Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen fajta bébiételt adtok a piciteknek? Melyik a legjobb? fórum

Milyen fajta bébiételt adtok a piciteknek? Melyik a legjobb? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 23. 18:14
Az a legjobb,amit te főzöl!
2010. júl. 23. 17:46

Hipp, Nestlé

a legjobbak, ilyen sorrendben.

A többit nem adnám:-)

2010. júl. 23. 17:39

Én úgy imádtam főzni a kisfiamnak,meg a mini husiadagoka fagyasztóban.Ritkán ettünk boltit,csak ha nem voltunk itthon.Én mindenfélét kipróbáltam,volt ami izlett és volt ami nem.

A gyümölcspüréket imádta mindet!

2010. júl. 23. 17:29

Én nem adtam soha egyiknek sem boltit,én csináltam/csinálom minden nap a kajcsit nekik:)

Védőnő is csodálkozik,ez nem divat manapság.válaszom ennyi:itthon vagyok,miért ne főzhetnék én nekik?

Állítólag sokaknak nincs rá idő.Ezen meg csak nevetek egy jót:D

2010. ápr. 30. 15:18

üdv

nekünk a nestlét (áfonyás alma a kedvenc) és kecskemétit (birsalmás) szerette a legjobban

2009. máj. 9. 16:20
Mindenféle üvegeset megette,de a hippet jobban ette mint a többit.Már 1 éves és a mi kajánkat eszi,de néha még adok neki.
2009. máj. 7. 22:09
Ja és legelőször rendes nyers almát főtkrumplit kapott nem üvegeset.Szerencsére nekünk van kert, és sokat befőzünk tartósító nélkül, meg fagyasztottam is.szóval így könnyebb volt, meg jobban odamertem adni ami a kertünkből való volt.
2009. máj. 7. 21:55
Én csak néha, ha elmentem vendégségbe, vagy ha tél volt és kevés magyar gyümi volt.Gyümölcslevet azt már gyakrabban veszek.Sokat főztem neki, szinte minden gyümit zöldséget kipróbáltam.Pár hónap volt, mert 1-1,5 évesen már a miénket ette, 7 hóig meg csak anyatejet.
2009. máj. 7. 21:41
Rendszeresen üveges kaját adtok vagy csak néha?
2009. máj. 7. 21:24
hipp és nestlé,kecskemétit kiköpte
2009. máj. 7. 21:22

Nekem szerencsém volt,hogy jól evett a babó!

Persze volt amit nem evett meg,pl. elsőnek a krumplipürét és anyum már cukrozta volna de másodjára már megette.én egy edénybe boldogultam a kicsi kajóját illetően, így hogy kevertem az üvegest a frissel nem is szokott hozzá ugyanahoz az ízhez.meg sok natur dolgot kapott(joghurt,sajt turó).a főzelékbe tettem olívaolajat tetszet neki az íze.

14. bared
2009. máj. 7. 21:18
az enyém már nagy, de legjobban anno nekünk is a kecskeméti vált be
2009. máj. 7. 21:17

A többi gyártósorra sem látunk rá :-)!

Én kb. 7 hósan kapott üvegeset, de 1 évesen azért már főztem neki a miénket, csak alkalmazkodtunk hozzá.Kevesebb fűszerrel sóval készültek sok sok friss zöldséggel.Nálunk nem lett volna laktató az üveges.Ja meg trükköztem tápszerrel joghurtal habartam tej helyett és hazai zöldséget vettem vagy ami a kertbe volt :-) !

12. 228bb89282 (válaszként erre: 11. - Kicsimkicsim)
2009. máj. 7. 21:16
Ezt akartam írni, megelőztél. Ugyanis a Kecskemétit megvette a Hipp pár éve.
2009. máj. 7. 21:14
A Hipp és a Kecskeméti ugyanattól a gyártótól vannak (Jánossomorja-Hanságliget), az alapanyag ugyanaz, csak a kecskeméti kicsit vizesebb, ezért olcsóbb. Nekünk bejöttek, szinte kivétel nélkül. Most már zömében én főzöm a kaját, ez még olcsóbb, bár nem garantált, hogy bioalapanyagból van, kicsiknél ez még fontos szerintem. Ja és kezdetnek a kis adagokkal való pancsolás (a gyerek 140 ml kajájához több edény kellett, mint egy vasárnapi ebédhez) a bizonytalan tetszés mellett nekem nem volt vonzó.
2009. máj. 7. 21:14
Kecskeméti. Ebben is sok már bio, mégsem horror az áruk. És finomak is. Én megkóstoltam őket, amit adtam anno a babának és finomabb volt, mint a Hipp. Szerintem... :)
2009. máj. 7. 21:10

Sunval, Holle, Martin Evens

ezek biok, aztán kb. 12hós korától kapott Hippet (ami egy gyártósoron megy a nembio bébiétellel, mait ugyanott gyártanak, akkor mennyire bio??), Nestlé néha, menekülőételnek van nálam ha nem tudunk megállni sehol

2009. máj. 7. 21:06

Ja és a gyümléket fele vízzel felöntöttem, mert némelyik nagyon édes volt.És még eszembe jutott egy nagy kedvenc főztem gesztenyét(hámozott fagyasztott)és felöntöttem almalével kis husi...nagyon szerette ezeket.Ha elolvastam a címkét miből készül, hasonlót lehet házilag is készíteni.

Cukor nélkül, icicpici só meg köménymag pici babérlevél stb.

2009. máj. 7. 21:03

Kecskemétit.De én kevertem hozzá,mert a kisfiam elég jó étvágyú volt.Pl. olyanokat hogy krumplit főztem és felöntöttem sütőtöklével vagy répalével,vagy főztem májat a sütőtkpüréhez.De rizs is főztem és ezt meg a gyümilével turmixoltam el, a gyümölcspürét(üvegest) néha joghurtba kevertem vagy friss gyümölcsöt tettem bele(almát, banánt).Akkor főleg ha nem volt friss gyümölcs és ha mentünk vendégségbe tuti volt nálam pár üveg biztos ami biztos alapon.

De sütőtöklevet meg gyümölcslevet még szoktam neki venni,már 3 éves de szereti.

2009. máj. 7. 20:56
Amíg a lányomnak béébiételt vettem, a Kecskemétit vettem mindig. Viszonylag olcsó, főleg azért. A Nestlé, a Hipp, meg a többi olyan drága volt, hogy sosem vettem. A 8 hónapos kortól valókat viszont már nem szerette a lányom, akkor már nem is vettem.
2009. máj. 7. 20:56
Igen én is a hipp-et, kecskemétit, meg a Nestlé-t is adtam neki. Piszok drágák ezek a bébiételek, még talán a kecskeméti a legolcsóbb.
2009. máj. 7. 20:55

Próbáld ki mindegyiket,és amelyik a babynek bejön azt vedd meg.

Álltalában a kecskeméti a legolcsóbb a többi drágább jóval.

2009. máj. 7. 20:54
hipp, kecskeméti
2009. máj. 7. 20:54
Bocsánat elírtamm bébiétel akart lennni
2009. máj. 7. 20:54
Milyen fajta bébiéteét adtok a piciteknek? Melyik a legjobb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook