Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mikor legjobb barát egy barát? És az interneten köttetett barátságok fórum

Mikor legjobb barát egy barát? És az interneten köttetett barátságok (beszélgetős fórum)


14. grtm (válaszként erre: 13. - 26092879c1)
2012. okt. 8. 17:24
Ez nagyon jó válasz!
2012. okt. 8. 17:06

Ha meghallgat.

Ezért sokaknak Jézus, vagy Szűz Mária a legjobb barátja, mert az mindig meghallgatja őket, és soha nem vág a szavukba. :)

12. Idhikai (válaszként erre: 1. - 0a05e2ffd1)
2012. okt. 8. 10:20

... vagy a szerelmed! :D ... a szerelmesek tudják befejezni egymás gondolatait, mondatait! ;))

Nekem pl. néhány évvel túl a 40-en, soha nem volt legjobb barátom... sőőőt talán barátom se. Egy "barátnőm" van (neten találtam vagy ő engem... nem tudom már, több mint 10 éve volt), de ő is csak azért, mert kimondta, kigondolta, hogy én vagyok a legjobb barátnője.. nem tudom, miért... talán szüksége van erre a kimondott kapocsra. Nekem vannak emberek, akiket kedvelek, szeretek... és vannak akik nincsenek, akikkel nem vagyunk hatással egymás életére. (Másik azt hiszem nincs. :))

11. 25d4b44717 (válaszként erre: 9. - Cservenák Vali)
2012. okt. 8. 10:20

Igen, Vali.Sajna igazad van.. Nekem is több a más nációbeli ffi és nö barátom.Talán a távolság is teszi, hogy jobban megmerünk nyílni egymásnak és bizalomért bizalmat.szetetetért szeretetet kapunk?

A napfény eleve egy éltetö erö, Nomen est omen :)

A barátság a szerelem után az élet egyik legszebb dolga. Jézus a legigazabb barátunk, hisz Ö -mint mondta -életét adta értünk.Áldott legyen érte!

10. Cservenák Vali (válaszként erre: 9. - Cservenák Vali)
2012. okt. 8. 10:00
Elnézést összekevertem egynevetmert a barátnőm is sunshine néven van csak a szám nem stimmel,de akiről irtam az nagyon jó barátnő.
9. Cservenák Vali (válaszként erre: 7. - 25d4b44717)
2012. okt. 8. 09:56
Igen Sunshine egy igaz barát az interneten nem sok ilyen emberrel lehet manapság találkozni az egyszer biztos.Nekem a neten csak kettő igaz barátnőm van és azok is más földrészen élnek.Megmondom őszintén,hogy magyarokkal nem igazán lehet igazi tiszta lélekkel barátlkozni mert visszaélnek a bizalommal és ez nem nagyon jó.Sunshinét nagyon szeretem és remélem életem végéig hűséges internet barátság lesz köztünk,hacsak egyszer az élet ugyhozná,hogy az életben is tudnánk találkozni.Na ennyit az interneten kötöttbarátságokról.
8. 25d4b44717 (válaszként erre: 6. - 9d7907a17a)
2012. okt. 8. 09:39
Amugy a negativ,de épitö kritikát elfogadni is böven kell inteligencia.amiböl egyre kevesebb akad szép uj vilàgunkban :-(
7. 25d4b44717 (válaszként erre: 6. - 9d7907a17a)
2012. okt. 8. 09:34
Látjátok te és Sunshine is ilyt szeretnétek.Tudom, hogy kevesen vagyunk ilyenek :( Nekem is soká tartott, mig ilyenné váltam és egy embert ilyenné változtattam, aki alapban már közelítette ezeket. Bizony megéri.Szebbé értékesebbé válik életünk.:)
6. 9d7907a17a (válaszként erre: 4. - 25d4b44717)
2012. okt. 8. 09:18
Ez nagyon szépen hangzik, de sajnos a mai világban nehezen kivitelezhető. Az emberek nem tanulták meg kezelni a negatív véleményeket és történéseket. Sőt a jogaikat "megismerve", egyre inkább támadásként élik meg még az építő jellegű negatív kritikákat is.
5. sunshine2009 (válaszként erre: 4. - 25d4b44717)
2012. okt. 8. 09:17
Jó barátok vannak, de olyanok amiről te írsz csak álmainkban léteznek, a valóság messze áll ettől. A mai világban ilyen embereket nem találsz!
2012. okt. 8. 08:58
A legjobb baarát, aki nem irigy rád veled örvend, ha örömed van.Veled sír, ha bánatod van.Segít az életed minden dolgában.Megörzi titkaidatFelhívja figyelmed hibáidra és segit azok kijavításában.Szinte egy veled.
2012. okt. 8. 08:05
Füst függöny, ez nekem kusza.... mi a kérdés vagy gond??
2012. okt. 8. 07:45
talan. de O is igy gondolja? A "legjobb baratsag" kolcsonos. es feltetel nelkuli. es onzetlen. es es es...
2012. okt. 8. 07:35
Amikor végiggondoltam, hogy végül is én vagyok az egyik aki a legjobban ismeri, aki a legtöbbet tudja róla, a legfőbb bizalmasa, és gyakran előre tudja mit fogok mondani - akkor pattant ki a fejemből, hogy az illető talán a legjobb barátom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook