Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mikor szakítsunk? Honnan tudom hogy ez már nem szerelem? fórum

Mikor szakítsunk? Honnan tudom hogy ez már nem szerelem? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. szept. 10. 10:43

Azért irok most ide mert szeretnék tanácsot kérni!

Az a problémám hogy mostanában a párkapcsolatomban problémák vannak. Mind a ketten érezzük hogy valami már nem olyan mint volt, mintha kicsit eltávolodtunk volna egymástól. Mostanában a páromnak elég sok a munkája otthon is és a munkahelyen is. Kevés időt fordítottunk egymásra, nem beszélgettünk eleget, ha volt valami gond nem beszéltük meg egymással. Nekem mostanában elég sok minden összejött ami lelkileg eléggé megviselt. Sajnos ezeket a párommal nem osztottam meg úgy ahogy kellett volna. Emiatt én sokszor az ágyban nem tudok úgy ott lenni ahogy kellenne. Most úgy döntöttünk hogy adunk magunknak egy kis időt, hogy rájöjjünk szeretjük e még egymást annyira hogy megmentsük a kapcsolatunkat.

Mind a ketten érezzük hogy ez már nem az igazi, én nagyon félek elengedni őt, nagyon ragszkodok hozzá. Nem tudom hogy azért e mert félek hogy mi lesz ha egyedül leszek. Nem birok belegondolni abba hogy már nem lesz ő nekem. Kérlek adjatok tanácsot, mi ez csak ragaszkodás? Adjunk még egymásnak esélyt?

Kata

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook