Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen cumit használtok és mikor? (éjjelre, vagy nappal is?) fórum

Milyen cumit használtok és mikor? (éjjelre, vagy nappal is?) (beszélgetős fórum)


2015. febr. 7. 06:49
sosem adtam cumit egyik gyerekemnek sem .
2015. febr. 1. 11:19
Nekem mam volt 9honapos korátol nem kéri magátol el hagyta!a Többinek a cici volt a cumi
2015. febr. 1. 11:09
Babylove cumit használunk az bejön a lányomnak már a kezdetektől mást nem is próbáltunk.Ugyanazt használja nappal és alváshoz is.
2015. febr. 1. 10:53

Viccet félretéve, a lányomnak anno a kórházban adtak, de túl nagyot amitől állandóan öklendezett. Utána Aventre váltottunk, de nem nagyon érdekelte, inákább csak nappal, éjszaka nem és azt is csak pár hónapig.

Ő pl. az ujját sem szopta, sem akkor sem később.

2015. febr. 1. 10:51
Nem használok cumit. Soha.
6. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Rózsaszínpárduc)
2015. jan. 31. 17:59
nem biztos, hogy át tudod őket szoktatni cumira, ha már megtalálták a hüvelykujjukat
2015. jan. 31. 09:47
A nuk-ot nem fogadta el, a Tommee tippee pure-t elfogadta. 9 hónaposan eldobta, azóta sem kell neki cumi. fogzásnál matat a szájában. Most 18 hónapos.
2015. jan. 31. 09:46
Èn mindennel próbàlkoztam, de minden cumitól öklendezett, vagy nem tudott mit kezdeni vele, nem nyugtatta meg. Vègül feladtam ès az ujjàt szopja. Egyèbkènt ennek is van elönye pl. èjszaka nem kellett 100x kelni, hogy visszaadjam a cumit a szàjâba. Most 1,5 èves ès alig szopja màr az ujjàt, inkàbb csak elalvàshoz.
2015. jan. 31. 09:44
semmilyet
2015. jan. 31. 09:26
Nekünk első perctől kezdve a Mam cumik jöttek be. A nuk és az avent nem.
2015. jan. 31. 09:10
Sziasztok! Azért nyitottam ezt a fórumot,mert babáim egyre inkább a hüvelykujjukat részesítik előnyben és szeretném,ha helyette inkább elfogadnák a cumit.(az indokok most nem fontosak) Lehet, hogy a cumi nem jó nekik,más típusú,formájú kellene,ezért érdekel,hogy akiknek a babája valamilyen cumit nem fogadott el,majd újabbat elfogadott,azok milyen márkájú cumik voltak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook