Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen környék Vecsés? fórum

Milyen környék Vecsés? (beszélgetős fórum)


12. 2a69f78972 (válaszként erre: 11. - Ancsur76)
2012. aug. 28. 14:42

Nekem eddig eszemben sem volt költözni, de olyan kedvet csináltál nekem Vecséshez, hogy biz'Isten, elgondolkodtam!:D

Nagyon klassz kis hely lehet és nekem nagyon jó tapasztalataim vannak a svábokkal.:)

11. ancsur76 (válaszként erre: 1. - Csi23)
2012. aug. 28. 13:27
Szia! Én 36 éve itt lakok Vecsésen és szeretek is itt élni. Tényleg rohamosan fejlődik a mostani polgármester szerintem rengeteget tesz a város fejlődéséért. A közlekedés jó, van távolsági busz, helyi járat, vonat és a kék busz is megáll a város határában. De ha repülni akarsz se kell messzire menni :))) Egyébként meg lehet szokni a repülő zaját, nem vészes. Hát a közbiztonság a mi környékünkön jó. Kocsival évek óta az utcán állunk és még megvan. A kulcsot simán a postaládában hagyom ha úgy adódik. Betőrésekről nem igazán hallok ezen a területen. Persze azért mint mindenhol itt a városban is adódik ilyen. Bevásárlási lehetőségek remekek. A Market Central-ba szinte mindent meg tudsz venni. (Tesco, Praktiker, Jysk, Müller, Intersport, DM és millió egy ruházati üzlet) A lakosság összetételét főként svábok teszik ki, akik a savanyítással foglalkoznak többnyire. Itt is akadnak kissebbségiek. Sok a gyerek. A bölcsibe szinte lehetettlen bekerülni. Az ovódákba is nehéz helyet kapni. Telitett minden. Van 4 általános iskola és 1-1 gimnázium és szakközép iskola. A munkalehetőség olyan amilyen persze nem mindenki tud itt elhelyezkedni, de nekem ebbe is szerencsém volt. Hát ugye attól függ milyen területen dolgozol. Diák munka is akad a Tescoba. Persze a lakosság több része Pestre jár dolgozni. Van lakópark ami nagyon szépen kezd kiépülni, sok bank, játszótér, piac, posta, egészségügyi rendelő. Szóval minden van ami kell egy kisvárosba. Amit talán sokan hiányolnak az a mozi ami volt, de megszünt. A szorakozási lehetőségek nem igazán tudom milyenek mert már kinöttem belőle, de régen nem volt valami fényes. Iszonytosan jó szokott lenni a káposztafeszt és itt van az ország egyik legnagyobb és legjobb bucsúja. Szóval ha gondolkozol rajta, hogy ide költözöl bátran ajánlom. Persze ez az én véleményem. Ha még van kérdésed kérdezz nyugodtan.
2012. aug. 27. 20:01
Értem :) diákmunka, gyári munka, a szakmám még nincs meg.
9. 2a69f78972 (válaszként erre: 5. - Punkvirág)
2012. aug. 27. 17:51

Attól függ, hogy mihez értesz!:)

Ha űrkutató vagy, akkor kisebb az esélyed Vecsésen.


De Budapest közelsége miatt akár abban is gondolkozhatsz, mivel a közlekedés jó.

2012. aug. 26. 20:19
király
7. 657cb515d9 (válaszként erre: 5. - Punkvirág)
2012. aug. 26. 14:15
Hát az már szerintem nehezebb..
6. 657cb515d9 (válaszként erre: 1. - Csi23)
2012. aug. 26. 14:15
Szerintem is nagyon jó környék :)
2012. aug. 26. 13:52
Ha már indult egy ilyen topik, én is érdeklődnék ha nem gond. Milyen a munkalehetőség?
2012. aug. 26. 13:43

Szerintem nagyon jó!

Szinte Budapest "szájában" van, bevásárlási lehetőség tesco, lidl, cba, penny.

2012. aug. 26. 13:26
1 biztos.. :) káposzta van, sok és finom :D
2012. aug. 26. 13:25

bevásárlási lehetőség? minden van.

szerintem nem rossz hely,ha költözni akarnék az első 3-ban benne lenne.

2012. aug. 26. 13:17
Szeretnék érdeklődni azoktól akik ismerik Vecsést! Milyen környék, közbiztonság, bevásárlási lehetőségek? Állítólag rohamosan fejlődik. Lakosság összetétele... Előre is köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook