Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen feltételei lesznek a gyed extra főiskolásokra vonatkozó részének? fórum

Milyen feltételei lesznek a gyed extra főiskolásokra vonatkozó részének? (tudásbázis kérdés)


8. Lia_
2013. dec. 11. 11:10

Még alig 1,5 napja fogadta el a törvényt az országgyűlés. Ezt még alá kell írnia a köztársasági elnöknek (vélhetően aláírja, és nem vétózza meg), majd ezt követően fogják a Magyar Közlönyben kihirdetni.

Ezután már biztosan meg lehet majd találni a teljes törvényszöveget a neten is.

7. HeckGina (válaszként erre: 3. - Szandus19)
2013. dec. 10. 23:21
Hát szerintem csak nappalisoknak jár, mert ezt az egy infót írják kb mindenhol. Én most dec27 re vagyok kiírva, és már csak 1 félévem van vissza, az is képzési időn túl, szóval azért jó lenne, ha minél előbb tudni lehetne a részleteket.....
6. HeckGina (válaszként erre: 5. - 103cacdfd2)
2013. dec. 10. 23:19
Hát ebből a feltételek sajnos nem derülnek ki még mindig :(
2013. dec. 10. 08:33
4. Eszterkee (válaszként erre: 3. - Szandus19)
2013. dec. 10. 07:50
ha csak a nappalisok járnak majd jól, maradj nappalin és kérj egyéni tanrendet.
2013. dec. 10. 07:29
Engem is erdekelne, ugyan mar van egy kisfiam, de tervezzuk a masodik bebit es meg csak masodikos vagyok alapkepzesen, utana meg jonne a master, de levelezon. Vagy a szokasokhoz hiven ebbol is csak a nappalisok jarnak jol?
2013. dec. 10. 01:28
A főiskolai hallgatókra vonatkozó részről nem igazán lehet olvasni, viszont engem nagyon érdekelne, mert lehet, hogy érintett leszek a dologban, viszont a kritériumokról sehol nem találtam eddig semmit! :(
2013. dec. 10. 01:27
Tudja valaki, hogy pontosan milyen feltételei lesznek a Gyed extra főiskolásokra vonatkozó részének?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook