Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen barátnő az ilyen? fórum

Milyen barátnő az ilyen? (beszélgetős fórum)


1 2 3
75. dfe0f5c485 (válaszként erre: 74. - 021a029148)
2009. okt. 9. 10:58
igen, ilyenkor én a hugaimat hívom.és mióta megműtöttek, azóta szoktam ide ülni, és itt is jól kibeszéljük magunkat. itt is jó kis csapat vagyunk.sajnos, a hoxa nekem ritkán jön be, a nlc-én szoktunk beszélgetni.ez egy ritka nap, mikor ide is tudok jönni.
74. 021a029148 (válaszként erre: 73. - Dfe0f5c485)
2009. okt. 9. 10:35
Mondjuk így tényleg nehezebb a dolgod. Talán nem is az a lényeg, hogy barátnő legyen, hanem egyáltalán olyan valaki, akivel bármit megbeszélhet az ember, lehet az akár családtag is. Ha van, örülni kell neki és megbecsülni. Nekem össz-vissz 2 olyan ember van, akivel bármit megbeszélhetek, de mi még talán ritkábban találkozunk, mint ti. De azért telefonon, neten is megkerssük egymást, ha valami olyan történik, amit azonnal el kell mondanom, panaszolnom, kérdeznem vagy tanácsot kell kérnem.
73. dfe0f5c485 (válaszként erre: 72. - 021a029148)
2009. okt. 9. 10:09
ez egy kis falu. itt mindenkit ismerek, és akivel nem lettünk barátnők 20 év alatt, szerintem már nem is fogunk. más valakivel néha beszlni ha összefutunk, és más egy barátnővel mindent megbeszélni.én most akkorát csalódtam, hogy nem vágyom új barátnőre. a hugaimmal szeretek lenni, csak sajnos nem itt laknak. de azért 2-3 hetente jönnek, vagy én megyek. holnap is jön az egyik.
2009. okt. 9. 09:42
Nem is hiszem, hogy kell keresni, ha nyitott az ember mások irányában, akkor jön az magától is idővel. Minél több embert ismersz meg, annál nagyobb az esélyed arra, hogy az azonos gondolkodásúakat ki tudd szelektálni, aztán akár barátság is lehet belőle.
71. dfe0f5c485 (válaszként erre: 70. - 021a029148)
2009. okt. 9. 09:36
itt biztos nem találok, de nem is keresek.megvan nekem a saját bajom, nem kell senki.ez jó lecke volt.mióta meghalt a fiam, kerülnek az emberek.pedig aki ismer, tudhatná, hogy ezel csak mégjobban megbántanak.
70. 021a029148 (válaszként erre: 69. - Dfe0f5c485)
2009. okt. 9. 08:51
Szerencsére azért nem mindenki ilyen, és lehet, hogy találsz egyszer olyat, aki érdemes a Te barátságodra. Akiről írtál, biztosan nem. Sztem jól cselekedtél.
69. dfe0f5c485 (válaszként erre: 68. - Rebus79)
2009. okt. 9. 08:46
az biztos, hogy végeztem vele! nincs szükségem olyan barátra, akinek a panaszát hallgatom állandóan, és mikor várom, hogy egy kicsit mellettem legyen mikor szükségem lenne rá, le se szar. el vagyok én nélküle.de nem is kell többet egy barátnő sem.
68. Rebus79 (válaszként erre: 67. - Dfe0f5c485)
2009. okt. 9. 07:36
nem tudom egyesek mmit képzelnek magukról,azt hiszik bárkivel bármit meg lehet tenni?
67. dfe0f5c485 (válaszként erre: 51. - Rebus79)
2009. okt. 9. 06:43
szia! ezt a barátnőt le kell tojni. nem érdemli meg a barátságodat. ha olvastátok az elején írtam, hogy velem mi történt.múlt héten találkoztam vele, együtt utaztunk. odaért a buszhoz, nagyon zavarba jött, mikor meglátott, kérdezte, haragszom? mondom: ugyan miért? mert le se szartál egész nyáron? mondja: nem volt kedve kimozdulni, de hétvégén tényleg átjön. mondtam: ahogy érzed. de nem jött. annnyira tudtam, de mostmár nem is szeretném, hogy átjöjjön. és tudjátok mi volt a leg érdekesebb? az, hogy mikor felszálltunk a buszra, én mentem elöl, és úgy ültem belülre, hogy mellém tudjon ülni, hogy majd az úton beszélgetünk, mint máskor, de ő leült egy idegen mellé.hát ez volt az utolsó csepp. ezen úgy berágtam! majd pár nap múlva, jövök haza, mikor száltam fel, ő már ott űlt, és csúszott bentebb, hogy üljek oda, én mondtam, hogy kössz nem, és elmentem hátra. remélem, ezen elgondolkodik, hogy miért nem ültem mellé. de mostmár tehet bármit, nem foglalkozom tovább vele.lezártam. nincs szükségem barátnőre. van egy aranyos szomszéd néni, ha nnagyon bezélgetni akarok, hozzá mindig mehetek.
66. Anka71 (válaszként erre: 57. - Rebus79)
2009. szept. 28. 15:04
Hidd el, nekem is csak egy. Akiket felhoztam példának, hát azok max. havernők.
2009. szept. 28. 14:12

Nem a pénz érdekel bár nem mondom jó lett volna ha meg marad csak az volt gusztustalan, hogy az egyik lányomat használta ehhez.

Ami lelkile még mindig kíséri

64. Rebus79 (válaszként erre: 63. - Pancsipanna)
2009. szept. 28. 14:06

Hu az nem semmi............

Nem tudom én is kibe tudnék bizni ezek után!

63. pancsipanna (válaszként erre: 62. - Rebus79)
2009. szept. 28. 13:31

De nagyon jó lenne valakivel megosztani a dolgokat vagy csak nevetni egy jót. Csak a félelmem nagyobb.

Az utolsó bnőnek hitt ember kb.400ezerrel huzott be aztán elég gáz a helyzet

62. Rebus79 (válaszként erre: 61. - Pancsipanna)
2009. szept. 28. 13:28
És nem hiányzik néha egy barátnő?
61. pancsipanna (válaszként erre: 60. - Rebus79)
2009. szept. 28. 13:07

Ezzel én is igy vpltam , de nem jutottam semmire aztán mára már a párom, agyerekeimés a gép maradt nekem

Már nem megy a közelre engedés mindig van egy belsö stop

2009. szept. 28. 12:58
Valahogy nekem is változtatnom kell,hisz így mást nem fogok mind segiteni és csalódni,nem akarom hogy erről szoljón az életem,csak 1 barátnőm legyen de akkor arra számithassak mindig.........
59. pancsipanna (válaszként erre: 56. - Rebus79)
2009. szept. 28. 12:56

Szerintem amig valakiben van emberség és sajnálat addig soha nem tanul.

Pl: én azt csinálom, hogy itt irkálok és nevelem a gyerekeimet és meg próbálok lakatot tenni a szívemre ez a külsö embereknél bejött ,de a családnál más a helyzet

58. 021a029148 (válaszként erre: 55. - Rebus79)
2009. szept. 28. 12:44

Ne is foglalkozz a miértekkel, ugyanis ha ő érezte volna ennek az egésznek a jelentőségét, akkor megindokolta volna, és lehet, hogy lett volna olyan indok, amit el is lehetett volna fogadni. De így, hogy az ő véleménye az egészről az, hogy gyerekesen viselkedsz...

Nem éri és nem érdemli meg, hogy ezek után Te még fogalakozz az egésszel.

57. Rebus79 (válaszként erre: 54. - Anka71)
2009. szept. 28. 12:37
Lehet,sőt biztos hogy igazad van,akkor ha így nézem a dolgokat akkor nincs egy barátnőm se!!!
56. Rebus79 (válaszként erre: 53. - Pancsipanna)
2009. szept. 28. 12:35
Sajna én is már sokszor csalodtam.Minddig megfogadom hogy senkit nem engedek magamhoz közel,elég a 3 lépés távolság!De az az áldott jó szívem............mindig az miatt fázok rá!Mikor fogok tanulni ebből?
55. Rebus79 (válaszként erre: 52. - 021a029148)
2009. szept. 28. 12:34
Sajnos ugyanott voltak.Szombaton végignéztük a szüreti felvonulást,amiről ő is tett fel képeket,ja meg a koncertekről is voltak fent fotók.De ha nem akartak talizni velünk,akkor mért hivtak,és utána mért hazudta hogy nem voltak,nem értem!De már nem is érdekel.
54. Anka71
2009. szept. 28. 12:33

Én is mellé nyúltam jó ideig, de rájöttem, hogy bennem van a hiba, mert túl hamar titulálok valakit barátnőmnek. Azóta magasabbra tettem a mércét, és a többi, az csak ismerősöm, de nem barátnőm. Egy csaj maradt fenn a szűrőn, akire minden körülmények között számíthatok.

Mert nem barátnő az, aki:

Boldogan írom neki sms-ben, hogy lányom bejutott (kőkemény felvételivel) az áhított suliba, és még egy válasz sms-t sem kapok. 3 hét múlva találkozunk, akkor újra mondom neki, és elhúzott szájjal közli, hogy "tudom, írtad".

Az sem barátnő, aki minden évben májusban idehozza az ős (meg a családtagjai) adóbevallását, elviharzik azzal, hogy "köszi, aztán majd elugrunk egy cukiba", aztán egy évig se nem telefonál, se nem emailezik. Majd májusban újra kezdődik ugyanez a forgatókönyv.

Az sem barátnő, akivel együtt koptattuk szakközépben az iskolapadot, együtt mentünk férjhez, egy évben szültünk, aztán ha én nem hívnám telefonon, akkor őmiatta már meg is halhattam volna.


Hát, ezek példák az én négy évtizedes életemből, az ilyeneket - tanácsolom - le kell építeni.

Nem szabad mindenki barátnőnek titulálni, és túl kell tudni lépni kapcsolatokon.

53. pancsipanna (válaszként erre: 51. - Rebus79)
2009. szept. 28. 12:25

Rossz belátni de az ilyen embereket hagyni kell.

Tapasztalatból mondom én mindig mellé nyúlok a barátnő választásban.

Sajna nem vagyok jó ember ismerő mindig bepaliznak.

Ezért lettem zárkozott és a bizalom meg adás sem éppen az erősségem.

52. 021a029148 (válaszként erre: 51. - Rebus79)
2009. szept. 28. 12:19

Szerintem igazad van abban az esetben, ha valóban, bizonyíthatóan akkor és ott voltak, ahová veletek mentek volna.

Nem lehetnek ez egy másik boglári kirándulás képei? Nem megkérdőjelezni akarlak, nehogy félreérts, hanem csak nehogy félreértésből adódjon. Bár ezt meg tudta volna magyarázni, ha így lett volna. És még most is meg tudná magyarázni, miért tette, ha akarná.

Szerintem ha ebben ő nem partner, akkor ne foglalkozz vele többet.

2009. szept. 28. 11:17

7 éve van egy házastárs barátunk.A csaj terhesen sokszor jött hozzánk,és mindig kérdezte mit főztem,szóval mindig adtam neki kaját.Ruhákat is adtam zsákszámra neki.Ők nem nagyon tettek értünk semmit,de nem nagyon foglalkoztam vele,hisz örültem hogy segithetek.Szóval 7 éve tartott ez a barátság.

Augusztus közepén voltak nálunk,és mondták hogy 20.-a körül menjünk el pár napra Boglárra gyerekek nélkül,mi csak 4-en.Mondtam neki hogy megbeszélem anyuékkal hogy vigyáznak e a gyerekekre,mert mi ilyet még nem csináltunk hogy gyerekek nélkül mentünk volna el több napra.20.-án elvittük a lányaimat programokra,majd a barátnőmmel megbeszéltük hogy 21-22-én akkor megyünk és bogláron talizunk.Még rácsörögtem hogy mi most indulunk,azt mondta hogy ott vannak anyósék náluk ,de majd csörög ha odaértek ők is.

Mi vártunk de nem telefonált senki se 21.se 22.-én.Annak ellenére mi jól éreztük magunkat,bár betegen hagytam ott anyura a kisebbik lányunkat.

Elteltek az ünnepek,majd msn-en jelentkezett,ahol én leszurtam hogy mért nem jöttek,azt válaszolta hogy náthás lett,de azért telefonálhatott volna..........

Rá pár napra láttam hogy tett fel az iwiwre képeket,és ott voltak Bogláron!

Kitöröltem mindenhonnét,és akármit is irt nem voltam hajlandó vele beszélni.

Tegnapelött találkoztam vele a játszn,de nem jött oda csak köszönt.

Erre este írt egy sms-t hogy látta hogy mindenhonnét kitöröltem,ami bunkó dolog volt a részemről.Visszaírtam neki hogy az volt bunkóság amit velünk müveltek.Azt mondt agyerekesen viselkedem.Szerintetek?

50. 021a029148 (válaszként erre: 49. - Rebus79)
2009. szept. 28. 11:04
Mesélj!
2009. szept. 28. 09:26

Sziasztok

Csatlakozhatok hozzátok?Most estem túl egy barátnői csalódáson.

48. dfe0f5c485 (válaszként erre: 47. - Ad96793c81)
2009. szept. 5. 08:10
szia! igazad van. csak nem értem hogy lehettem ekkora marha hogy eddig ezt nem vettem észre. párom már annyiszor mondta, hogy én olyan naiv vagyok sokszor, mint egy kamasz. általába ezért szoktam pofára esni. ha jól bele gondolok mindig is zavart ahogy kioktatott a gyerekekről,(mindig az zavarta, hogy mért pakolok utánuk) csak nem szóltam érte, mert nem akartam elveszíteni. de egy ilyen barát már nem is hiányzik annyira.( majd iratok másik szemüvegett, hogy ezentúl tisztán lássak)
2009. szept. 4. 15:25
Az igaz, hogy az irigység mindent tönkre tud tenni. Azt viszont biztos nem látja, hogy mennyit dolgoztok ahhoz, hogy úgy éljetek, ahogy éltek. A végeredményt látja, mert csak azt akarja meglátni. Írtad, hogy a párjára is panaszkodik, újabb ok az irigykedésre, hogy ti viszont jól megvagytok. Jól teszed, ha nem foglalkozol vele ezután. Kicsit hosszú idő után bújt ki szög a zsákból, de legalább tudod hányadán állsz vele.
2009. szept. 4. 11:34
nem de már nem is érdekel
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook