Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen barátnő az ilyen? fórum

Milyen barátnő az ilyen? (beszélgetős fórum)


1 2 3
45. d3c6e89fee (válaszként erre: 44. - Dfe0f5c485)
2009. szept. 4. 11:20
Még csak nem is köszönt neki? :O
2009. szept. 4. 10:55
sziasztok! elmondom, ha itt vagytok, hogy az ex barátnőm tegnap együtt utazott a lányommal, de szóra se méltatta. úgyhogy ezek után tényleg csak ex......
43. dfe0f5c485 (válaszként erre: 42. - 021a029148)
2009. szept. 1. 14:44
erre nem tudok mit mondani. ez pedig ritkán fordul elő.
42. 021a029148 (válaszként erre: 41. - Dfe0f5c485)
2009. szept. 1. 14:11
Hát igen, az ember többet vár egy baráttól. Mi lenne, ha még a segítségére is szorulnál?
2009. szept. 1. 13:52
beszélni még biztos, hogy fogunk, mivel itt lakik mellettünk, előbb-utóbb biztos összefutunk, de barátnőmnek nem tekintem ezek után. nem tudnék úgy beszélgetni vele többet úgy mint eddig.nagyon rosszul esett, hogy ott döglöttem egy hétig,az ágyban, az összes szomszéd meglátogatott csak ő nem.pont akit legjobban vártam.
40. 021a029148 (válaszként erre: 39. - Dfe0f5c485)
2009. szept. 1. 13:14
Ezeket a kételyeidet mind tisztázhatnád vele, és szerintem mindkettőtöknek ez volna a legjobb.
2009. szept. 1. 13:08
nem állítom hogy irigy, csak volt hogy így éreztem.midig csak a panasz, hogy semmire sincs pénz bezzeg az én párom ezt meg ezt csinál, milyen jó nekem , meg hogy nekik nem tellik most err, meg arra, mi meg mindig csinálunk valamit.a házon. de hát mi se lopjuk a pénzt, párom is keményen dolgozik, napi 16-18 órát.én is dolgozom,elég keményen.(most táppénz)amink van az 24 év kemény munkája.semmi irigylésre méltó nincs nekünk.
38. 021a029148 (válaszként erre: 37. - Dfe0f5c485)
2009. szept. 1. 12:49
Szerintem, ha így is van, akkor azok csak kifogások! Ha a barátnőm jobb körülmények között él, vagy jobb munkahelye van, vagy valami szerencse éri, annak én is örülök, vele együtt, és nem irigykedek. Mert a barátságba nem fér bele az irigység. És nem tekinteném többé a barátomnak, ha megtudnám, hogy irigység miatt távolodott el.
2009. szept. 1. 12:23
számító gépük nincs.az sms-is még esetleg másnap,de ennyi idő után? annyi mindenre gondoltam közbe, pl. nem irigy-e esetleg? volt hogy beszélgettünk, és mondom, neki, hogy letelt a lakás otp, meg a kocsiról a lízing, és elég érdekesen mondta, hogy bezzeg ők még vagy tíz évig fizetik. vagy: mondta, hogy a lányomtól kérdezte hogy vagyok, és "foghegyről válaszolt"majd tovább ment. vagy: mondta, hogy lányom nem ismerte meg, ő köszönt rá,esetleg ezek miatt megharagudott?
36. 021a029148 (válaszként erre: 35. - Dfe0f5c485)
2009. szept. 1. 12:08
és email, vagy sms? Pl. "Hogy megismersz-e még?" vagy "Nem felejtettél el valamit?" És ha nem válaszol, vagy hogy mit válaszol, az is sokatmondó lehet.
35. dfe0f5c485 (válaszként erre: 34. - 021a029148)
2009. szept. 1. 12:02
de ahhoz, hogy megmagyarázza, nekem kéne át mennem,azt meg nem szeretném, mert úgy érezném, hogy rá akaszkodok. végül is abba maradtunk, hogy átjön. mert mikor úgy volt megbeszélve hogy én megyek,én mindig mentem.(hüjén érezném magam, ha ezek után én megyek.)
34. 021a029148 (válaszként erre: 33. - Dfe0f5c485)
2009. szept. 1. 11:37
Sztem igen, nem érdemes rá időt pazarolni. De ha az nyugtatna meg, hogy Te mindent megtettél ezért a barátságért, akkor még egy lehetőséget adj, hogy megmagyarázza. De ezt Neked kell tudnod, hogy megéri-e.
2009. szept. 1. 11:24
és akkor most mi van. hagyjam a fenébe?
32. 021a029148 (válaszként erre: 31. - Dfe0f5c485)
2009. szept. 1. 11:03
Nem érti, és Téged sem ért.
31. dfe0f5c485 (válaszként erre: 30. - 021a029148)
2009. szept. 1. 10:13
nem tudom mit gondoljak, mert a fiamat nagyon szerette ő is . tudja, látta, hogy nekem a gyerekeim a mindenem. hogy csak értük élek. amikor megszólt, akkor se mutattam, hogy milyen rosszul esett. úgy gondoltam, hogy nem érti,mert neki nincs.
30. 021a029148 (válaszként erre: 28. - Dfe0f5c485)
2009. szept. 1. 09:54

A lelki ápolást nem konkrétan értettem, hanem az a barátság része, bármilyen helyzetben.

Gondolom, azért nem szaladt be, mert nem akart. Az pedig, hogy megszólt a temetőbe járásért, szintén azt bizonyítja, hogy nem vagytok egy hullámhosszon, és nem is segíteni akar Neked. Ez nem barát, mert a barátság megértésen, önzetlenségen és elfogadáson alapul!

29. dfe0f5c485 (válaszként erre: 27. - D3c6e89fee)
2009. szept. 1. 09:45
hát ő nem jött. a kórházba nem is vártam, mert másik városban műtöttek, mondta is, hogy nem tud jönni, mert messze van. mondtam neki, hogy el se várom, majd jövök pár nap múlva, és úgy váltunk el, hogy itthon leszek akkor átjön. már nem is várom.
28. dfe0f5c485 (válaszként erre: 26. - 021a029148)
2009. szept. 1. 09:41
de hát itt mentek el a ház előtt, vagy csenget, vagy beszalad,minden évben igy volt. biztos látta pedig, hogy 5 perc után eljöttem, nem gondolta, hogy miért?én nem szorulok lelki ápolásra, a műtét nem viselt meg lelkileg, janikáról nem is nagyon beszéltem már vele az utóbbi időben, mert azért is " megszólt" hogy miért megyek minden nap a temetőbe?
2009. szept. 1. 09:24

Nekem is volt egy olyan barátnőm, aki kb két éven keresztül ecsetelte a problémáit a barátjával, nem igazán értettem soha a dolgot, hogy miért olyan nagy probléma, ha a haverjaival van. Aztán kb két év múlva kiderült, hogy tök másról van szó, kicsit leesett az állam, hogy hogy tudott így elbeszélni az egész mellett...

Aztán jött a hívás, hogy kórházba került (kicsit kikészült) gondolkodás nélkül ültünk be a kocsiba és mentünk be hozzá.

26. 021a029148 (válaszként erre: 25. - Dfe0f5c485)
2009. szept. 1. 09:17

Ja, így teljesen más a helyzet! Ezt én sem tudnám megbocsátani. Ez nem barátság. Szerintem zárd le magadban, hogy akkor ez ennyi volt. Nekem is volt olyan barátnőm (ráadásul akkor az egyetlen), aki velem nem jött el szórakozni, de mással igen. Ez akkor olyan rosszul esett, hogy le is építettem ezt a kapcsolatot, mert úgy éreztem, nem számítok már neki. És nem jött utánam, hogy rendbehozzuk, tehát tényleg nem számítottam neki.

Lehet, hogy csak annyi az oka nálatok, hogy most Te szorulsz bátorításra, vagy lelki ápolásra, és ez már nem fekszik neki. Most nem ő van a középpontban, nem róla szólnak a dolgok, és ő nem akar Rád áldozni magából! Nem is érdemeli meg, hogy Te foglalkozz vele, nem érdemli meg a barátságodat, ha nincs benne önzetlenség.

25. dfe0f5c485 (válaszként erre: 20. - 021a029148)
2009. szept. 1. 07:13
szia gsilver! veled is beszéltünk már.nem hívom fel.biztos, hogy nincs baj.mikor utoljára beszéltünk, mondta, hogy megyünk a fogathajtóra(10 éve van itt nálunk.) 2-3 hete volt. vártam, ahogy szoktam. hogy jön, vagy jönnek a párjával, mikor hogy. be szokott szólni, iszunk egy kávét és megyünk 9-körül. délig vártam. lányom haza szaladt, hogy nem megyek? rögtön tüdike(barátnője) fog következni, és megígértem, hogy megnézem. jó kimentem,és látom, hogy kedves "barátnőm" ott ül. olyan rosszul esett, hogy nem szólt be, hogy megnéztem tündit, és haza mentem. szerencsére du. jöttek hugomék, és velük kimentem. de addigra már ők nem voltak ott. ezért én nem hivogatom, csak nem értem mi a fene lett vele?legalább tudnám.?
2009. szept. 1. 05:03

sziasztok! tegnap megint nem jött be a hoxa.

kriszta! lehet hogy nekünk egy barátnőnk van? mert amit itt leírtál, olyan mintha őrá mondtad volna.az állandó morgolódás, minden pontosan így volt.

asszonyka:azt írod hogy olyan gondja lehet ami annyira leköti, hogy azért nem jut át.. ugyan mi? gyereke nincs. állatok: 1 pici kutya. semmi más.háztartás? azért az nem nagy gond. anyagi? siránkozásának fő témája. de ismer, tudja, hogy én nem várom, hogy bármit is hozzon.....valami más.

23. ad96793c81 (válaszként erre: 18. - Dfe0f5c485)
2009. aug. 31. 18:00
Szia! Szerintem egy valódi barátságban nem kell odafigyelni, hogy mit mondasz. Pont az őszinteség az, ami nagyon fontos az ilyen kapcsolatokban. Volt nekem is hasonló, elég régi barátság. Egy idő után azonban feltűnt, hogy csak "siratófalnak" kellek. Soha semmi másról nem volt szó, csak hogy milyen hülyék a kollégák, a párja, a szülei stb. Ráadásul újra és újra ugyanazt mondta el minden találkozáskor. Évekig vigasztaltam, nyugtattam, amíg egyszer egy fontos problémámat akartam megosztani vele. Kb. két mondatot mondhattam, szavamba vágott és ismét róla szólt minden... Akkor megmondtam neki, hogy semmi siránkozás, csak azt mondja el, amit még nem hallottam tőle. Ezzel vége is szakadt a "barátságnak", ma már mást boldogít... szerintem többségünk életében legalább egyszer összefut ilyen típusú emberkével.
2009. aug. 31. 17:40

Nem tudom barátnak nevezni:(


Az igaz barát jóban-rosszban Veled van!

21. asszonyka (válaszként erre: 18. - Dfe0f5c485)
2009. aug. 31. 17:38
Hat ha olyan kozel lakik szegyelheti magat hogy nemment at hozzad.Igaza van annak aki azt irta az ilyen nem baratno.Bar lehet hogy vannak gondjai amik lekotik annyira, hogy "nem er at " hozzad.
2009. aug. 31. 07:55
Én felhívnám, és egyértelműen rákérdeznék, hogy miért nem jött, amikor megígérte. Valami baj van, hogy nem jött, vagy nem akar már? És abból kiderül úgyis, hogy barát-e, melletted van-e, "kellesz-e" neki. Ő is hibázhat, vagy lehet más oka is, esetleg ráébredhet, hogy elhanyagolt. A bizonytalanságnál még mindig jobb és szerintem ez nem megalázkodás! Utána Te is tudod, hogy viszonyulj hozzá.
2009. aug. 30. 23:05

szia.

én biztos elgondolkoznék, hogy barát e az ilyen.

mindig azt mondom, ha még nem is futunk össze minden nap, nem is beszélünk, de a bajban azért összetartunk. szerintem ilyen a barát. mármint aki nem csak annak mondja magát.

sajnálom, hogy ilyen Veled.

18. dfe0f5c485 (válaszként erre: 17. - Asszonyka)
2009. aug. 30. 22:08
szia! eddig ez nálunk is így volt, és nem azért nem jön hogy mit hozzon, tudja, hogy nem kell semmi,és a távolság se gond, egy kis faluban lakunk. egy üres telek választ el tőle (kb.80-100 m)nincsen oka haragudni. sőt mindig annyira oda figyelek, hogy mit mondok, mert olyan morgolódós fajta. (munkahelyre, párjára)
2009. aug. 30. 21:16
Hat kedves katimamo szerintem hogyd majd jelentkezik.Nekem hala az egnek olyan baratnom van aki mindeg tudja meg azt is mikor van a szulinapom.Barmilyen gonddal fordulhatunk egymashoz mindeg kibeszelhetjuk a gondjainkat, es ez nagyszeru dolog, mert megtudjuk egymast nyugtatni.Kozullunk idaig csak o volt idaig muteten, de en alig vartam hogy mehessek hozza.Nem az a lenyeg hogy mit visz az ember hanem a teny hogy totrodom a masikkal es utana elvarhatom tole, hogy ha en kerulok kesala o is eljojjon hozzam.
16. dfe0f5c485 (válaszként erre: 13. - D3c6e89fee)
2009. aug. 30. 19:06
nem tudom! hogy mi lehet az ok. lehet, hogy nekem kéne át mennem? de nem szeretnék."rá akaszkodni"a műtét előtt kb.2 héttel mondtam neki, hogy át mennék, vagy jöjjön át beszélgetni, azt mondta, hogy halasszuk el, mert fáradt. most akkor hogy menjek? vagy hagyjam a fenébe?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook