Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen kangoo cipőt vegyek? fórum

Milyen kangoo cipőt vegyek? (tudásbázis kérdés)


2015. aug. 4. 07:20
csak újat vegyél.
8. Zsuzska1425 (válaszként erre: 7. - Kinleykata)
2015. aug. 4. 07:08

nem mondta az edződ,h újat éri meg venni?az tuti eredeti és senki nem taposta ki

ráadásul nem sokkal drágább,mint egy használt

én is most arra gyűjtök

2014. nov. 10. 17:37

Sziasztok! Látom,hogy régen érkezett ide hozzászólás,de megpróbálok ide írni,hátha vki rátalál. Több mint 4 hónapja járok rendszeresen Kangoo órára,melyet nagyon szeretek. Cipőt eddig béreltem, de most már szeretnék sajátot vásárolni. A nagy szerelem a fekete-rózsaszín. Ha van vkinek eladó,kérem jelentkezzen! Köszönöm! Kata

kinleykata@gmail.com

2012. márc. 19. 13:08

Eredeti KJX R3 Kangoo cipő (6) 38-as eladó. Képeket külsök.Ingyenes házhoz szállítás Budapest-Tatabánya környékén.


tel.:20 3691789

5. Gergocica (válaszként erre: 4. - Kszyszy)
2011. nov. 29. 11:06

Szia kszyszy!


Tudnál segíteni abban, hogy milyen cipőt vegyek?

158 cm magas vagyok, viszont 88 kg.

Imádok Kangoozni, és mindig megfelelő cipőt kaptam (38-as lábam), de most jött egy új oktató, és férfi cipőt kapok 38-as betéttel, de állati kényelmetlen.Kemény a rugó és nagy a cipő, mivel legalább 42-es férfi méret.

Azt mondja, hogy ez az , ami nem törik szét alattam. Én úgy gondolom, hogy egy 38-as cipőben csak rugót kellene cserélni, ami elbírja a súlyomat.

Előre is köszi a választ!

2011. jún. 30. 11:03

Szia!

Neked elég lenne a L-es talpú (puha) cipő egy erősebb t-springgel. A kangoo weboldalt meg tudod nézni.

De csak eredeti cipőt vegyél mert vannak másolatok is, mert kikészül a lábad tőle.

Észre fogod venni a különbséget köztük. A utánzat meg se fog alattad mozdulni mivel azokba műanyag a rugó és durván kemény a talpa!

2011. máj. 31. 22:24
Az oktatódat kérdezd (ahova jársz), ő biztos meg tudja mondani, hogy a fejlettségednek, súlyodnak megfelelően milyen kell.
2011. máj. 31. 22:20

szisztok.jelenleg 178cm vagyok és 77 kiló.elkezdtem kangoora járni.ami sztem nagyon jó.de szeretnék saját cipőt, de annyi féle van. hogy nem tudom milyen a jó.

ha vkinek van ötlete, esetleg hozzáértő, szíevesn várom a segitséget.köszi

2011. máj. 31. 22:18
Milyen kangoo cipőt vegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook