Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen egy igazán jó nagymama? fórum

Milyen egy igazán jó nagymama? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
114. gönczi
2010. nov. 7. 20:40
Imádja az unokáit,süt,főz,ami erejéből telik mindent megtesz értük.
2010. aug. 13. 21:20
Nem ideges,közbe netezik,verseny kerékpározik a fiu unokáival,s mindeniknek a szülinapjára tortát süt...megtanitsa legalább az esti imára,,,
2010. jan. 2. 21:09
Netezik, kocog, biciklizik, nem ideges, mesét olvas, jókat süt-főz.
111. mmacus
2009. szept. 12. 15:56

Mint az anyósom a gyerekeimnek. 18 éve ő az egyetlen nagymamájuk, de őszintén mondom, szupernagyi.

Én nem tudom, erre hogyan "érik" meg az ember, és egyelőre el sem tudom képzelni, hogy nagymama legyek, a gyerekeimet imádom, nincs még hely a szívemben unokának, és el se tudom képzelni, hogy lesz:(

110. s.Laca
2009. szept. 12. 14:39
mint az én mamám Memeske!
109. direne
2009. febr. 9. 11:42

Mint amilyen az enyém volt!

Már 10 éve nincs velem, sajnos.

Ő volt az egyetlen, aki olyannak fogadott el és szeretett engem, mint amilyen voltam és vagyok.

2009. febr. 8. 18:34

Olyan az igazán jó nagymama, amilyen a miénk volt! Sajnos, most már 7 éve csak föntről kisérheti figyelemmel, hogy alakul az életünk.

De, amig velünk élt, mindenben segitett, figyelt ránk, lehetett vele beszélgetni, nevetni, jókat főzött nekünk:P és nagyon-nagyon jó volt!

2008. dec. 18. 20:15
Nem tudom, hogy milyen a jó nagymama. Az enyém mindenre megjegyzést tesz, mindenbe beleköt. Nem tudnék olyat mondani, ami tetszett volna neki.
106. s.Laca
2008. okt. 31. 15:08

♥♥♥az én nagymamám éppen süt nekünk sok palacsintát!!!!!!!♥♥♥♥

♥ő az én memeském♥

2008. okt. 20. 13:51

Nekem már "csak" 2 nagymamám van!


Anyu anyukája sajnos meghalt már. Őt szerettem a legjobban! 7-en voltunk unokák, de mindig gondolt ránk, egyszer sem felejtett el megköszönteni bennünket. Ő volt egyben a legszegényebb is, így hogy csinálta nem tudom?


Apukám mostohaanyukáját is nagyon szeretjük! Ő az igazi édes mostoha! Szintén mindig gondol ránk és a dédunokáira! Sokszor felhívom, ha bánt valami. Mindig jó tanácsokat ad!


Na, a harmadik nagyanyám (apu édesanyja) sokat velem, a tesómmal és a gyerekeimmel nem foglalkozott. Képeket is mindig küldtem a dédunokáiról, azt hiszem egyszer megköszönte... Amikor a 2.lányom született felhívott, kérte anyut ,mert akkor volt a névnapja. Gondoltam megkérdezi, hogy vagyunk (akkor mentünk haza a kórházból), de semmi...Ilyen a nem jó nagy-, ill. dédmama!

104. s.Laca
2008. okt. 18. 12:33
mint az én nagymamá mindig gondol rám és vár haza
103. o.andi
2008. okt. 7. 22:26
ritka....
2008. okt. 7. 22:10
olyan mint az enyém volt. csak miértünk élt. decemberben lesz 7 éve, hogy meghalt.
2008. szept. 25. 21:01
Mint az anyum:D
100. enci2
2008. szept. 25. 20:56
Olyan mint az enyém!! :o)) IMÁDOM!!
99. o.andi
2008. szept. 25. 16:39
ritka...
98. s.Laca
2008. szept. 25. 16:33
olyan mint az enyém!
97. rexona (válaszként erre: 91. - 19feb52842)
2008. júl. 11. 18:53
van bizony.
96. iz_eniko (válaszként erre: 94. - Béka12)
2008. júl. 11. 18:48
Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy :(
95. snurki
2008. júl. 11. 17:14
Aki foglalkozik az unokájával és mindent megtesz érte, amit csak erejéből kifolyólag meg tud tenni...
2008. júl. 11. 16:19

sziasztok ,itt már írtam!

hazudott ,nem jött el a ballagásomra, inkább eláztatott lent vidéken csak hogy testvérei sajnálják, sőt ,még a neten is utánam nézzet van-e képrólam!!!!!

én azért is vittem képet sőt egy ajándék tollat!

mit kaptam cserébe? hozzál még képet és minek kellet jönni?vendégeket várok!

hát nem ugy nézzet ki:s :s

nem baj másnak add ,még magából is mint nekem aki segitett 5éves korom óta cipeltemneki ,fótró la tetves telekről még hátizsákot is rám agatott és megpakolta ! cserébe kaja 1rudi :s

tessék 15 leszek és anyám (bogár)szépen kifejeztem!:D nagyanyám is az ,anyém hizik mint egy cet és eltartja magát saját nevelő apjával, nagyanyám meg éli világát mindenkit mindedhova elvissz befizet és játsza az eszét!

szóval sok ember az ilyeneknek hiosz és megbecsülik !

ez van, én nem fogom!!!!!

2008. jún. 19. 18:46
hát olyan, mint én!!!!!!!
2008. jún. 19. 18:29
Hát, nem olyan , mint az én anyám....a másik meg nem él...
2008. jún. 19. 18:12
Van olyan, hogy jó nagymama?
2008. jún. 17. 10:19
Anyósom nagyon jó nagymama, azt sajnálom, hogy nagyon messze laknak (3 óra utazás)
89. s.Laca
2008. jún. 17. 10:07

mit az én mamám!!!!!!!!!

sok palacsintát süt,és zerbót és mást is ha kell, de ha nem bir aludni korán akor megcsinálja regelimet:)

meg szeret és ilyenek

2008. máj. 28. 19:30
hát fogalmam nincs,mert az enyém 8 éve csak áttvág ,és csak érdekböl ad ha ad!
87. Dizzz
2008. máj. 9. 09:41
hogy milyen a jó nagymamam?....nos, mint amilyen az enyém volt...ő nevelt fel szeretetben, tiszteletben, gazdagságban, szegénységben. Ő volt a minden!!!
2008. máj. 9. 09:38

kaptam tőle tortát ,de közben meg kinálta belöle a fél barátnőit és igy egy bele harapot nagyobb torta szelett jutott nekem a saját tortából amit tőle kaptam,jó mi?

apám kicsit kibukik a dolgain amit müvel velem, meg vele !

apánem tiltja meg hogy ne menjek hozzá,akár miket csinál megyek de megint nem fogok menni mert megit

tulzásba viszi a dolgait!!!!


meg bujkálva voltunk balcsin nyaralni mert utánunk jött!! kiakasztó

gonosz és ugyan akor mindenkinek aról áradozik hogy ugy segit meg monden, na de ez nem igaz!!!!

most sokan meglepödtekma sok sok igazságban :s

2008. máj. 9. 09:29

én nagyanyám meg kidobot mert utjába voltam 1osztályos koromban.

most meg 8koromban meg még gyanusit(JÓ HOGY SEGITEK BEVÁSÁROLNI NEKI STB...)

apámat is utálja sok sok sok pénze van ,és fukar és persze semmi oka nincs rá hoyg ezt tegye meg amit tesz mindig ellenünk,de bár kit lefizet bár kit!!


nem segit keresztbe tesz mindig!!!!!!!!!!

akiknek jó mamájuk van azokat irigylem és szeretnék egy jó és igazi nagymamát!!!!!!!!!!!


most ballagok de semmit nem tesz és iyg megsem hivom amennyi rosszat tett nekem és apámnak iyg büntetem meg,amugy sem hozzna szép virágot,inkább közölné hogy nézel ki? és kapnék 1szám olcsó virágot tuti!!!


mindenkit elvisz nyaraln tunézia minden felé,de negem sehova!!!!!!

erről enyit

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook