Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen ékszereket hordasz, szereted a bizsut is vagy csak az eredeti vonz? fórum

Milyen ékszereket hordasz, szereted a bizsut is vagy csak az eredeti vonz? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. dec. 28. 17:44

Utálok mindent ami bizsu...

Az aranyaimat csak arra használom hogy néha nagy családi összejöveteleken megutáltassam magam a nem szeretem rokonaimmal, (meg azokkal is akiket szeretek) egyébként bedobvom lelkifurdalád nélkül a zálogházba ha olyanom van. Az ezüstöt szeretem:-)

Abból is azt ami már minimum 100 esztendős:-)

2009. aug. 19. 15:04
fehérarany,ezüst
17. Neenaa
2009. aug. 19. 14:52
Fehérarany és ezüst
2009. aug. 11. 13:31
Nyáron bizsu, egyébként a fehérarany szerelmese vagyok minden aranyamat lecseréltem 2 éve azóta csak a fehérarany.
2009. aug. 11. 13:20
Szeretem a bizsut is,de csak nézni másokon,mert nem bírom hordani.:(
2009. aug. 11. 13:14
A bizsukat nem tudom hordani. Ha viselek valamit, az csak ezüst lehet. :)
13. Pocy88
2009. aug. 11. 11:57
Csak a jegygyűrűmet hordom. Ritkán nyakláncot.
2009. aug. 11. 11:53
A jegygyűrűmön kívül egy kézzel készített ezüst nyakláncot viselek, ami még az üknagymamámé volt, családi örökség, egyedi darab. Inkább az ezüst ékszereket kedvelem, a bizsutól sajnos fémalleriám van, pedig nagyon szeretem.
2009. aug. 11. 08:38
Fülbevallót, nyak- és karláncot illetve gyűrűket hordok. Mindegyik ékszerem arany, kivéve egyik gyűrűmet, az ezüst.
10. Holly
2009. aug. 11. 08:32
Én magamnak készítem az ékszereimet, Swarovski krisátlyokkal és ezüsttel dolgozom :) /ékszer készítő vagyok/. Szerencsére sosincs olyan gondom, hogy mit viseljek :)
2009. aug. 11. 08:20
Semmilyen ékszert nem viselek, csak órámnak csicsásabb kötője van :)
2009. aug. 11. 08:00
Csak arany jöhet számitásba:))
2009. aug. 11. 06:54

A bizsut nem bírja a bőröm,egy vékony aranylánc van a nyakamban amit a mamámtól kaptam,arany fülit 2éve karácsonykor kaptam a gyűrümet kislányom születésekor a férjemtől.És még egy vékony karkötő.

Mielött az arany fübevalót kaptam,csak ezüstöt hordtam mert az tetszett,a nyakláncot akkor is de csak a poló alá tettem.

2009. aug. 11. 06:19
Mindegy milyen ha tetszik!Lehet bármilyen.Bár aranyat nem hordok egyáltalán.Ezüstöt vagy bizsut hordok.
2009. aug. 11. 06:17
Régebben csak az aranyat kedveltem, ma meg már csak bizsukat hordok. Gyakran magam is készítek gyöngyből ezt azt.
2009. aug. 11. 05:25

Sziasztok!

Nálam az a helyzet, hogy nagyon tetszenek a szép bizsuk, csak sajnos allergiás vagyok rájuk:(

Nem bírja a bőröm, sem a nyakamon, sem a fülemben, sem a kezemen, fémallergiám van, és csak az ezüstöt vagy az aranyat bírom elviselni:)

2009. aug. 11. 05:02

Én is imádom a bizsukat,hiszen egy trendi cuccot nagyon feldob egy-egy magam készítette,vagy éppen kirakatban meglátott szett....

És az is külön élvezet,ahogy reggelente a cuccaimhoz összeválogathatom őket:D

Az aranyaimat nem igazán hordom én sem,igaz,szerencsére nincsen sok,az értékesebb gyémántos cuccaimat pedig váláskor vissza adtam.

2009. aug. 11. 01:04
Én is inkább a bizsukat részesítem előnyben.Illetve most kedvenc egy Szerelmemtől kapott ezüst nyaklánc két pici szivecske és egy kulcs medállal.De pl az arany amit még ballagásra kaptam alig volt rajtam.
2009. aug. 11. 00:57

Én nagyon felemásan állok az ékszerekhez.Rengeteg van és azt veszem meg,ami megtetszik,inkább a különleges érdekel,mint a drága.Ebből következik,hogy rengeteg bizsut hordok.

Az ezüst is vonz,de az aranyaimat alig-alig veszem fel,ezeket szinte mind kaptam,illetve örököltem./sajnos/

Vajon ti hogy álltok ezzel?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook