Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen a szűz-jegyű gyermek? fórum

Milyen a szűz-jegyű gyermek? (beszélgetős fórum)


11. boszi1968 (válaszként erre: 1. - OlíviaAnna)
2009. jún. 1. 14:34
szüz jegyü gyermek.:már kiskorába tiszta és rendezett,mindig tudja,hol találja a saját holmiát.szeretni fogja a gyakorlati tapasztalatokat,és a fokozott tanulást.nem jellemző rá hogy koszos legyen de szeretni fogja azokat a dolgokat amik a talajjal vannak összeköttetésbe.vagyis a kertészkedés,és a kézmüvesség a kedvenc hobbijai közé fog tartozni.
10. naildi81 (válaszként erre: 9. - Sena)
2009. máj. 29. 20:54

Én azt hittem, hogy a lányom után (ő nyilas), a szűz-jegyű gyerekem csak nyugodtabb lehet. Hát nem így lett. Egészen hat hónapos koráig nem igazán volt vele probléma, nem sírt sokat, nagyon nyugis gyerek volt. Aztán teljesen megváltozott. Azóta pörög rendesen, és türelmetlen. Ettől függetenül egy cukipofa!

A rendszeretést meg remélem előbb megtapasztalom, mint a felnőtt kora, mert most iszonyat pakolós:))))

9. Sena
2009. máj. 29. 19:57
Elvileg szűz jegyű lesz a lányom, ha időben születik vagy kicsit késve. Megnyugodtam hogy azt írtátok nem sír sokat. A fiam oroszlán, tipikus uralkodó alkat. Ha nem tetszik neki valami (ilyen kb 5 percenként van) nemhogy sír, hanem üvöltözik! Jó lenne egy nyugisabb hugica! :D
2009. máj. 29. 19:48

Felnőtt korukban nagyon rendszeretők, egyenesek, nyiltak, ami a szivükön az a szájukon /nem mindig jó/ barátságosak, segitőkészek, ügyesek mindenhez, jó munkaerők, megbízhatóak, szeretni valók. Csak nagyon jó dolgok tartoznak hozzájuk.

És így is legyen, kívánom minden kicsinek.

2009. máj. 29. 18:38
Az én kisfiam 2007.09.05-én született. Rá is nagyon jellemzőek ezek a tulajdonságok. NEm lehet leállítani, egésznap pörög. Szinte csak akkor van nyugton mikor alszik. Szerencsére azért az alvókja jó. Nagyon nyitott mindenre, és mindekire. Az emberek társaságát keresi, a pici babakát pedig nagyon szereti.
2009. máj. 29. 18:12
Nekem is ilyen a kislányom.2008.szept.18.-án született.
5. mtt80 (válaszként erre: 1. - OlíviaAnna)
2009. máj. 29. 17:50

Szia!

Az én kisfiam is szűz jegyű. Ő aug. 26-án született. Amiket írtál rá is nagyon jellemző. Különösen az örökmozgóság, a nyitottság és az hogy nem fél az idegen dolgoktól és emberektől. Ő is bárkihez odamegy, soha nem félt még senkitől. A sírással is ugyanígy állunk, csak akkor sír, ha már tényleg nagyon fáj valamije. Kisbaba korában is, mindig azt mondták, hogy észre sem lehet venni, hogy ebben a házban baba van. Ugyanis nagyon ritkán sírt.

Nagyon oda kell rá figyelni, mert minden érdekli és nincs veszélyérzete. Imádja az állatokat és a természetet.

2009. máj. 29. 17:26

Kislányom 2008.09.03-án született,és ugyan úgy jellemezném én is mint amit leirtál.És az az érdekes h az idegenektől nem fél,sőőt múltkor odakéredzkedett az orvosnál az asszisztenshez,aki úgy meglepődött h ilyen kis barátságos:)

Még azt írnám hozzá h kislányom személetlen figyelmes és a kajcsikban nem válogatós,amit kap megeszi:)

3. 36662af67d (válaszként erre: 1. - OlíviaAnna)
2009. máj. 29. 16:01
Szia! Kisfiam 2006 szept. 22.-én született és amit leírtál, többnyire jellemző Rá is! :)
2009. máj. 29. 16:00
Szia, Marci 15-én született, és igazából én még nem is gondolkodtam azon, hogy vannak-e már tipikus Szűz-viselkedési jegyei, de ahogy leírtad, hogy milyen a lányod, ráismertem... :)
2009. máj. 29. 15:57

Kislányom 2008 szept. 22-én született. Egy-egy személyiségjegy már felfedezhető a viselkedésében, pl. aktivitási szintje magas, örökmozgó, könnyen alkalmazkodik, érdeklődő, nyitott, nem bizalmatlan az új dolgokkal / emberekkel szemben, ok nélkül szinte soha nem sír, de ha sír - akkor teletüdőből.

Kíváncsi lennék olyan anyukák válaszaira, akik szűz babát nevelnek / ismernek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook