Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen egy igazán jó nagymama? fórum

Milyen egy igazán jó nagymama? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2008. máj. 5. 13:33
Igen, a jó nagyi foglalkozik az unokákkal....ez a legfontosabb, sajna nekem nincs ilyen....anyám nem ilyen, anyósom,meg sajnos meghalt...
2008. máj. 2. 18:55
A jó nagyi foglalkozik az unokákkal!!
2008. ápr. 28. 08:58
Olyan mint az én mamikám, aki 2.éves koromtól engem felnevelt,minden szülői segítség és anyagi hozzájárulás nélkűl.....
2008. ápr. 28. 08:57
Kedves.
2008. márc. 7. 14:35
Olyan,akinél a gyerek nem tanul hülyeséget,ahol nem hangolják ellene a szüleinek,ahol nem tömik csokival csak azért,mert a szülő megtiltotta azt...stb.Szóval együttműködik a szülőkkel a gyerek nevelésében,ha ott van nála a gyerek...
2008. márc. 7. 14:28
Olyan mint én:)
2008. febr. 26. 21:29

pont mint anyu

milyen a rossz: a férjem annya:(

77. direne
2008. febr. 26. 21:28

Megy, amikor hívják, nem megy, mikor nem hívják.

Ezt nekem egy tündéri vérbeli nagyi mondta. :-)

76. gpetra
2007. nov. 21. 11:35
Olyan, mint anyukám. :) Már két hónapja gyakorol.
2007. nov. 21. 11:24

Az igazi nagymama,mint én,egyformán imádja az unokáit,mind a hármat.Nem szabad külömbséget tenni,és nem is fogok,remélem igy lesz ezután is.

Amit magamrol gondolok,azt a gyerekeim is igy gondolják, (remélem)

74. Csak En (válaszként erre: 66. - Krysty)
2007. nov. 21. 11:17
Az én nagymamám amikor én születtem az első 2 hétben nagyon boldog volt, hogy született egy unokája és főleg, hogy lány, mert 3 fia van. Azóta lehet meghaltam ... mert nem nagyon vesz észre, hogy létezek. Öt éve született egy 17 évvel kisebb unoka mint én, na azóta megint van unokája nagymamámnak, akiért mindent megtesz. Először nagyon zavart, hogy neki csak ő létezik, de már nem. Például egyszer elmentünk sétálni hármasban (nagymamám, unokatesóm és én) találkoztunk egy ismerőssel és kérdezte merre megyünk. Erre nagymamám azt mondta sétáltassa a kicsi unokáját, engem nem is említett, pedig nem ismert engem a nő akivel találkoztunk. Szerintem ez egyértelmű volt. Azóta nem érdekel a dolog, azt tesz amit akar. Én úgyanúgy szeretem az unokatesómat, de nagymamám nem érdekel ...
2007. nov. 20. 16:49
Létezik ilyen? Biztosan,csak minket elkerül... Habár én imádom a nagyimat,mindent megtudok vele beszélni,pedig nagyon messze van tőlünk.
2007. okt. 30. 20:14
olyan mint az édesanyám és az anyósom. Mindent háttérbe helyez, ha a gyerekeimről van szó. Akkor csak ők számítanak.
71. natina (válaszként erre: 69. - Iz_eniko)
2007. okt. 30. 19:31
Nem igazán szeretni, de most van már ideje!!!
70. anngi
2007. szept. 30. 18:28
szerintem egy nagymama tobet nyujt az unokanak szeretetre ertem mint a sajat gyerknek de szerintm igy termeszetes mikor gyerekuk van tobb problemajuk van nevelni dolgozni a ferjel a hazimunkaval stb a regi idoben nem voltak a ferfiak olyanok mint most hogy besegitenek a hazi munkaba maskor masfelfogas de szerencsenk hogy most mar mas a helyzet
69. iz_eniko (válaszként erre: 68. - Ec63a7fc29)
2007. szept. 30. 18:24

Igen,én is hallottam már olyat,hogy a nagyi több szeretetet,megértést,türelmet tanusitott az unoka iránt,mint anno gyerekével szemben...

Lehet,vannak olyan emberek,akik nagymama korukra tanulnak meg igazán szeretni?

2007. szept. 30. 14:03
Érdekes, az én anyám jobb nagymama, mint amilyen anyuka volt...
67. natina (válaszként erre: 66. - Krysty)
2007. szept. 30. 13:59
Az enyéimre se volt kiváncsi, úgy halt meg, hogy a 34 éves gyerekeim nem is nagyon ismerték
66. Krysty (válaszként erre: 52. - Pencil)
2007. szept. 11. 20:44

"az első unoka a legnagyobb élmény minden nagymamának"-ezzel nem minden nagymama van így sajnos! A párom anyukája nem igazán értékeli az első, és hozzáteszem egyetlen unokáját!

Egyáltalán nem kiváncsi rá!!!

65. heni76
2007. szept. 9. 14:51
Az én anyukámból nagyon jó nagymama lett!!!!!Imádja a lányunkat,elhalmozza sok-sok szeretettel!!!!Amikor csak tud jön vagy elviszi magával egy pár napra,hogy magunkra is maradjon egy kis időnk!Nekem ez többet ér mintha drága ajándékokkal lenne elhalmozva(persze azt nem is teheti meg)!Még a drágám 2 éves de nagyon szeret a nagyinál lenni!!!!!Az én két mamám is ilyen volt!!!:):)Mai napig nagyon szeretem őket és nagyon szerettem(szeretek)velük lenni!!!
64. Donyta (válaszként erre: 62. - Kakuk Jánosné)
2007. szept. 9. 09:18
Tökéletesen egyetértek! Azthiszem nem is akad fűznivalóm hozzá.
63. eva25
2007. szept. 9. 09:16
Olyan mint az én anyukám. Imádja a kisfiam, és az életét is feláldozná érte. A kisfiam érzi mennyire szereti öt, és nagy az öszhang köztük. Sétálnak, játszótérre mennek, amikor itt a mama, csak Ö tud enni adni a fiamnak, senki más. Csüng a nyakán egész nap.
2007. szept. 5. 08:30
Olyan mint egy idősebb de fiatalos gondolkodású jó barát.Olyan aki nem felejtette el, hogy ő is volt gyerek.
2007. szept. 4. 22:48
Az élet csodálatos ajándékainak tartom a Nagymamáimat. El sem tudom mondani, mennyire kötődöm Hozzájuk. Tőlük mindig csak szeretetet és oltalmat kapok. Soha nem szóltak bele az életembe, de bármiről őszintén el lehet velük beszélgetni. Ők a példaképeim. Remélem, még sokáig velünk maradnak, hogy a születendő kis dédunokájuk is kaphasson a szeretetükből, bölcsességükből.
2007. szept. 4. 22:11
Mindkét nagymamám jó nagymama volt.DE az anyai nagymamám gyermekkorom "tündérkéje" volt! Mindent elővarázsolt,még mielőtt mi unokák,kigondoltuk volna....Egy "csoda" a jó magymama,aki az unoka(ák) kedvéért képes újra gyerekké lenni! :)
59. natina (válaszként erre: 56. - Teráz)
2007. aug. 26. 18:32
miért nem kérdezel?
58. pencil
2007. aug. 19. 22:57
mit szeretnél tudni?
57. natina
2007. aug. 19. 19:17
hogy ennyi idő alatt senki nem tud valamit az unokanevelésről?????????
56. Teráz
2007. aug. 6. 19:25

Remélem hamarosan én is egy IGAZÁN JÓ nagymama

leszek .Ez minden vágyam !

55. natina
2007. aug. 6. 11:35
az igazi nagyi szeretgeti az unokákat, de megfelelő engedek-húzok politikával neveli is őket. Én maximálisan el tudtam a két gyerkőc bizalmát nyerni, mert a sok kis titkot velem osztják meg.Sajnos nem lakunk egy helyen.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook