Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikortól használható a babykomp és a az ugrálós hinta szerintetek? fórum

Mikortól használható a babykomp és a az ugrálós hinta szerintetek? (beszélgetős fórum)


1 2
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Borcsika)
2009. aug. 16. 22:16
komp és komp között nagy különbségek vannak. Amennyiben jól állítható a magassága a baba nem fog lábujjhegyen járni, annyian használják és egy babát, vagy kisgyermeket sem láttam lábujjhegyen járni. :) Amikor a baba nagyon aktív már tipeg kapaszkodva, de sokat esik jobb mintha állandóen beverné a fejecskéjét. Egyébként én sem vagyok komp párti, de annyi ostobaságot hallok róla, hogy a hajam égnek áll. A fejecskét egyébként ütés ellen nagyon jól védi az OK kutacsvédő sapka.
2009. aug. 16. 22:16
Én is komp ellenes vagyok, minek nem leszünk előbbre tőle. Az ugrálós hinta nélkül is felnő a gyerek. Mi nem használtuk - felesleges dolgok.
2009. aug. 16. 22:10

A hintát - ha textilből van és körbeöleli a testét - már 5 hónapos kortól is akár, nem baj, ha még nem tud önállóan ülni.

A bébicompot nem ajánlotta a védőnőnk, mivel abban lábujjhegyen tolja magát előre, és könnyen rászokik a lábbujjhegyen való járásra és úgy fog járni...

2009. aug. 16. 22:03
Amikor már szépen tudja tartani magát. A kisfiamnak most vettük bébykompot(18.-án lesz 7 hós). Még nemigazán tud vele száguldani, de ár kezd ráérezni hogy mire is való.
2009. aug. 16. 22:02

Szia.

Személy szerint én ellene vagyok a kompnak.Szerintem felesleges,mert anélkül jobban fejlődik a gyerek mozgáskordinációja.Az ugrálós hinta viszont nagyon jó.Attól használtuk mikor tudott ülni egyedül.Imádta!

2009. aug. 16. 22:02
Egyéni... amikor a baba jól tudja már tartani magát. A babykomp akkor amikor már feláll a baba.
2009. aug. 16. 22:00

1/2-éves kortól

szerintem

2009. aug. 16. 21:59
Mikortól használható a babykomp és a az ugrálós hinta szerintetek ?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook