Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen autóba köthető mózeskosaras babakocsi létezik? fórum

Milyen autóba köthető mózeskosaras babakocsi létezik? (tudásbázis kérdés)


14. Noj84
2009. nov. 9. 13:38
giordani 3per8 pl., én az enyémet most fogom eladni mert a babám unja a babakocsit.
13. madul (válaszként erre: 12. - 1eb84e4bad)
2008. okt. 18. 22:23
Az E utáni szám a jóváhagyó ország számát jelzi, ez be van karikázva. Az alatta lévő számsor első két karaktere kell kezdődjön 03 v 04-gyel.
12. 1eb84e4bad (válaszként erre: 5. - Ani32)
2008. okt. 17. 20:10
Az E utáni szám nem a származási országot jelenti?
11. Zsu77
2008. okt. 17. 13:45
Nekünk Bébé Co.volt. Hosszabb utakat lehetett megtenni, mert vízszintesen pihenhetett benne a baba. Viszont nagyon nehéz és a váza nagyon nagy, jól megizmosodtam tőle:)))
10. Alexa77 (válaszként erre: 6. - Madul)
2008. okt. 13. 12:12
Rendőr mondta, de lehet, hogy tévedett.:-)
9. madul (válaszként erre: 7. - Momo679)
2008. okt. 12. 22:02

Szia!


Hát nem olcsó! A Jané több mint 2 éve került 150e ft-ba. 3 kerekű, asszem futó babakocsi a megnevezése. Nagyon strapabíró, nem zörög-lötyög egy fél év múlva. Hátránya: nem a legkönnyebb bkocsi:-(

Érdemes szétnézni több üzletben is, vannak kifutó modellek akciós áron.

2008. okt. 12. 21:14
Ani! Ha jól értem, annak a Graconak van mózeskosár része is, ami szintén autóba köthető? És mi a pontos neve?
2008. okt. 12. 20:50
Köszönöm a válaszokat. A chiccoról és a Janéról én is hallottam. De azok elég drágák, nem? És egyelőre én úgy gondolom, hogy hordozót nem akarok venni, hanem a mózesben szeretném hordani és ezért kellene autóba köthető.
6. madul (válaszként erre: 4. - Alexa77)
2008. okt. 11. 10:57

Szia!


Nem jól tudod:-) A mózeskosár is beköthető és szabályos is. Csak hátsó 2 ülésre rögzíthető, menetirányra merőlegesen. A két végét tudod 2 biztonsági övvel bekötni, a picit pedig a derekánál/hátánál tartja egy széles öv. Ebben hosszabb távon is utazhat a pici mivel vízszintesen fekszik, a bébihozdozóval ellentétben.

2008. okt. 11. 09:31

Arra figyelj a vásárlásnál, hogy januártól csak olyan gyerekülés használható az autókban, aminek minimum 3-mas számozása van. Az üléseken találsz egy E betűt egy kis címkén és utána a számot. Ennek a számnak kell minimum 3-nak lennie.

Mi is most vettünk. E11-es számozása van. Én a Graco nevű babakocsit választottam, mert több jó tulajdonsága mellett még az sem elhanyagolható, hogy nagyon jó ára van. Újonnan 40-50 eFt-ért is megvásárolható. A babakocsinak van egy kivehető mózeskosár része, melyet születésétől használhatsz, később pedig ott van 3 fokozatú hagyományos ülése is. Nagyon könnyű a szerkezete, ami nem elhanyagolható ha emelgetni kell. Kapható hozzá egy műanyag rögzítő is az autókhoz. Ez azért jó, mert nem kell mindig újra és újra bekötni a mózeskosarat, elég csak bekattintani.

2008. okt. 11. 07:35

Sziasztok! A szabályok szerint kizárólag a bébihordozóban szabad szállítani a picit, úgy tudom.

Egyébként nekünk Pierre Cardin van, szeretjük, jól bevált.

2008. okt. 11. 01:32

Szia momo679!


Nekünk Jané babakocsink van. 3 részes: mózeskosár, bébihordozó, sportkocsi. A mózeskosár és a hordozó is beköthető az autóba. Ha kérdésed van, szívesen válaszolok!:-)

2008. okt. 10. 23:35
Pl. chicco, jané... Keress rá egy-két bababoltra a neten, és nézd meg a kocsikat. Sok ilyet ki fog dobni!
2008. okt. 10. 22:47
Milyen autóba köthető mózeskosaras babakocsi létezik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook