozásaként keresgéltem olyan embereket, akik esetleg ugyanígy vannak, mint mi, csak már idősebbek. És mondjuk elmesélik, h ők- csak egy pelda- mondjuk vibratorral játszanak és működik.

Ő azon izgul egy kicsit, h jajj, ha ő már nem tud szexelni, akkor majd én lelépek, én meg ennek köszönhetően azon izgulok, h jajj mi van, ha le fog lépni valami korban hozzáillőbbel. Tudom, h sok máson is elbukhat egy kapcsolat.

Azt, h később a nagy szenvedélyes szerelem után erős mély szeretet fűz majd minket össze, meg már olyan sokszor mondtam neki:) rengeteg nem mulandó dolog működik köztünk jól.

30. linzerkarika888 (válaszként erre: 25. - Salime)
2018. máj. 19. 08:58

Szia!

Végig olvastam most ezt a fórumot, érdekelt a téma. Szerintem, hogyha mindenképpen őt akarod, bármi is legyen, hát mondd meg neki! Próbáld megnyugtatni. A szexre egyébként se tanácsos kapcsolatot építeni, ha csitulna a későbbiekben a vágy, a mély szeretet akkor is összetart titeket. Nem kell félni, nem a világ közepe a szex. Fontos, persze, de szerintem ne görcsölj rajta! :)

29. Salime (válaszként erre: 27. - PöttyösPanka)
2018. máj. 18. 17:21
Köszönjük a jókívánságot, nagyon jól esett!:)
2018. máj. 18. 13:32
Szerintem elaposodik...én ugy gondolom.
27. PöttyösPanka (válaszként erre: 25. - Salime)
2018. máj. 18. 13:20
Akkor nincs semmi probléma :) Ha meg csak bekövetkezik az, amitől félsz, ráérsz majd akkor megoldást keresni. Kívánom, hogy hosszú és boldog kapcsolatotok legyen :)
26. Salime
2018. máj. 18. 13:19
Persze, h nem tudom, és ő naná, h a legrosszabbat feltételezi. Bárcsak tudnék valami biztosat a témában..
25. Salime (válaszként erre: 24. - PöttyösPanka)
2018. máj. 18. 13:15
Őt akarom. Mindenhogyan.
24. PöttyösPanka (válaszként erre: 20. - Salime)
2018. máj. 18. 12:36
Mi történik, ha a nőnek egyszercsak már nincs vágya? A nőknek sem egyforma egész életükben az igényük. Vannak, akiknél drasztikusan csökken a libidó. Nem tudhatod, hogy kinél merre fog elmozdulni. Ha biztosan tudnád, hogy ő 60 éves korára már csak ritkábban tud majd teljesíteni, akkor mit tennél?
23. Salime
2018. máj. 18. 12:21
Szerintem is felesleges ezen parázni. Azt emlegeti, h én könnyen nemfélek, mert ő lesz a rosszabb helyzetben, ha már nem tud. Mert majd akkor jól odébbállok szerinte.
22. Latenight (válaszként erre: 20. - Salime)
2018. máj. 18. 10:51

Van úgy, hogy hiába van vágya, nem áll fel :-((

Hiába szeretnék még mindig 3-szor szexelni 1 nap alatt, már nem megy. Már nem termelődik annyi hormon. Sajnos ez korral jár.

21. Bichi (válaszként erre: 20. - Salime)
2018. máj. 18. 10:46

A vágy és a merevedés nem feltétlen függ össze, lehet még akarná, de már nem megy.

Viszont szerintem felesleges ettől parázni, sok 70-es még simán csinálja, ha meg ne adj isten mégsem megy neki később, neked simán örömet tud szeretni, már pedig ha szeret téged, ez neki is öröm lesz.

Szerintem a 15 év nem annyira extrém sok, ha meg végül bárhogy is lesz, addig még rengeteg jó szex lesz köztetek, és az is lehet, hogy 10 év múlva már nem is lesztek együtt. Én nem agyalnék ilyeneken, majd az idő eldönti,és majd ti tesztek azért, hogy mindenki maximálisan meg legyen elégedve mindennel. Tudod, nincs lehetetlen, csak tehetetlen, ez a szex témakörben hatványozottan így van :)

20. Salime
2018. máj. 18. 10:35
Mi történik, ha a nőnek még van vágya, de a férfi már nem tud szexelni? Vagy amíg van vágya a farka is fog működni?
19. Latenight (válaszként erre: 18. - PöttyösPanka)
2018. máj. 18. 10:13
Normál esetben nem is szokás szexet eladni, venni. Az kölcsönös örömszerzés. De egy 70 éves embernél más a szitu. Mit csináljon, ha még mindig van igénye rá. Nem ítélhető el, mert kölcsönös megegyezés. Mind a 2 fél azt kapja, amit szeretne.
18. PöttyösPanka (válaszként erre: 17. - Latenight)
2018. máj. 18. 09:36

Engem pont arra tanítottak, hogy jó esetben szexet se nem adunk el, se nem veszünk meg :D

De én sem ítélkezem felette. Viszont mivel ő ezt problémának éli meg, így ez egy valós probléma.

17. Latenight (válaszként erre: 16. - PöttyösPanka)
2018. máj. 18. 09:02

Csak akkor baj, ha a megélhetés rovására megy. Különben meg erre jó a pénz. Helyében én is ezt tenném, ha megtehetem.

Témára visszatérve: nem lehet általánosítani. Ez nagyon egyénfüggő dolog. Vannak nagy étvágyú idősebbek és halvérű fiatalok is. Korral annyiban van összefüggésben, hogy 40 évesen 1 nap 3-szor, 60 évesen 3 nap 1-szer képes a pasi.

16. PöttyösPanka (válaszként erre: 15. - Latenight)
2018. máj. 18. 08:44
Pedig neki baj, hogy állítása szerint túl sok pénze megy el erre, holott azt remélte, hogy ekkorra már egyszerűen nem lesz rá igénye. Vagy legalább lesz mellette valaki, aki nem csak pénzért cserébe osztja meg vele az ágyát.
15. Latenight (válaszként erre: 14. - PöttyösPanka)
2018. máj. 18. 08:40
Ezt nem nevezném bajnak. :-)
14. PöttyösPanka (válaszként erre: 10. - Salime)
2018. máj. 18. 06:14
Csak az a baja, hogy most egyedül van, így máshogy nem tudja csillapítani az étvágyát, mint hogy jár hozzá egy 40 év körüli "kislány" némi anyagi kompenzáció fejében segíteni rajta.
2018. máj. 18. 05:13
Izgalmas kérdés, sajnos fogalmam sincs mi a válasz (a barátnőm és én egyidősek vagyunk). Fordított felállásban (érted, "felállás") voltam már, én 25 ő 39 volt akkoriban. Azon kívül, hogy zavarta hogy a velem egykorú csajokat néha megnéztem az utcán (nem bámulva), nem volt semmi gond. De hosszútávon kétlem, hogy működött volna... Mondjuk 46 éves férfiként 60 éves nőre nem biztos, hogy gerjednék.
12. Salime (válaszként erre: 8. - Hajnallányka)
2018. máj. 17. 21:30
Te hogy látod magad? Mondjuk 30 évesen, meg most? Higgadsz? Tombolsz?
11. Salime (válaszként erre: 8. - Hajnallányka)
2018. máj. 17. 21:25
Köszönöm. Mondjuk azt értem a gyakorlat alatt, h pl a klimaxtól merre változik a vágy? Még azt is, h azt még tudták- e oldani, ha nem.egy ritmusban csitul a vágy- és most azt hiszem, mindegy miért. Még mondjuk, h teljesen elborult gondolat- e a részemről, h nem igazán izgulok, mert szerintem pont, h kb egyszerre fogunk "higgadni".
10. Salime (válaszként erre: 7. - PöttyösPanka)
2018. máj. 17. 21:20
Az információt köszönöm:) bár nem értem, h mi a gond a megmaradt szexuális vággyal.
9. hajnallányka (válaszként erre: 8. - Hajnallányka)
2018. máj. 17. 20:38
Én úgy gondolom ha két ember közt megvan a szikra abból tűz lesz.Ha ez van akkor a szex is jó. Nem csak megszokásból vannak együtt vagy mert nincs jobb. Ez azért sokáig kitart szerintem.
8. hajnallányka (válaszként erre: 6. - Salime)
2018. máj. 17. 20:27
48 mit értesz gyakorlaton?
7. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Salime)
2018. máj. 17. 20:22
Ez alkattól is függ. A szomszédom 70 éves, és múltkor panaszkodott, hogy semmivel sem hagyott alább a szexuális étvágya, pedig azt hitte, annyi idős korára már nem lesz ezzel gondja.
6. Salime (válaszként erre: 5. - Hajnallányka)
2018. máj. 17. 20:14

Megkérdezhetem, h hány éves vagy?

A szex nálunk is rendben van, és azt is tudom, h rajtunk múlik. De rettentő kíváncsi vagyok a "gyakorlatra".

2018. máj. 17. 20:09
Ez a téma engem is érdekel. Én nő vagyok a párom volt a fiatalabb.Köztünk a szex nem volt gond.Persze ezen már én is gondolkoztam később mi lett volna?Szerintem itt a vérmérsékleten is múlik a dolog.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook