Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen ízű a chia puding? fórum

Milyen ízű a chia puding? (beszélgetős fórum)


15. kisj
jan. 31. 19:47

Imádom.

Natúr joghurtba szoktam tenni gyümölcsökkel, mézzel.

14. Ervina
jan. 31. 11:04
Semmilyen. Amivel ízesíted, olyan lesz. Én mézzel szoktam :)
jan. 31. 05:05
probalk ki es majd utana eldontod szereted e,mindenkinek mas a finom igy ne masok izlese utan menjel!
12. Lady Lavender (válaszként erre: 5. - Enissa)
jan. 31. 04:06

En is ezt gondolom, probald meg! Esetleg olyan helyen, ahol keszen adjak.


Igazabol nem sok ize van, ugy kell gondolni ra, mint a kememyitore, de szerintem rusnya az allaga miatt. Belem buntetesbol lehetne belem diktalni.


De kinek mi.... A volt angol faszimnak a kocsonya volt hidegrazas, en meg abbol anyit tudok enni, amig a gyomrom szet nem pukkan.

jan. 31. 04:01
semleges
jan. 31. 00:47
Állítólag egészséges. Én natur joghurtba szoktam tenni, állni hagyom a hűtőben. Friss gyümölccsel szoktam ízesíteni.
9. secret8 (válaszként erre: 1. - Pötibaba)
jan. 30. 22:51
Teljesen semleges, így magad határozhatod meg, milyen édes legyen. Én joghurttal szoktam csinálni, mézet teszek bele. Áll egy éjszaka, és gyümölcsdarabkákat teszek rá.
jan. 30. 22:43
30g chiat 2 dl tejbe áztatom és cukrot teszek hozzá vagy ízesített proteinport. Estére hűtőbe teszem és reggelre isteni 😀
7. timycat (válaszként erre: 3. - Pötibaba)
jan. 30. 22:14
Olyan ízű amilyenné készíted, én szeretem, tetszik az állaga, viszont nekem fáj tőle a gyomrom 😕 többször próbáltam, mindig máshol és mindig ez a reakció volt, nem borzasztó fájdalom, inkább csak kellemetlen.
jan. 30. 22:10
semleges, nem egy nagy durranás
5. Enissa (válaszként erre: 1. - Pötibaba)
jan. 30. 21:36

Szerintem így nem tudhatod meg neked ízlik, vagy sem.

Ahányan vagyunk, annyi az ízlésünk. Ahogy szokták mondani, puding próbája az evés, ruházz be egyre, gondolom, nem egy világbanki beruházás.

4. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 3. - Pötibaba)
jan. 30. 21:07
Jaj bocsánat, tápióka puding az.
jan. 30. 21:02
Van valamilyen alapíze vagy inkább semleges? Édeskés? Vagy milyen?
2. 4e5e2ec92b (válaszként erre: 1. - Pötibaba)
jan. 30. 20:59
Jó, én nagyon szeretem 😊 Próbáld ki, finom.
jan. 30. 20:58
Mielőtt beruháznék, szeretném tudni, hogy ehető az íze? Valaki szokott készíteni? Jó? Azt tudom, hogy egészséges. Csak félek, hogy megveszem, aztán kukázom, mert nem ízlik. Semleges vagy van valami alapíze?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook