Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen lesz a szex a hosszú távú nagy korkülönbséges kapcsolatban? fórum

Milyen lesz a szex a hosszú távú nagy korkülönbséges kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


1 2
4. Salime (válaszként erre: 3. - 6692b3d195)
2018. máj. 17. 19:52
Persze, h fontos a szex. Azt hiszem, mindenhol. Nálunk a fiatalabb nő, idősebb férfi felállás adott. Pont ezen izgul(unk), szerinte én kb addigra leszek a legérettebb, mire ő 60 lesz. Mondjuk egészen ezt sem értem. Oké, h a klimax nem feltétlenül tesz be a szexnek, de nem pont csitítja?
3. 6692b3d195 (válaszként erre: 1. - Salime)
2018. máj. 17. 19:21
Szia, Ha aktívak vagytok szexuálisan akkor kitolható egy "elfogadható" merevedés a férfi kb. 60 éves koráig. De ahhoz használni kell a cerkát, mert ha egyszer beszövi a pók...Én alapban azt vallom, ha a szex fontos, hogy a férfi legyen fiatalabb a nőnél.
2018. máj. 17. 19:11
Olyan kíváncsi- izgatott vagyok, h megköszönni:) szóval köszönöm.
2018. máj. 17. 19:09
Sziasztok. 15 év van köztünk, én 31, ő 46. 3 éve vagyunk együtt. Nem annyira a lelki dolgokra vagyok kíváncsi, mert az a helyén van, hanem a szexre az évek múlásával. Kb sehol nem találok igazi válaszokat olyan pároktól, akik hasonló cipőben járnak. Meddig működhet a szex? Hogy oldjátok meg, ha az idő múlásával nincs egyensúlyban a két vágy? Van egyáltalán megoldás? Érzem, h van, csak nem találom. Vagy teljesen feleslegesen izgulunk? Ő jobban, én egy kicsit kevésbé, de ilyenek vagyunk talán mindenben. Annyira szeretném megnyugtatni, h látod, mások így és így teszik, nincs mitől félni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook