Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mikor költöznél össze a pároddal? fórum

Mikor költöznél össze a pároddal? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. júl. 1. 21:55
Mi egykicsit kevesebb mint 2 év után költöztünk össze.Igaz ugy,hogy odaköltözött hozzánk.Majd 1 év után elköltözött,már máshol lett munkahelye 4 honapot külön lakunk.Oktoberben költöztem hozzá azota kettesben lakunk 1 albiban.Most tervezzük az esküvöt és a ház vásárlást.De egyik lépésem sem bántam meg.
2008. júl. 1. 12:17

Én neten ismertem meg a paromat, de suli miatt nem tudtam odakoltozni hozza (meg nem is engedtek volna a szuleim). Szeptembertol naluk laktam, oda mentem foiskolara, nem volt semmi baj, csak neha sokan voltunk. Amugy is szeretek onallo lenni...


Most penteken hazakoltoztem, nyari szunet van, kesz remalom, nagyon hianyzik... Tiszta depis vagyok... :( O viszont alberletet/lakast keres, ami nagyon jo lenne, de en felek tole...

Szeptembertol megint vele, aztan juliustol kulon... Nagyon sz.r helyzet... :(


Probaljatok ki, ha tisztak az erzelmek, mukodni fog :)

2008. júl. 1. 11:23

Szia!

Mi a párommal egy hónap után minden nap együtt aludtunk, hol Ő nálunk, hol én náluk. Három hónap után pedig már szinte ott lakik nálunk, már csak Ő alszik nálunk innen megy dolgozni és ide jön haza.

8. a5e77950a3 (válaszként erre: 1. - E679c277c9)
2008. júl. 1. 08:37
Szia!Nálunk sajnos nem volt hova összeköltözni úgyhogy ilyen szempontból szerencsés vagy!Mi fél év együttjárás után kimentünk Görögbe nyaralni,együtt laktunk,így kipróbáltuk milyen együtt(nagyon jó volt)Rá 1 évre Spanyolba mentük mint jegyesek(később kiderült már 3-an mentünk:)Ezután esküvő és összeköltözés(sajnos anyóséknál aminek nagyon nem lett jó vége!)Aztán albérlet stb.Idén leszünk 9 éves házasok,most várjuk(remélem)a harmadik babánkat.
2008. júl. 1. 07:20
Sokat filóztam rajta, hogy vajon megérné-e most ez a kockázat... de úgy gondolom, jól meglennénk, így több előnyünk is származna belőle, ha együtt laknánk:) Úgyhogy most ráállok az álláskeresésre... Remélem, minél hamarabb összejön a dolog:D
2008. jún. 30. 17:54
Szia.Én hasonló cipőben járok mint te.hónapja járunk együtt a párommal.100km-re lakunk egymástól,csak hétvégéket tudjuk együtt tölteni plusz telefon,minden este MSN.Komolyan gondoljuk,annyira hogy már a kezemet is megkérte:-)Ahoz hogy együtt tudjunk lakni nekem oda kell költöznöm hozzá.100km távolság,távol a család,uj melót kell keresnem.A házamat ki kell adnom albérletbe.De minden áldozatot megér ha az ember azzal lehet akit igazán szeret.Persze benne van a kockázat,dehát az életben már csak igy van.Én ha eljön az idő költözök,legkésőbb karácsonyra.De ez én vagyok:-)
5. Kalmár Edit (válaszként erre: 1. - E679c277c9)
2008. jún. 28. 19:55
Ha úgy érzitek, miért ne. Ha mégsem tudtok kijönni egymással, legalább idejében kibújik a szög a zsákból.
2008. jún. 28. 19:17
hát nem tudom mégegyszer összeköltöznék-e...talán ha szerelmes lennék!!
2008. jún. 28. 18:20
Minél hamarabb annál jobb szerintem,mivel ha együtt laktok, hamar kiderül illetek-e egymáshoz!Nekem bejött!
2. inci-finci (válaszként erre: 1. - E679c277c9)
2008. jún. 28. 17:34
Szia , nem tudom de sok a feltenni való kérdés, munkahelyetváltoztatni?,csak hétvégén találkoztok, sokszor csak telcsin beszéltek ,és mikor vagytok együtt, én meg gondolnám ,de neked kell döntened. Sok szerencsét, tudom hogy nehéz...Ja én 16és félévesen költöztem össze a párommal 8hónap után , családi problémák miatt, de ennek már 26éve..de ez már rég volt, most más felfogások szerint müködik minden ,Mérlegelj , és döncs.(HA tudsz)..
2008. jún. 27. 10:33

21 éves lány vagyok, 4 hónapja vagyok együtt a párommal, aki szeretné, hogy odaköltözzek hozzá. Persze én is nagyon szeretném, csak ez a számomra munkahelyváltoztatással járna, illetve egy kicsit korainak tartom. Amúgy csak hétvégén tudunk talizni, de olyan, mintha már évek óta együtt lennénk. Nagyon szeretjük egymást és mindketten komolyan gondoljuk ezt a kapcsolatot hosszútávon.

Sajnos van már olyan tapasztalatom, hogy odaköltöztem a páromékhoz, de az nekem nem jött be, hogy hiába nagy lakásba, de vagy 8-an laktunk egy rakáson, itt viszont csak ketten laknánk, ugyanis van egy saját lakása... Milyen tapasztalataitok vannak az összeköltözéssel kapcsolatban?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook